alkoholisms

Aizsāka Sapnis22 

Sapnis22
alkoholisms
30.08.2006 15:29
Iesakiet labu daiïliteratûru par alkoholisma postu, utml. Gribu vienam pusaudzim iedot palasîties...
Re: alkoholisms
30.08.2006 23:19
Ir tâ saucamie "nolemtie".
Ja viòam -pusaudzim nav lemts dzirdçt,tad viòð nedzirdçs. Ja viòam ir uzmanîbas,izdzîvoðanas gçns viòð dzirdçs. Diemþçl.
Viòam vajag parâdît,kâ dzîvo narkotiku izplatîtâji un grâdîgo dzçrienu raþotâji. Un pateikt, ka zelta vannâs tie mazgâjas pateicoties dzçrâjiem un narkomâniem. Zemi nomocîjuði 6 miljardi. Dzerðana un narkomânija ir Zemes cîòas veids pret pârapdzîvotîbu.
Re: alkoholisms
31.08.2006 09:40
...mazdakteri1 - viedi vârdi...visskumjâkais, ka patiesi...ja ðim pusaudzim apkârt bûs mikrokosms, kas tendçts uz ðîs kategorijas baudâm, nekâda literatûra nepalîdzçs...
Sapnis22
Re: alkoholisms
31.08.2006 10:03
Paldies par viedajiem vârdiem, bet es neko neteicu par tendencçm, vidi, nolemtîbu utt. Vienkârði interesçjos par literatûru. Ðíiet, ka esat uzòçmuðies gaiðreìa lomu...
Re: alkoholisms
31.08.2006 10:45
...nu nav tâdas...ja ir, tad rada tieði otrâdu reakciju - O, vells, kruti!!...do ðu, vajag pamçìinât...kas mazajam cilvçkam ieprogrammçts no Likteòa, no tâ neizbçgt...tici man...tam visam esmu gâjis cauri...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 22?
Ziņa: