tirpst mugura

Aizsāka ziz 

ziz
tirpst mugura
04.09.2006 17:45
tirpst mugura - t.i. viens lauks zem labaas laapstinas. ar paartraukumiem jau 3o dienu. vai kaadam gadiijies liidziigi? no kaa tas vareetu but?
Re: tirpst mugura
04.09.2006 22:50
Jûsu vecums,dzimums,iepriekðçjâ pieredze ðajâ jautâjumâ. Vai esiet ârstçjusi (is) muguru,kakla skriemeïus.
liiga
Re: tirpst mugura
05.09.2006 08:16
Tieðâm reizçm nâk smiekli par cilvçkiem, kuriem kaut kas ir treðo dienu un jau trauksme. Man tâ ir padsmit gadus, tikai zem kreisâs lâpstòas. Neko tur nevar darît, tâ pati mugura, teiks kustçties, masâþas un moð kâdas procedûras. Sadzîvo!
Re: tirpst mugura
05.09.2006 13:05
liiga: redzu ka esi telepaats. Man jau nedeleju ir sajuuta, it kaa peedaa saite buutu pa iisu. Kas tas ir?

Diagnozi var uzstaadiit tikai aarsts un klaatienee. Manupraat Mazdakteris ir viskorektaak atbildeejis uz sho postu.
ziz
Re: tirpst mugura
05.09.2006 16:56
hmm, laikam atraudu iemeslu. pa to laiku, kad saaka saapeet, maajaas remontu taisiiju, griestus spakteleekju un sienas. viss ar labo roku. laikam no taa..vecums 21 gads
Re: tirpst mugura
05.09.2006 23:18
Nu jâ.
Varçtu bût muskuïu iekaisums. Vai neirîts.
Labi bûtu ieskriet pie ârsta.
Fastum gçls pâris reizes dienâ.Nestrâdât.B gr,vitamîni.
Man palîdz 1x dienâ Diklofenaka tabl. pçc çðanas.
Vispâr ja nepâriet .Jâiet pie ârsta.
Veiksmi.
Pastars
Re: tirpst mugura
10.09.2006 03:09
Visu cienju meiteneem kas shpaktelee griestus un sienas! :)))
Rio
Re: tirpst mugura
12.09.2006 09:29
Man tâ bija no muguras apaukstçðanas. Vasarâ sçþot ar kreiso sânu pret logu. It kâ neko nejutu, bet rezultâts bija - tirpðana zem kreisâs lâpstiòas. Pasmçrçju ar FastumGelu un pârgâja. Pçc kâda laika, kad sapûð, tad atkal parâdâs.
njus
Re: tirpst mugura
14.09.2006 17:10
Bet man pie muguras sâpçm tâds Fastum gels,ne arî kâds cits gels nepalîdz.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 24?
Ziņa: