eju uz kobru pirmo reizi

Aizsāka baile 

baile
eju uz kobru pirmo reizi
05.09.2006 10:59
Pierakstîjos uz kobru Gastro, teica, ka bûs ar narkozi. Bail jau dikti, vai tieðâm nevarçs neko just?
Arnis
Re: eju uz kobru pirmo reizi
05.09.2006 12:04
Priekð kâ Tev tas vajadzîgs?
neka patikama tur nav, prasi lai dod tev narkozi
Re: eju uz kobru pirmo reizi
05.09.2006 15:23
Neesmu bijis bet no narkozes atteiktos. Man no narkozes ir slikti. Un kaameer neko nedur un negriezh narkoze nav vajadziiga.
Klaudija
Re: eju uz kobru pirmo reizi
05.09.2006 15:40
pirms kobras jau tâpat iedod premedikâciju,iedzert nervu zçlîtes lai nav tâ jârðtâs
serdana
Re: eju uz kobru pirmo reizi
05.09.2006 15:41
vistrakaka ir ta ristisanas, bet pec tam sajuta ka tev visu kungi iztira
Re: eju uz kobru pirmo reizi
05.09.2006 15:46
Nedrîkst uz nakti çst. No rîta nedzer,nesmçíç,
Lîdzi òem dvieli. Var kâdu tableti nomierinoðo.
Nekas traks.
Labi taisa Gaiïezerâ.Es tur katru gadu eju.
Sîkâ
Re: eju uz kobru pirmo reizi
05.09.2006 15:47
Ar narkozi neko nejutîsi - atslçgsies. Galva tik visu atlikuðo dienu tâda dulla. Bez narkozes gan ir traki, bet ,cik zinu, Gastro viss notiek zem narkozes. Bûs jau labi!
Nutrija
Re: eju uz kobru pirmo reizi
05.09.2006 22:29
Prieksh kam narkoze? Nee, nu ja jau no 2 ljaunumiem mazako.. man ir bijis gan ta, gan ta, bet to, kas bija zem narkozes paldies dievam neatceros :) bet just nevares neko, tas nu pilnigi noteikti
Narkoze nav vajadzîga. Procedûras beigâs nerçc, kad atcrerçsies kâ filmâ "The Matrix" atbrîvoja galveno varoni no tâs kapsulas :D
Re: eju uz kobru pirmo reizi
05.09.2006 22:47
Mazdakteri1, tev tas kaa rituaals- katru gadu? :)
Pieredze
Re: eju uz kobru pirmo reizi
06.09.2006 10:30
es jau kâdu laiku atpakaï te rakstîju, ka no kobras rîðanas Gastrocentrâ nav jâbaidâs. Pati biju pârbijusies ðausmîgi, gribçju pat mukt prom, cik ïoti mani biedçja ðî doma par kobru, bet viss notika tik mierîgi, civilizçti, nekâdas briesmîgi dullas galvas visu dienu arî nebija, bija tâda viegla eiforija un pârlaimîbas sajûta, ka tas ir aiz muguras un viss ir kârtîbâ, un nav nekâdu briesmîgu atmiòu par so procedûru. Nebaidies, tur patieðâm ðî procedûra nemaz nav briesmîga!! :)
baile
Re: eju uz kobru pirmo reizi
06.09.2006 12:22
Paldie visiem par padomu, daþs sabiedçja vçl vairâk, daþs mazâk. Visvairâk patika atbilde, kâ teica Pieredze, to arî òemðu vçrâ.
Evita_
Re: eju uz kobru pirmo reizi
06.09.2006 13:00
Galvenais atceries, ka tas viss ilgst tikai kâdas 5 minûtes. Drusku nepatîkami, bet baigi nomierina tâ apziòa, ka tûliò tûliò viss beigsies.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 19?
Ziņa: