Puusas veders pinigi no visa!

Aizsāka Zirnekliene 

Zirnekliene
Puusas veders pinigi no visa!
14.09.2006 19:48
Sveicinati! Lieta delikata. Runaju ar gimenes arstu, bet vinja neko pratigaku par espumizan neieteica. pameginaju, pilnigi bez rezultatiem. Lietoju ari piena produktus- kefiru, jogurtus, bet paliek trakak. Veders nepusas tikai tad, kad neko needu. Bet cik igi cilveks var neest? Veders paliek kaa bumba no pasam krutim uzputies pat no rupjmaizes skeles. Vairs nevaru izturet. Visadas domas nak galva, mos kungii kada kaite, mos skorbulis. Butu situacija smiekliga, ja nebutu tik bediga. Izskatos ka grutniece. Neko vairs uzvilkt nevaru, patiesiba kaa zirneklis, jo pati esmu tieva un smalka(kaut eest man patiik), bet sitas mokas ar vederu jau kaadu menesi ir. Nezinu pat ko iesakt.
Re: Puusas veders pinigi no visa!
14.09.2006 20:02
Hormonâlo kontracepciju gadîjumâ neesi sâkusi lietot vai nomainîjusi? Ir pieredzçti gadîjumi, ka tieði OK blakus parâdîba ir regulâri uzpûties vçders it kâ ne no kâ.
Zirnekliene
Re: Puusas veders pinigi no visa!
14.09.2006 20:11
Nee, es lietoju spirali Mirena, bet nu jau vairak kaa gadu, precizak jau otrais gads, un lidz sim nekas tads nav bijis.
Re: Puusas veders pinigi no visa!
14.09.2006 21:58
Kûtras zarnas.Nav aizcietçjumi?
Jâiet pie gastro-enterologa.
Vai neesi dzçrusi antibiotikas?
Vai nemîli Co Co Colas?
Pamasç vçderu saules virzienâ,riòíveida kustîbas. Padzer Aktimel. Spîtîgi dzeri Bio kefîru.Katru dienu jâiziet vçderam. Padzeri pa 2-4 aktîvâs ogles tabletem. Vienâ reizç.
Bet vajag aiziet pie enterologa, kâ teicu. Jâizslçdz audzçjs. Vai zarnu sameðanâs.Tikai nemirsti no pârbîïa.
Zirnekliene
Re: Puusas veders pinigi no visa!
14.09.2006 22:06
Nu paldies, cocacolas milu, est visu kaitigo ari. Kefiru pumpeju, un turpinau darit. Aizcietejumu nava, vedrs normals, tikko pec vedergripas, stabilizejas, bet tas veders puutaas ari pirms vedergripas! No parbilja nemirstu un netaisos:-) Paldies, bus vien jaiet pie arsta, lai ari cik loti negribetos un trukst laiks:-)
fabian
Re: Puusas veders pinigi no visa!
14.09.2006 22:09
man shitaa bija- kaa paeedu taa veeders kaa bumba un staigaaju purkshkjinot. Ilgi staigaju pa arstiem, kameer viens iedomaajaas, ka varbut ir laktozes nepanesiiba. atteicos no visiem piena produktie un uraaa- veeders straadaa kaa pulkstenis, nekaadu probleemu. kaa ieeed kaut ko no piena produktie- atkal saakas probleemas. un tieshi kaa tu es dzeeru kefiru, jogurtu domaajot, ka tas nu paliidzees. Pamegjini vienu nedeelju nelietot piena produktus:)
Zirnekliene
Re: Puusas veders pinigi no visa!
14.09.2006 22:19
Ok! Pameginasu. Vai ta laktozes nepanesiba ta peksni var sakties? It ka es ta pienu nelietoju, tik pie teejas vai kafijas, vienigi kefiru sad tad milu, jogurtus ari. Nu pameginasim:-)
Pecinja
Re: Puusas veders pinigi no visa!
15.09.2006 11:09
Vedera piena seeniite (vai kaa tur vinja saucaas- taapataas kaa vaginaalaa). Ir jadzer specialas zaales- nesen tieshi lasiju par sho, ka dazhaam sievieteem taa ir. Aizej pie arsta.
Njaaa
Re: Puusas veders pinigi no visa!
15.09.2006 11:25
Varbût antibiotikas esi dzçrusi - tas jau mçdz izjaukt visu vajadzîgomikrofloru zarnâs un ne tikai tur.
Man arî tâ parasti ir, tagad vçders atsâka pûsties no visa, lai gan AB dzçru pirms 2 mçneðiem.
varbût palieto citrosept pilienus?
Njaaa
Re: Puusas veders pinigi no visa!
15.09.2006 11:38
Zirnekliene! Vai ðito esi lasîjusi? :DDD
http://www.dr.lv/phorum/read.php?3,212676
fabian
Re: Puusas veders pinigi no visa!
15.09.2006 15:11
jaa, piena nepanesiiba avr saakties jebkuraa vecumaa. Jaa, jaa , tieshi jogurti;)) atceros kaa es- kaa slikti ar vederu taa tikai uz jogurtiem un kefiira dzivoju, un palika arvien sliktaak un sliktaak:)) jebkuraa gadijumaa, vienu nedeelju nelietojot nekadus piena produktus (skaties lai to nebutu arii edienos, piemeram, maizee, picaa utt), nekas slikts nenotiks;)
cssssss
Re: Puusas veders pinigi no visa!
15.09.2006 17:26
lai gimenes aarste uzraksti viziiti pie gastroenerologa!
pie gastroenterologa,lai paarbauda uz celiakiju!
vanda
Re: Puusas veders pinigi no visa!
16.09.2006 16:03
man liekas, ka Tev jâcaurskata zarnas-izskatâs pârâk dîvaini. Varbût kâda cista ieperinâjusies.
Re: Puusas veders pinigi no visa!
16.09.2006 19:26
Kad aiziesi pie gastroenterologa.,esi tik laba,pastâsti arî mums ko tur atrada.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 23?
Ziņa: