Sports/skrieshana

Aizsāka Viktorija 

Viktorija
Sports/skrieshana
18.09.2006 20:36
Peedeejaa laikaa skatoties sporta paarraides ieveeroju,ka skreejeejiem kaajaas taadas kaa pusgaraas zekjes (ne visiem,protams)Tas kaada mode,jeb kaads mediciinisks pielietojums,piemeeram,periostiita gadiijumaa,vai kas tamliidziigs..Kaads zin,kapeec ?? :-)
Re: Sports/skrieshana
18.09.2006 23:18
Laikam lai muskuïus turçtu siltumâ.
Es neieteiktu regulâri skriet. Var bût problçmas ar balsta aparâtu. Labâk soïoðana.Peldçðana.Vingroðana ar staipîðanos.
Viktorija
Re: Mazdakteris
18.09.2006 23:21
Par veelu neieteikt...:-)Skrienu jau 25 gadus,i ar balsta aparaatu probzu nav! :-)
Re: Mazdakteris
19.09.2006 13:18
Viktorija Wrote:
-------------------------------------------------------
> Par veelu neieteikt...:-)Skrienu jau 25 gadus,i ar
> balsta aparaatu probzu nav! :-)


Buus. Tici man unmazdakterim. Es skreeju agraak, bet vairs nee, jo svars pa lielu skrieshanai (92kg). Lai gan jaatziist es sevi chakareeju savaadaak :D Smagatleetika arii nav saudziiga pret kjermeni ;)
Re: Sports/skrieshana
19.09.2006 14:24
tas skrieshanas 'kautiigums' varbuut vareetu rasties, ja ljoti daudz skrien.
bet ja taa drusku, kaadu pusstundinju tikai, tad gan nekas nevar buut, manupraat.
Viktorija
Re: Sports/skrieshana
19.09.2006 16:19
Nu,jauniibaa skreeju daudz,a tagad maz un pa miikstu zaaliiti...A svars nav tik milziigs,lai trauceetu..:-)) Nu,ne vairaak pa pusstundu un veel minos ar velosipeedu..:-))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 12?
Ziņa: