Ateroma, lipoma vai limfmezgls

Aizsāka aiai 

Ateroma, lipoma vai limfmezgls
08.11.2006 11:58
Man tâds ir uz kakla mugurçjâs daïas, jau 8gadus. It kâ ârsts ieteica izòemt, bet nevaru izlemt. Dzirdçts, ka tâdus labâk neaiztikt. It kâ morâli jau sen gribu no tâ tikt vaïâ. Un tanî pusç ðad tad tâda velkoða sajûta, nevar zinât no kâ,varbût no osteohondrozes jeb arî tas bumbulis uz kautkâ spieþ? Var bût ir kâdam lîdzîga pieredze?
Moljers
Re: Ateroma, lipoma vai limfmezgls
08.11.2006 12:07
Man sunim bija uz kakla bumbulis, nomira nabags, nez bija tas bumbulis vainîgs vai nebija, jo vecs jau bija 14 gadi.
Re: Ateroma, lipoma vai limfmezgls
08.11.2006 12:13
Oi, nu baigi veertiiga atbilde mediciinas forumaa...
Re: Ateroma, lipoma vai limfmezgls
08.11.2006 12:16
Varbuut ku! laiks kjerties pie mazaas kjirurgjijas...
Re: Ateroma, lipoma vai limfmezgls
08.11.2006 12:36
,,,

Nagi jau drusku niez bet man nebija laika lai ieguutu vajadziigo kvalifikaaciju. Taa kaa pagaidaam nee :)
pumpa zem auss
Re: Ateroma, lipoma vai limfmezgls
08.11.2006 13:03
Man tâds mezgls ir no 13 gadu vecuma zem auss. Tad ieteica to netraucçt, jo analîzes labas un jûtos normâli. Parâdîjâs pçc kaut kâdas stipras saukstçðanâs. Tagad man ir 45 un vçl joprojâm man ir tas mezgliòð zem auss. Esmu sveika un vesela un analîzes ir labas. Ðad, tad, kad esmu saíçrusi kâdu vîrusu tas paliek jûtîgâks un it kâ nedaudz palielinâs, bet patiesîbâ galîgi netraucç. Katrâ ziòâ ieteiktu pârbaudîties, uztaisît analîzes un tad izdarît secinâjumus.
Re: Ateroma, lipoma vai limfmezgls
08.11.2006 13:14
Bet man viòð lçnâm aug lielâks, tagad jau ir 2,12-2,05cm.Tâ , ka ðâdâ situâcijâ ir jâizlemj, ko darît?
Re: Ateroma, lipoma vai limfmezgls
08.11.2006 13:45
Es saku ka tas ir liels un saak kropljot izskatu. Taa kaa nav ko shtukot un jaagriezh laukaa.
Re: Ateroma, lipoma vai limfmezgls
08.11.2006 13:45
ej pe ârsta, lai grieþ nost! nesaprotu tos cilvçkus, kas gadiem ar sevi mocâs un staigâ ar visâdiem pretîgiem veidojumiem nevarçdami izðíirties.
Ir redzçtas dâmîtes vienâ zeltâ, prfektâ "meikapâ", bet sejâ pretîga kârpa ar visâm spalvâm... Fui!
Re: Ateroma, lipoma vai limfmezgls
08.11.2006 13:50
Man tik viens jautaajums, kaa to veidojumu var tik preciizi nomeeriit. Liidz desmitdaljai milimetra :)
Re: Ateroma, lipoma vai limfmezgls
08.11.2006 15:59
Ej òem ârâ, lai nav visu laiku jâdomâ par to.
Moljers
Re: Ateroma, lipoma vai limfmezgls
08.11.2006 17:48
Bet jautâjums jau arî normâls.
Kâds iedomâjas, ka speciâlists pe datora, nezinot ne vecumu, ne dzimumu, ne kurâ vietâ, ne to vai nav zobi strutaini, vai nav vçl kâds citâ vietâ, vai saistîts ar âdu, vai virs viòa izmainîta âda, vai reìionârie limfmezgli izmainîti, pateiks vairâk kâ ârsts, kas rekomendçja izòemt.
ritta
Re: Ateroma, lipoma vai limfmezgls
08.11.2006 18:02
Âsta rekomendâcija, acîmredzot, bijusi "TO jums labâk vajadzçtu izgriezt", jo cilvçks taèu pat nezina, kas tas ir, un mçìinâjis minçt iespçjamâs diagnozes. Man domât, ateroma, lipoma vai limfmezgls nav gluþi viens un tas pats.
Re: Ateroma, lipoma vai limfmezgls
08.11.2006 18:03
Moljers

Pareizi jau bet paklachoties ta gribaas...
Re: Ateroma, lipoma vai limfmezgls
08.11.2006 18:08
Ðos minçjumus, ka tâ ir ateroma, lipoma vai limfmezgls man pateica ârsts LOC. Tâ , ka tas ir droði.Tas ir kustîgs, nesâpîgs un âda virs tâ nav izmainîta. Es tikai svârstos par to izòemðanu, bet tanî paða laikâ nebeidzu par to domât. Laikam bûs jâpiekrît izòemðanai.



Edited 1 time(s). Last edit at 08.11.2006 18:12 by aiai.
Re: Ateroma, lipoma vai limfmezgls
09.11.2006 09:22
nu bet protams. btw LOC poliklînikâ ambulatori veic ðitâdas manipulâcijas. Nezinu tik cik maksâ. Ja Tev tas LOC ârsts tîri ie sirds bija, painteresçjies varbût var izòemt tur uz vietas.
Man arii ir veidojums uz kakla jau vairaakus gadus,kam tendence augt lielaakam.Man arii aarsts ieteica labaak negriezt.Visu izskir tas apstaaklis,vai vinjs ir kaa kapsulaa vai arii ieaudzis starp veselajiem audiem.Man ir otrais variants(aarsts teica,ka ja kaut 1 shuuninja paliks neizgriezta,viss saaksies no jauna,tikai daudz dziljaak,turklaat no peecoperaacijas saaugumiem saapeeshot galva)..Katram pasham jaaizskiras.
Sonora Wrote:
Man taada krietni paliela lipoma ir tiesi uz mugurkaula. Kad pirmo reizi taa paraadijaas biju pie kirurga, vinsh man ieteica labak to neaiztikt, ta ka atrodas uz mugurkaula, kur visi nervinji...diezgan riskanti nemt laukaa.Bet tagad man vinja krietni paaugusies, saak spiest un trauceet. Veel viens variants: man ieteica griezties pie dziednieces, ka iespejams izarstes, bet man ticibas nav nekadas. Vai jums kadam/ai ir nacies dzirdet,ka dziednieki tas spej izarstet?
Re: Ateroma, lipoma vai limfmezgls
13.01.2007 20:23
sonora - ârstçt jau ârstç, ja tâ stipri tic - ja netici - nav vçrts nemaz mçìinât dziedniekus, jo pilnîgi droðâs neveiksmes gadîjumâ Tev pastâstîs ka pietiekoði stipri neticçji, tâpçc neizdevâs :)
Manuprât labâk dodies kâda ârsta un pakonsultçjies ko Tavâ gadîjumâ labâk darît.
Re: Ateroma, lipoma vai limfmezgls
13.01.2007 20:56
Es taa iisti nesapratu kaads zemaadas lipomai sakars ar mugurkaula nervinjiem... Vinjas tak tik dzilji neseezh... Vai seezh?
Re: Ateroma, lipoma vai limfmezgls
13.01.2007 21:27
nu lîdz muguras smadzençm es ar neesu dzirdçjusi ka kâda bûtu aizaugusi :)
Re: Ateroma, lipoma vai limfmezgls
14.01.2007 01:22
Nezinu,kâ citiem,bet esmu ateromas griezusi(nu jau pati,protams) vismaz reizes trîs,bet ar laiku turpat blakus rodas jaunas,tas mûsu dzimtâ iedzimts.Ârsts îpaði uz grieðanu nespieþ,jo bumbuïi nesâp,tikai lçnâm aug.Patîkami nav,bet vçl drusku negribas operçties.
Re: Ateroma, lipoma vai limfmezgls
14.01.2007 10:29
ateromas var sastrutot - tad nav patîkami - ar tâdu domu tâs arî òem ârâ. citâdi tâs ir nekaitîgas.
sakne
Re: Ateroma, lipoma vai limfmezgls
25.04.2008 12:03
Mani tagad interesç, kâ jums visiem ar tiem kakla bumbuïiem iet, vai tie ir labie vai ïaunie, utt.Lûdzu atsaucieties!
Re: Ateroma, lipoma vai limfmezgls
01.06.2008 17:35
Ar bumbuïiem viss ir okei. Jûlijâ bûs gads kâ bumbulis Stomataloìijas institûtâ tika izoperçts.Un ðis bumbulis izrâdâs bija ateroma. Analîþu rezultâti bija labi.Bet vispâr íirurgs teica, ka priekð ateromas diezgan paliela.Teica, ka mazâkas vieglâk "òemas " ârâ. Tâ,ka nav ko lielas audzçt.Tagad varu brîvi veidot frizûru nedomâjot par kautkâdiem defektiem.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 9?
Ziņa: