akla zarna

Aizsāka veve 

akla zarna
20.11.2006 16:24
kad ir akla zarna ,esti gribas
ievaz
Re: akla zarna
20.11.2006 16:29
Nju,tas jau katram idiviuali.Man nju galigi negribejas,visu dienu mocijos nenormalas sapes,un ieksa dabut nu neko nevareja dabut.Un bija ari neliela temp.
Re: akla zarna
20.11.2006 16:31
ka var sapras ir akla zarna vai nau
ievaz
Re: akla zarna
20.11.2006 16:36
Nju,jaaiziet pie arsta,ja nav skaidribas.M|nab uz beigam bija neizturamas sapes ap nabu un labaja puse uz leju!
Re: akla zarna
29.01.2007 20:39
ja ir slikta dûða ar vemðanu, vai tâ arî ir aklâ zarna?? jâ, velk labajâ pusç, vienâ konkrçtâ vietâ.. par t nezinu, nemçrîju. vnk saçdos (nedaudz) riebîgâ kombinâcijâ - ðok.konèas, èipsus, ananâsu sulu un biðíiò Pina Colada (16%)... grrrrrr...
Re: akla zarna
29.01.2007 20:50
Nu aklâ zarna jau ir visiem:)
Re: akla zarna
29.01.2007 21:24
lai kads parbauda tev to sapigo vietu ar roku iespiezot uz ieksu un strauji atlaizot ja tad kat atlaiz rodas stipras sapes ir iemesls domat aklo zarnu. vemsana ,temperatura, slikta dusa var but un var nebut
Amazone - nav visiem akla zarna - tiem kam jau izgriezta otra vietaa neaug :)
Re: akla zarna
30.01.2007 07:22
Es tomeer gribu teikt ka aklaa zarna ir visiem. Izgriezts tiek aklaas zarnas piedeeklis...
Rolis
Re: akla zarna
30.01.2007 08:39
Man gan skiet, ka akla zarna reali cilvekam nepastav. Evolucijas cela ir palicis tikai piedeklis, kuram nav nekadu funkciju un pec kura nav nekadas vajadzibas.
Nike
Re: akla zarna
30.01.2007 09:12
Ja ir pamatîgi iekaisis aklâs zarnas piedçklis (tad jau jâtaisa operâcijaa), tad palçkâjot uz vienas vai otras kâjas jutîsi asas sâpes labajâ pusç. Vemðana un caureja ir individuâli. Bet slikta dûða un nelabums garantçts.
ivo
Re: akla zarna
30.01.2007 12:15
a nekâ. man ir izgriezts ârâ apendicîts. slikta dûða nebija (ja nu vienîgi no nepârejoðajâm sâpçm), temperatûra arî ok. pietam sâpçja nevis labâ puse, bet gan viss vçders. protams dakteri paspaidot konstatçja izgrieþamo objektu. principâ nekas traks nav. griez tik ârâ un dzîvo laimîgs :) var pçctam nebaidîties çst visu pçc kârtas :)
Nike
Re: akla zarna
30.01.2007 13:59
Ziniet, kas ir pats interesantâkais, ka bieþi vien apendicîts tiek izoperçts nepatiesi, jo to, ka iekaisis ir tieði apendicîts jau 100% pateikt nevar. Izoperç beigâs pasaka, ka bija iekaisi, nu takð neviens neteiks, ka tam piedçklim nebija ne vainas.
Re: akla zarna
30.01.2007 14:03
Nike

Cik tas ir "biezhi"? 2%...5% gadijumu?
Nike
Re: akla zarna
30.01.2007 14:47
Procentus nepateikðu, bet uz savas âdas esmu pârleicinâjusies, ka tâ mçdz bût (un dzirdçju no citiem). Aizej pie ârsta pastâsti ka tev sâp vçdres, slikta dûða. Dakteris pajautâ vai apendicîts nav operçts, ja nç tad ir jâoperç. Cilvçks nolemj tomçr pagaidît, pavçrot un beigâs izrâdâs, ka nebij nekas jâoperç.
hehe
Re: akla zarna
30.01.2007 14:52
mhm. kad gulçju slimnîcâ ar apendixu man blakus gulçja dþeks, kurð arî bija tâds pats gudrinieks kâ tu - izdomâja pagaidît. rezultâtâ tas viss strutu pûslis, kas viòam bija sakrâjies pârsprâga un pilns vçders pielija ar strutâm. kâdu mçnesi laikam slimnîcâ pçctam dabûja dzîvot.
Nike
Re: akla zarna
30.01.2007 15:16
Gadîjumi mçdz bût daþâdi. Man paðai arî izoperçja apndicîtu pus gadu atpakaï, kad tas ir iekaisis, tad sajûtas nav tâs labâkâs un tad tik liekas, ka tik âtrâk mani operç. Bet iepriekðçjâs trîs reizes, kad bija viltus trauksmes to gan nevajadzçja darît, ka to lika daþs labs dakteris, simtomi nebija tâdi kâ , tad kad patieðâm tad apendicîts ir iekaisis. Vçders sâpçt var daþadu iemeslu dçï. paldies, Dievam, mani operçja patieðâm kompetents dakteris, kuram nebija par katru cenu-galvenais griezt. Viòð teica, ka sâkumâ ir jâprbauda citi iespçjamie orgâni dçï kâ varçtu rasties ðadi simptomi. Vçl viòs teica,ka jaunâm, nedzemdçjuðâm sievietçm pçc apendicîta izòemðanas mçdz bût apaugïoðanâs problçmas, tâdçï sâkumâ maksimâli jâpârbauda citi orgâni.
Re: akla zarna
30.01.2007 19:04
Piekrîtu iepriekð teiktajam:
=pirmâs sâpes sajûtam pakrûtç ,
= slikta dûða ,vemðana-raksturîgi 1x ,
=var bût arî temp.paaugt.,sâkumâ rakst.37.1-..
=vçlâk sâpes vçdera lejasd.lab .pusç .
Tâ bûtu klasiska apendicîta aina ,bet mçdz bût arî atipiski (aizvien bieþâk ) ,sâpju lokalizâcîja ir atkarîga no piedçkïa novietojuma ,-mçdz bût vairâk novietots uz mugurpusi ,kâdam pat arî vçdera kreisajâ pusç (reti ,bet ir ).
Kâ to pârbaudam ? Varam palçkât uz vienas un otras kâjas ,pievçrðot uzmanîbu sâpju vietai ,var nedaudz pagaidît un ieklausîties sevî,-pievçrs uzmanîbu tam vai sâpes nepâriet (ar to uzmanîgi ,jo perforçjis apendicîts -kâdu laiku var arî nesâpçt ) ,bet labâk laicîgi doties pie íirurga ,vai saukt âtros .Starpcitu ,visas sievietes pçc íirurga apskates ,tiek izmeklçtas arî ginekoloìiski un tikai tad operçtas . Protams ,asinsaina arî palîdz diagnosticçt apendicîtu.
Re: akla zarna
26.04.2007 17:25
man sap kreisaja pakrute vai tas par kaut ko liecina ?
Re: akla zarna
26.04.2007 17:45
Ja liekas,ka ir aklâs zarnas iekaisums vai sâp vçders vienmçr ejiet pie íirurga. Ir svarîgas stundas!
Re: akla zarna
30.04.2007 10:45
Kâdi ir simptomi aklajai zarnai un gastrîtam?
Re: akla zarna
27.02.2008 16:26
labdien,visu nakti nomocijos ar sapem aklo zarnu un tagat pa dienu ari sap,dodiet ludzu padomu,ko man darit???/
Re: akla zarna
03.03.2008 23:22
est gribas neatkarigi no ta vai tev ir akla zarna vai nav ...


ja tev ir slikta dusa tapec ka ir akla zarna est noteikti negribesies, vai smagas, specigas sapes...

bet ja ta nav tad ari ar apetiti problemu nav ;)
Re: akla zarna
21.05.2008 20:43
tas ka ir tempretûra vairâk uz aklo zarnu velkt vai ne?
Re: akla zarna
23.11.2008 18:14
Man liekas, ka man ir aklâ zarna. Sâpes labajâ vçdera lejas da;l;a, asas sâpes, ja pakustâs, pat guïot, tad neþlîgi sâp. Pamçìinâju palçkât uz labâs kâjas, un tâ nebija laba ideja.. :( ir arî nedaudz slikta dûða + nedaudz grûtâk paelpot..

Palasot citus komentârus vien liekas, ka ir aklâ zarna..
Re: akla zarna
07.01.2009 13:08
sveiki! Kâds no gudriniekiem var man pateik no kâ tâ aklâ zarna iekaist! man paðam ar tikko kâ izgrieza, bet nezinu no â tâ varçja tâ iekaist??????????????
Re: akla zarna
07.01.2009 16:41
Par to vçl zinâtnieki strîdâs, versijas ir daþâdas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Emils H.
Re: akla zarna
09.06.2009 12:45
Sveiki.Jau otro dienu sap labaja puse zem ribam bet sapes nav lielas.Kad nemu vera panemienu no cita lietotaja par piespiesanu un atru vala laisanu tas nenostradaja.Temperatura 36.9.Lekajot uz vienas vai otras kajas sapes nerodas.Slikta dusa un vemsana ari nav.Tikai bija caureja kura nakosaja diena jau palika labaka!Kads varetu ieteikt ko man darit?
mariii
Re: akla zarna
09.06.2009 15:40
Pirmkart nedzert pretsapju līdzekļus,lai justu kad sāpes paliek stiprakas,jo savadak var sanakt ta ka iedzer zāles,sapes pariet un ja kas,tad dakteriem būs grūtak noteikt diagnozi. Aknas,liesa,.........visi svarīgie organi atrodas vēderā,iespejams žultspūslis.........bez izmeklešanas neviens Tev nepateiks...............PIE āRSTA!!!!!
Nazis
Re: akla zarna
10.06.2009 09:48
Aklā zarnas piedēkļa iekaišanas gadījumā, process ilgst sešas stundas. Nevar būt, ka divas dienas sāp iekšas nu tad aklā zarna, divās dienās piedēklis jau būs plīsis un neveiksmes gadījumā, ja nepaspēj hospitalizēt, varēs aprunāties ar Svēto Pēteri:). Bet vēders ir viltīga lieta, man jau gadus sešus sāp iekšas, un pārsvarā no kuģa sapes pārvietojas uz labo sānu, leju. Ik pa laikam domāju, ka aklā zarna, katreiz kā sāk sāpēt sāns ir doma, ka šoreiz ir aklā zarna. Esmu izstaigās daudz ārstu, gan gastro centrā (Gastro centrā cenas gan nav tās draudzīgās), gan citur, visur norakstīja uz nerviem un ieteica, ja pasāp iedzeriet omeprazolu, gan būs labi. Bet vēdera dobuma ultrasonogrāfijas dakteris man teica, ka pie vainas gan var būt aklās zarnas piedēklis, viņš nav iekaisis, vai arī bijis iekaisis un pārgājis un tagad visu laiku pie kairinājumiem, piem., alkahols dod uz augšu. Un šitā varot būt visu mūžu, tad rodas jautājums, kas ir labāk, izoperēt to piedēkli, vai arī visu mūžu ik pa laikam saķert labo sānu un rīt ripas, jo ja nav akūts iekaisums operācija nav bezmaksas.
qwick
Re: akla zarna
10.06.2009 14:19
A var būt tā, ka ir tipa hronisks iekaisums un šad tad sāp?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 11?
Ziņa: