akla zarna

Aizsāka veve 

mad uzjautrinās
Re: akla zarna
10.06.2009 22:36
veve Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> kad ir akla zarna ,esti gribas


...johaidī, kurš ir redzējis zarnām acis???..
Meičiņa
Re: akla zarna
13.06.2009 00:25
Zinu vienu meiteni, kurai mēnesi sāpēja vēders. Tas bija bērnu slimnīcā. Ultrasonogrāfija uzrādīja iekaisušu liesu. Uztaisīja laparaskopiju, un atklājās, ka bija arī hronisks aklās zarnas iekaisums un izgrieza gan piedēkli, gan liesas gabalu. Nezinu, kas ar to meiteni būtu noticis, ja neparādītos tās liesas iekaisums. Viņu gribēja sūtīt mājās, ja laparaskopijā nekas neuzŗādītos!
Re: akla zarna
14.06.2009 12:18
Pēdējās ziņas liecina, ka aklās zarnas piedēklis tomēr pilda zināmu funkciju. Ir atklāts,ka tas ražo zarnu nūjiņas,kuras ir nepieciešamas normālai zarnu florai.
Jebkurā gadījumā,kad sāp vēdera lejas daļā ir jāiet pie ķirurga.
Re: akla zarna
16.06.2010 12:54
Sveiki visiem man ir loti lielas sapas vedera labaja lejas dala jau vairakas dienas man ir temperatura un loti lielas sapes bet slikta dusha vel nau lai gan pasha pirmaja diena tas bija ;( nezinu ko lai dara :( Nu pat izlasot jusu komentarus likas ka tieshaam ir aklaa zarna ko juss man ieteiktu? Meklejot google simptomus par aklo zarnu atradu ka ir kada sieviete laikam kvalificeta arste kas iesaka kaut kadu Iaso tēju vai jus kads par to esat dzirdejis?
Re: akla zarna
16.06.2010 13:21
Ja ir pamatotas aizdomas uz aklo zarnu tad nevajadzētu eksperimentēt ar tējām. Bet ja ļoti gribas to tēju, tad pa ceļam uz aptieku ieejiet pie galdnieka lai noņem mēru koka mētelim...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: akla zarna
16.06.2010 22:29
:D es nesapratu priekskam pie galdieka?
Re: akla zarna
22.06.2010 15:16
Man ar sap veders visi saka ka man ir ar aklai zarnai kaut kas bet est man gribas, tikai galva sap un nenormali veders...bet ka var noteikt ka ta tiesam ir akla zarna kas izraisa sapes?
zinta
Re: akla zarna
23.06.2010 01:17
Svecinati sky1 ,ludzu atraksti man uz e-pastu venca2@inbox.lv , pastasti kas isti ir ar to vederu?
Re: akla zarna
23.09.2010 17:55
ko drīkst darī un ko nē pēc apendicīta?
ar ko varu nodarboties?
Izoperēja pirms 7 dienām.
Re: akla zarna
29.11.2010 21:10
Man sapes pastav vairakus gadus labaja sana,ir bijis ta ka sapes stiprakas versos pie kirurga vins parbaudija saka ka ta nav akla zarna tas bijis jau tris reizes ka esmu bijusi pie vina,briziem ir ari temperatura,kad uznak sapes tad saku staigat un kusteties tad pariet,bet ir ari neliels uztraukums taja bridi un bespeks,esmu bijusi uz ultrasonografiju kreisa puse itka neliels akmentins bet arsts teica ka pagaidam neko nevajag darit,ir bijusas sliktas urina analizes ari,biju ari uz datortomografiju vedera dobumam tur viss kartiba,kas tas varetu but akla zarna vai kas cits kur man versties tagad butu labak? ja butu akla zarna vai datortomografija paraditu ka ir? Tagad ari no ta sana izdod karstuma sajutas.
Re: akla zarna
04.01.2019 21:14
Ko liecina ja vēders sāp pa visu apakšējo vēdera pusi?
Re: akla zarna
04.01.2019 22:26
Par daudz ko.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 23?
Ziņa: