Kaads nevar paardot Lexotanil?

Aizsāka Miesnieks 

Labdien!

Man taada probleema - mans gimenes aarsts neizraksta man Lexotanil tabletes. Sausmiigi ilgi mokos ar bezmiegu, labaakajaaa gadiijumaa aizmiegu 7os no riita. Esmu izmeeginaajis visa veida medikamentus, bet paliidz tikai lexotanils. Zinu, ka teiksiet rodas atkariiba. Bet sii neguleesana mani vienkaarsi nobeigs. Iepriekseejais gimenes aarsts mani saprtata, tagadçjais nç...

Vai kâdam gadîjumâ nav aizíçruðâs Lexotanil tabletes? Es labprât tâs nopirktu. Vai arî varbût kâds zin, kur to var iegâdâties bez receptes?

Gadîjumâ, ja varat palîdzçt - butcher99@inbox.lv
aizej paprasi aptiekââ gan jau kâds iedos
Re: Kaads nevar paardot Lexotanil?
19.01.2007 20:54
Ko ta mainiiji gjimenes aarstu, ja ieprieksheejais tik labs bija?
Zinu
Re: Kaads nevar paardot Lexotanil?
19.01.2007 21:50
Zinu pâris aptiekas, kur dod medikamentus bez receptçm, bet te skaïi nereklamçðu, vçl pasûdzçsies kâds, un es nedabûðu antibiotikas, kad vajadzçs :D
zinu: uzraxti man uz e pastu - ajk4@inbox.lv
Re: Kaads nevar paardot Lexotanil?
19.01.2007 22:48
antibiotikas diezgan daudz kur dod bez receptes, ar trankvilizatoriem probleemas vareetu buut lielaakas
Re: Kaads nevar paardot Lexotanil?
20.01.2007 19:25
kaapeec gribi kreisaas zaales? bezmiegam ir savi ceelonji. varbuut antidepresantu vajag. nonjems spriedzi, un vieglaakos gadiijumos i tos miega liidzekljus nevajag. ja gjimenes aarsts nerakta, var iet pie neirologa vai psihiatra, pie tam peedeejais tieshi ir visiistaakais miega probleemu speciaalists.
Re: Kaads nevar paardot Lexotanil?
20.01.2007 19:45
es tik nesaprotu, kaadeelj atbalstiit atkariibas?
ze-se
Re: Kaads nevar paardot Lexotanil?
20.01.2007 19:53
varu piedaavaat diazepamu :)
!??!
Re: Kaads nevar paardot Lexotanil?
20.01.2007 22:56
..varu piedavat tiesibsargajosho iestazzu pakalpojumus :)
Re: Kaads nevar paardot Lexotanil?
21.01.2007 08:21
Lexotanil ir zaales, ko izraksta uz iipashajaam recpshu blankaam t.i. recepshu un zaalju izsnigshana tiek stingri kontroleeta. Aptiekaa neviens neriskees shaadas zaales dot bez receptes un pareizi dariis.
Varianti.
1. Gjimenes aarstam ir pamatots iemesls Tev neizrakstiit shiis zaales, jo vairaak taapeec, ka tas ir viegls liidzeklis, lai gan atkariibu izraisoshs.
2. Ja taa ir atkariiba (bez shiim zaaleem nevari aizmigt!), jaagriezzas pie narkologa varbuut nee, bet pie psihiatra varbuut, kas paliidzees atrast cias zaales vai "atmeshanas" algoritmu.
3. Samekleet citu aarstu, kas paarzin miega probleemas un kaadi ceelonji bezmiegam. Psihiatrs.
diazepam
02.03.2016 12:28
davaj nemu diazepamu.
kuxinboxlv@gmal.com
Re: Kaads nevar paardot Lexotanil?
02.03.2016 13:32
Iesaku litru JackDaniels 8-) ...lietošana katru 2. nedēļu, 5dienā 500ml 8-)
Re: Kaads nevar paardot Lexotanil?
02.03.2016 15:35
Jā... man arī vienreiz uzsmaidija veiksme - litrs JD pa 13 vai 14 naudiņām... Pilnīgi apraudājos aiz laimes...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Kaads nevar paardot Lexotanil?
02.03.2016 19:43
Skaties lai nav ar Uzbekistānas akcīzi. Tad 100% viltojums :)
Normāla cena vinjiem ap 22€/L
Re: Kaads nevar paardot Lexotanil?
02.03.2016 21:24
Neskatijos, bet domāju, ka nez vai. Normālā veikalā pirku Alko outletā...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 12?
Ziņa: