psihoterapijas maksa

Aizsāka zzzzzzz 

Re: psihoterapijas maksa
05.02.2007 00:12
...nea...kuras tad te visniknâkâs blçþu aizstâves..laikam problçmiòas bijuðas...ar ko ta???...



Edited 1 time(s). Last edit at 05.02.2007 00:13 by madcynics.
Re: psihoterapijas maksa
05.02.2007 00:13
nfA, hehehe, tas arî ir psihoterapeitu/viòu klientu nodrâzts teiciens. Vairâkas reizes to esmu dzirdçjusi.
Re: psihoterapijas maksa
05.02.2007 00:14
atkal jau izdomâ to kâ nav (laikam no savas pieredzes).
òemot vçs vçrâ madcynicsa homofobiju...
zinu
Re: psihoterapijas maksa
05.02.2007 00:15
gh:
risinu visaadi.
Ir sarunas. Ir graamatas. Ir otraa puse.
Ir psihoterapija.
Ir sports - preciizaak laikam gan buutu teikt "kermena kultuura" - bisku vairaak kaa sports.

(un interesanti, ka izklausos peec sievietes :)
Re: psihoterapijas maksa
05.02.2007 00:15
madcynics - ko ta pamainîji textu? par daudz atklâjies par saviem vecâkiem vai?
Re: psihoterapijas maksa
05.02.2007 00:16
Gribi par to parunât, strawberry? :)
Re: psihoterapijas maksa
05.02.2007 00:16
...jocîgi...:)...un velk no atmiòas dzîlçm kkâdas homofobijas, kuras neeksistç...vçlies parunât, saulstariò???
Re: psihoterapijas maksa
05.02.2007 00:17
da nç, nevçlos, man par tevi jau ir skaidrs priekðstats izveidojies.
Re: psihoterapijas maksa
05.02.2007 00:18
...acîga bez mçra..un gudra arîdzan...:)
...laikam bûs jâsâk mîlçt Tevi...
Re: psihoterapijas maksa
05.02.2007 00:18
:))))))))))))
Kâ mçs visi vçlamies parunât :))))
Re: psihoterapijas maksa
05.02.2007 00:27
zinu, un kuraa mirklii ievajadzeejaas terapiju? jeb tas pa darba liiniju obligaatais apmekleejums :D
Re: psihoterapijas maksa
05.02.2007 10:02
Manuprât, galîgi garâm ir cepties tiem, kam ps.t. nav vajadzîga, jo daudzu viedie padomi ir garâm.
To, kâpçc patîk tieði blondi, gari, spçcîgi puiði (man) tieðâm var pats izdomât. Bet daudzâm problçmâm "kâjas aug" no vecuma, ko cilvçks neatceras vai zemapziòa neïauj atcerçties. Un to nu pats nevar regulçt.
Par izrunâðanos ar tuvajiem/draugiem. Kurð tuvs cilvçks n-tâs reizes ar patiesu iejûtîbu un un profesionâlu sapratni uzklausîs vienu un to paðu. Man bija vîrs, kas uzklausîja, mierinâja u.t.t., bet ïoti cieta no tâ, ka tuvajam cilvçkam ir slikti un vinð nespçj palîdzçt. Vismaz man draugi nozîmç abpusçju atdevi t.sk. sirds izkratîðanu. Bet vai jums nav tâ, ka ar katru cilvçku ir cits tçmu loks, citas sarunas, citas sapratnes formas. Divatâ. Tusiòi ir priekam, ne nopietnu problçmu izrunâðanai.
Te jau kâds minçja, ka ps.t. kïûst par to cilvçku, kuram uzticies un vari stâstît absolûti visu, nav kauna sajûtas, nosodîjuma, bet tikai nedalîtas uzmanîbas saòemðana tâs 50 minûtes. Pie tam nopietnai ps.t. nebûs jçgas, ja kaut kas tiks slçpts vai noklusçts. Ðo iespçju neko nenoklusçt es atceros kâ vienreizçju izjûtu terapijas attiecîbâs. Pat baidîjos tieði no tâ, ka terapijai beidzoties, man tâ pietrûks. Bet nepietrûkst, tâtad vairâk nevajag.
Re: psihoterapijas maksa
05.02.2007 10:52
...nedalîtas, profesionâlas uzmanîbas ilûzijas sniegðana, par kuru tiek paìçrçts samaksât nesamçrîgi daudz naudas vienîbu, cilvçka programmçðana uz "garo ceïu", kura laikâ profesionâlais uzklausîtâjs tiek nodroðinâts ar saulainâm vecumdienâm uz ieprogrammçto loðu rçíina...Alstere, cik tad, tâ saucamâs, naudas kâðanas "sesijas" tika veiktas???...cik ta naudiòas samaksâji "vispiemçrotâkâ" blçþa meklçðanas periodâ???...
...pie tam, nebût nenoliedzu ðâ dvçseles izkratîðanas veida vajadzîbu...ir rumpîði, kam tas ir nepiecieðams...uzjautrina tikai ðî te grçksûdzes veida mazais lietderîbas koeficents - gadiem...un cik veidu uzradies - tâds veids un ðitâds veids...da ko tur...:)
Re: psihoterapijas maksa
05.02.2007 11:22
madcynics
Ko Tu taa uztraucies? Gribi par to parunaat:))))
Tev nebija/nav vajadziigs ps.t. Ljoti labi, man prieks par Tevi.
Savukaart, kaa es tiku galaa ar savaam probleemaam ir mana dariishana un pieredze. Atshiriibaa no Tevis ar kategorisku noliegshanu, pie tam reizeem ne paaraak korektaa formaa, es nevienam necenshos uzspiest savu viedokli. Dakteru te maz, cilveeki iegriezzas pakomuniceet, viedokljus uzzinaat. I vsjo.
Par manu naudu nevajag uztraukties. Tikshana valjaa no nopietnaam probleemaam ljauj vairaak un racionaalaak izmantot savu energjiju t.sk. attieciibaa uz naudas pelniishanu un ne tikai, kas arii ir veiksmiigi izdevies.
Re: psihoterapijas maksa
05.02.2007 12:14
Par terapijas maksu sanâk interesanti.
Vidçji 40 nedçïas gadâ (52 nesanâca - mûsu atvaïinâjumi, netikðanas reizes)
7 gadi
Ls 5 par reizi
= Ls 1400

Bûtu sanâkuði, piemçram, ðiki krûðu implanti...bet tas mani neuztrauc...kâ anekdotç:
- Nu kâ Tev veicas pie ps.t. risinât problçmu ar èurâðanu gultâ?
- Super!
- Vairs neèurâ?
- Èurâju gan, bet tas mani vairs neuztrauc.
Re: psihoterapijas maksa
05.02.2007 12:26
7 gadus apmekleet psihiatru... varoniigaas alma mater teels izraadaas ir buuveets uz maala kaajaam...
a man likaas, ka pilseeta Ulstera ir nosaukta tev par godu :D
skuka
Re: psihoterapijas maksa
05.02.2007 12:30
A varbût pa to naudu reizi nedçïâ aizej uz VIncentu un palutini ar kaut ko garðîgu un pats/pati padomâ ar savu galvu tâ intensîvâk?
Refleksija un paðrefleksija palîdz atrisinât ïoti daudz no problçmâm, kuru cçlonis ir "nâves pârdzîvoðanas dzimðanas pieredzes laikâ" etc.

Aliktâkajâ gadîjumâ pats/i paòem palasi vecos labos psihoanalîtiíus, kuru vçrtîba ir vçsturiska + iemet acis kâdâ viòu metodoloìijas vai problemâtikas rokasgrâmatâ un vesels kalns ar mîtiem un domâm par psihoanalîtiíu "ûber" spçjâm un zinâðanâm pagaisîs kâ nebijuðas.

Protams, ir kaut kâdi klîniski gadîjumi, kad tieðâm ir vai nu jânoðauj, lai nemokâs, vai arî jâsniedz psihoanalîtiía palîdzîba...
Re: psihoterapijas maksa
05.02.2007 12:52
...Alsterît, izlasi tâ uzmanîgâk, ko esmu rakstîjis..:)...un tur stâv rakstîts - nenoliedzu...redz, problçma iesâkâs citur - ja nepiekrît un neceï debesîs varonîgos un altruistiskos dvçseïu iestellçtâjus, Tu un citi ðeit mçìina izlasît - noliedz...problçma ir citu uztverç, nevis manâ nostâjâ...vai psihoterapeits tâ iestellçjis domâjamo, ka visur tiek meklçta izmena, pat tur kur tâs nav....
...Tev vçl veicies, ka maksâji piecîti par reizi..:)...citi maksâ pulka vairâk...gari gadi ejami...nja...Bazilio labi pastrâdâjis..:)
...par to korektumu...korekti laikam ir vienkârðas parâdîbas saukt citos, ne tik tieðos vârdos, nojaucot paðas parâdîbas jçgu...nja...
Kââ man patîk madcynics! Super! Lasu un vienmçr ierçcu. labâk nepateiksi par tiem ðarlatâniem. Principâ, jâtiek galâ vienmçr un visur tikai un vienîgi paðam...tikai ïooti jâgrib...
Re: psihoterapijas maksa
05.02.2007 13:05
Nu katrs izklaidçjas pa savam.
Alstere, tavs gadîjums savâ ziòâ ir unikâls. Tas, ka tu izklausies pilnîgi apmierinâta un savu mçríi sasniegusi, un arî forumâ necepies- tas nozîmç, ka tieðâm esi ieguvusi iekðçju mieru.Bet kâ tev ðíiet- vai tu to nebûtu sasniegusi arî citâ veidâ? Man ðíiet, ka lielâkoties cilvçkam (kam nav psihisku slimîbu), ja ir vçlme kaut ko mainît, varbût ir nepiecieðams neliels grûdiens vai informâcija, un tâlâk var pats saviem spçkiem, arî izmantojot to, ko sniedz ðodienas iespçjas- runâties internetâ (protams, vçlams zinât arî kâdu sveðvalodu, tas paver milzu iespçjas). Psihoterapeits, protams, ir ieinteresçts nopelnît, diez vai viòð klientam gribçs atklât citas iespçjas...
A 1400 LVL- cik valodu kursi tur nesanâktu...:)
Re: psihoterapijas maksa
05.02.2007 13:17
Piebilstot vçl pie citâm iespçjâm- internetâ ir psiholoìiskie testi par brîvu(parakstoties tie nâk pa meilu ik pa laikam). Pietiek ar diezgan elementârâm angïu valodas zinâðanâm. Pçc tam ir izvçrtçjums , sâkot ar to, kas raksturîgs man, ar skaidrojumu, cik daudz cilvçkiem pasaulç tas piemît (tas nomierina) un ieteicamâs darbîbas. Ir arî izvçrstais skaidrojums, par to ir jâmaksâ, bet pilnîgi pietiek ar îso.
zinu
Re: psihoterapijas maksa
05.02.2007 13:18
Normaals psihoterapeits - kaadus man ir gadiijies sastapt - vienmeer uzdod jautaajumus klientam.
Saakumaa: ar kaadu meerki naac terapijaa? Ko veelies/ko sagaidi? Toch zini, ka tieshi terapija tev ir vajadziiga?
un veelaak: vai tev joprojaam ir pie manis jaanaak? toch zini? Ja jaa - prieks kam/peec kaa?

interesanti, ka madcyn un strwb to visu sauc par smadzenu cakareesanu, puudereeesanu un ieintereseetiibu nopelniisanaa...
Re: zinu
05.02.2007 13:22
klau, a tie Tevis uzskaitiitie jautaajumi tiek uzdoti klienta apmaksaatajaa laikaa vai naak kaa pievienotaa veertiiba?
zinu
Re: psihoterapijas maksa
05.02.2007 13:23
veel - es te soriit autinjaa padomaaju par zinat, ko?
Ka viens psihoterapeits visvairaak var nopelniit tad, ja vinsh labi dara savu darbu.
mdcn/strb domaa, ka psihoterapeiti pietur klientus, ieskaidro, ka vinjiem ir jaanaak un jaamaksaa, un jaanaak ilgi un jaamaksaa daudz. Ja taa arii buutu reaali, tad terapeitam vareetu buut tikai dazi klienti - tie, kuri ljaujaas pienulkoties.
Bet, ja terapeits straadaa labi, tad vinjam ir rinda - bijushie klienti apmierinaati, atrisinaajushi savas probleemas aiziet, un iesaka ter. citiem. un cilveeki staav rindaa.
Taa ka pat no naudas pelniisanas noluuka - visvairaak var nopelniit, labi paliidzot :)
Re: psihoterapijas maksa
05.02.2007 13:23
strawberry
Pilnîgi pareizi, katram savs.
Manâ gadîjumâ tâ pa îstam un stabili nekas nebûtu lîdzçjis. Nav laika detalizçt, bet bija pârâk nopietni un kopð neapzinâtâs bçrnîbas laikiem. Un lîdz 40 gadiem, kamçr neparâdîjâs psihoterapijas iespçjas, nelîdzçja absolûti nekas. Ïoti daudz literatûras izlasîju, no visas sirds centos sev palîdzçt, turçjos uz gribasspçka. Nost jau nemiru, kârties arî netaisîjos, bet lîdz pilnvçrtîgai dzîvei bija ïoti tâlu. Gan fiziski, gan psiholoìiski.
Bet valodas un arî citus kursus man darba vieta apmaksâja/apmaksâ:))))
zinu
Re: psihoterapijas maksa
05.02.2007 13:25
Fi:
katru reizi taa vai citaadi, apspriezot terapijas gaitu.
?
Re: psihoterapijas maksa
05.02.2007 13:26
Pie ginîða arî baigi vçlu aizgâji
Re: psihoterapijas maksa
05.02.2007 13:26
zinu- un tâ paiet vismaz puse no sesijas...es atbildçtu, nezinu, bet kaut ko vajag pasâkt...un tad man atbildçtu- nu tad nenâc?
Re: psihoterapijas maksa
05.02.2007 13:29
Zinu, es un madcynics ir tev kâ asaka kaklâ, baisi rîsties visu laiku:)
zinu
Re: psihoterapijas maksa
05.02.2007 13:30
strawb:

ir dazi, kuri taa atbild.
Ir dazi, kuri saka - "nu, izdomaa, vai tev jaanaak, un ja atbilde ir jaa, tad piezvani."
Citi saka - "atnaac, kad skaidri zini, ka tev vajag".
Lietuvaa viens esot teicis "atnaac, kad buusi nelaimiigaaks".

bet vispaar par to tavu atbildi arii ir ko parunaat - ko noziimee "nezinu, bet vajag"?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 13?
Ziņa: