no kâ dabûta roze?

Aizsāka palma 

Labdien ! Vai varat uzrakstīt šīs tantiņas koordinātes ? Jau samērā ilgi mokos ar šo slimību, tā pa īstam nekas nepalīdz.
no kâ dabûta roze?
12.04.2012 13:18
Sveiki! Varbūt Jūs varat ieteikt man savu mammu, man uz kājas ir roze, biju pie ārsta antibiotekas izdzēru, bet vēl nepāriet. sapratu ka ir jāmeklē dziednieks.
Visu labu.
Re: no kâ dabûta roze?
14.04.2012 18:04
Tās jau muļķības, ka visas vārdotājas liedz lietot ārstu parakstītu terapiju. Ir redzēti, jau krietni sen, kas vispār nepieskaras, kur vēl kādu papīru uzliek un ārstu nozīmētā terapijā nejaucas iekšā.
Antibiotikas palīdz pret mikroorganismiem, viennozīmīgi, ja tie jūtīgi pret konkrēto medikamentu.
Smagos vai ieilgušos gadījumos veic uzsējumus mikroorganismu jūtības noteikšanai pret antibiotikām. Ordinē tās, pret kurām jūtība lielākā.

Tie dziednieki dažādi. Citi ārstu nozīmētu terapiju negrasās mainīt un neattur no ārstēšanās pēc mediķa noradījumiem.
Tie ir nekaitīgie dziednieki.
Citi liek nelietot zāles utt.
Tie ir t.s slikti dziednieki.
Citi rekomendē bada kūres, pat apvienojumā ar forsētu diurēzi, vai ledus vannas utt....
Tie ir vispār nezinu kas.
Citus palasot liekas tīri prātīgi, citu sarakstīto izlasot vien paliek nelabi.
tūja
Re: no kâ dabûta roze?
08.06.2018 13:23
Sveiki, man arī ir roze jau labu laiku ar visu brūci, aizgāju pie ārsta un šis teica ka ir roze un jāmeklē kādu tantiņu. Gāju jau vairākas reizes jo bija dzirdēts ka daudziem palīdzēja, bet nekā nepalīdzēja, galvenais kad par katru vizīti viņa prasīja 20eiro + vel smēres un tēju ko vajadzēja pirkt , dzēru antibiotikas un vel citas zāles, bet arī nekā jo sāpes ir ļoti neizturamas. Tagad atradu citu tantiņu kura neprasa naudu un pagaidām jūtos jau labāk.
Re: no kâ dabûta roze?
12.06.2018 12:49
Roze ir infekcija. Jāiet pie nopietna ķirurga.
Jāārstē ar pareizām antibiotikām un ziedēm.
Kāja jātur augstāk.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 22?
Ziņa: