"tirpst" galva

Aizsāka galva 

galva
"tirpst" galva
08.03.2007 20:12
Grûti to sajûtu aprakstît - grûti koncentrçties, iedziïinâties un domât. Vienkârði sakot dulla galva, brîþam tâda sajûta, ka galvâ ir tâda kâ tirpoòa. Kas tas varçtu bût?
zizii
Re: "tirpst" galva
08.03.2007 20:15
varbuut asinsspiediens...
galva
Re: "tirpst" galva
08.03.2007 20:19
un kâds tad tas asinsspiediens - pârâk augsts vai zems?
Re: "tirpst" galva
08.03.2007 20:25
nepameeriisi, neuzzinaasi...
galva
Re: "tirpst" galva
08.03.2007 20:27
tikko kâ ar braun aparâtiòu izmçrîju - 113; 80, pulss 80. Tas taèu ir normâli?
Re: "tirpst" galva
08.03.2007 20:34
Ja Tavs parastais nav 150/x vai 90/60, tad normaals.
galva
Re: "tirpst" galva
08.03.2007 20:40
nu pârsvaraa man ir tâ, ka augðçjais it kâ normâls, bet apakðçjais nedaudz paaugstinâts, un puls jau arî nedaudz pa âtru, ðíiet. Bet man vairâk uztrauc, kas notiek manâ galvâ, brîþam tâda sajûta, ka galva nedaudz uz îsu brîtiòu noreibst. Un tâ dîvainâ tirpoòa
Re: "tirpst" galva
08.03.2007 21:00
osteohondroze, sprandas muskulatuura savilkta
galva
Re: "tirpst" galva
08.03.2007 21:09
nu jâ, darbs jau man ir sçdoðs - vislaik pie datora. Laikam vajadzçs kâdu muguras masâþiòu :)
Re: "tirpst" galva
08.03.2007 21:11
vingroshanu. un pie tam regulaaru. vai peldeeshanu. vai jogu. vienalga ko, galvenais- regulaari.
Klu
Re: "tirpst" galva
08.03.2007 21:15
Man asinsspiediens pilnîgi normâls un tâda pati sajûta ir jau 6 mçneðus, neviens dakteris neko jçdzîgu nevar paskaidrot.
galva
Re: "tirpst" galva
08.03.2007 21:34
He, es ar kad savai "gimenes ârstei", kad biju pie viòas citas slimîbas sakarâ, ieminçjos par ðo savu problçmu, bet viòa neko nesaprata, tikai îgni pârprasîja: "Es nesaprotu, jums ar galvu viss nav kârtîbâ?!" Konkrçti man uzbrauca. Nemâcçju paskaidrot viòai, jo par galvas reiboni to tâ îsti nevarçtu nosaukt, bet viòa laikam tik pârzin kaites ar klasiskiem simptomiem.
Bûtu jau baigi labi, ja varçtu sevi piespiest uz regulâru sportiòu
Nju
Re: "tirpst" galva
09.03.2007 10:38
Par tirpstoðu galvu savu;aik sûdzçjâs mans vîrs, kuram bija trauksme, panikas lçkmes. Un tâ galvas tirpðana bija slimîbas sâkumâ. Kad sâka lietot antidepresantus, tad sajûtas bija savâdâkas, bet ne labâkas-proti, galva kâ vate, staigâ kâ pa mâkoòiem, ar ðausmîgi lielu koncentrçðanos var kaut ko izdarît.

Var teikt, ka atviegloja sajûtas vizîtes pie dr. Mangales-dçles un injekcijas.
Henriete
Re: "tirpst" galva
09.03.2007 10:41
Nu tak laipni lûgti VD klubiòâ...
Re: "tirpst" galva
09.03.2007 11:15
nav taa obligaati VD...
Re: "tirpst" galva
09.03.2007 11:19
Vix
Re: "tirpst" galva
09.03.2007 11:39
atpûsties vajag. nevis lîdz vçlam vakaram pie datora sçdçt.
pie dabas aizbraukt. pavingrot regulâri.
esess
Re: "tirpst" galva
09.03.2007 12:40
ko nozîmç "VD"?
galva
Re: "tirpst" galva
10.03.2007 10:41
Veìetatîvâ disfunkcija vai???
ttt
Re: "tirpst" galva
12.03.2007 16:24
Man shitaadas izjuutas palidzeja nonjemt Gingium (ginko biloba stipraa devaa - dabiigi un efektiivi, kaadi paaris meeneshi gan jaadzer, labaak palika pec kaadas nedeelja jau apmeram).Bet nu labaak jau vienmeer aiziet pie daktera (kuri man neko pateikt nevareeja).
Es saprotu ļoti labi par ko iet runa. Respektīvi es saprotu kādas ir sajūtas. Es pats to jūtu ļoti bieži. Tas ir kaut kas nereāls!
Jā - un ārsti neko nevar pateikt. Nu vienīgais tikai ka veģetatīvā nervu distonija. Ka tas varbūt. Bet man kautkā neticās ka tas ir tas...
Pat ievērojot visus priekšnosacījumus, lai distonijas nebūtu, tik un tā ir tās sajūtas. Jā - protams es daudz sēžu pie datora. Īstenībā man pašam šķiet, ka tā sēdēšana to izraisa, bet citiem tā nav! Kāpēc? Brīžiem liekās ka šī ir kautkāda vēl neatklāta slimība...
man nesaprotams jaunvedojums plausa mazak par centimetru
kad sapeja kakls , rakstiju par balseni
nu ir tresais men ,un man sak reibt (tirpt)kreisa galvas puse;bail pat kaut kur doties,pat braukt uz kaiminpilsetas polikliniku,jo reibst galva,vajadzetu jau ct galvai ,bet 2 jau bijusi,kaut ka neveicas ar to dgn

tad nu es domaju---vau tas ir galvas audz ar mazu mts plausa vai ari otradak
ja,kas tikai nav izlasits; veltigi ari nishi vingrojumi
rigviri utt ari seit pilnigi garam, un tomer es ticu ,ka vajag bezgaligi domat par imunitati; kads rakstija,ka astmatikiem ir liela imunitate,asv parlejot astmatiku asinis
bet par to optimismu, priecasanaos (nesedesanu pie datora) -- ta nu ir sanacis,ka nemaku ne piedot,ne priecaties,daudz gan peldos; tomer manaa dabaa ir rakties,rakties pa internetu
nu ka lai es nelamaju ves sistemu,ja mani aizsuta 6 men KAUT KUR,tad jau uztaisis bilditi,un kas noveros iespejamas mts
pec sajutam tiesam ir spradzienveidiga onkologija

UN TOMER -- maz jau cilveku vingro,dzer udeni utt , ka var apgalvot,ka tam nav nekadas nozimes
Man tas pats,stipra tirpoņa pa kausi nojiet it īpaši pēc elektroierīču lietošanas
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 1?
Ziņa: