vai ir dzirdçts?

Aizsāka indziòa 

indziòa
vai ir dzirdçts?
15.03.2007 21:39
hmm, vai esat dzirdejusi par gadijumiem ,kad redze vienai acij ir plusos, bet otra minusos? Kadas brilles tad izraksta? Vai ari jadzivo tuvuma skatoties ar vienu aci, bet taluma ar otru?
Re: vai ir dzirdçts?
15.03.2007 21:41
nezinu par plusiem, bet man vienai acij ir norma, otrai palieli mînusi, vçl arî astigmâtisms. Man ir brilles ar vienu plakano stiklu (koriìç tikai astigmâtismu) un otru normâlu mînusaino. I nekâda vaina (ikdienâ nençsâju, staigâju pusakla).
indziņa
Re: Noela
15.03.2007 21:50
bet kā var būt norma un astigmatisms tai pašai acij (es runaju par to aci, kur Tev plakanais stikls). Es astigmatismu saprotu ka plusu un minusu reizē. Man pasai reiz bija astigmatisms, bet esot pazudis
Re: vai ir dzirdçts?
15.03.2007 21:55
nç, astigmâtisms nav plus un mînuss reizç, tas ir kas cits.
indzina
Re: noela
15.03.2007 21:57
hmm, kas tad tas ir? Man pirms daziem gadiem bija brilles, kur cilindra bija gan plus, gan minus apvienots, vismaz recepte bija bija katrai acij plus raditajs un minus raditajs. Daktere to nosauca par astigmatismu
Re: vai ir dzirdçts?
15.03.2007 21:59
par receptçm nezinu (brilles nençsâju praktiski), es ar plusiem un mînusiem saprotu tuv un tâlredzîbu.
http://www.normanoptika.lv/lat/jusu_redze/redze/?doc=459
indzina
Re: vai ir dzirdçts?
15.03.2007 22:06
paldies, Noela, bet atklati sakot, neko daudz nesapratu.
man ari redze miglojas, bet tas tapec, ka ar vienu aci labak redzu tuvuma, bet ar otru taluma, tad nu paiet britins, kamer "savelku"to bildi kopa.
Re: vai ir dzirdçts?
15.03.2007 22:13
Nu doma tâda ka tuv un tâlredzîbu izraisa acs âbola formas izmaiòas, savukârt astigmâtismu - radzenes vai lçcas defekti (forma) (es redzu 3-4 izplûduðas kontûras priekðmetiem). Tâs tâtad ir daþâdas lietas.
ja ir tik daþâdas tâs acis, tad var bût problçmas "savilkt" kopâ (es "savilku" tîri normâli, pçdçjâ laikâ tik sâk otra acs arî padoties palçnâm)
Tagad jau nav problçmas ieiet kâdâ briïïu veikalâ lai pârbauda redzi - ir vçrts varbût to izdarît?
Re: vai ir dzirdçts?
15.03.2007 22:22
Man ir viena acs tuvredzîga, otra nedaudz (uz vecumu) tâlredzîga. Nçsâju brilles. Bet reizçm liekas, ka lâgâ neredzu ne ar, ne bez brillçm :) Arî grûti "sabîdît bildi kopâ"
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 2?
Ziņa: