Skolioze

Aizsāka snukers 

Skolioze
24.04.2007 15:00
Nesen uzzinaju , ka man ir neliela skolioze muguras augseja dala, un diezgan liels ieliekums uz ieksu jostas - krustu dala. Fizioterapeits teica, ka nekas loti traks nav.Kaut gan skatoties rentgenu vinja teica ,ka prieks skoliozes ieliekums ir par lielu, un par diska truci par agri runat, jo man tikai 16gadi.
Arsts man nekadas smeres neieteica, tikai vingrojumus un peldesanu, vel vieniigi man jaaiziet pie neirologa,kurs kartiigak papetiis un nosutis uz muguras parskatu ar datoru, vai kaut ka ta.
Ka jums liekas , tur ir kaut kas nopietns? Un cik ilga laika varetu izarstet sis deformacijas?
Re: Skolioze
24.04.2007 15:28
Agraak to 2...3 gadu laikaa vareeja izaarsteet bet domaaju ka tagad shiis iespeejas ir zudushas reizee ar Latvijas neatkariibu... Teoreetiski jau var protams bet vot praktiski...
era
Re: Skolioze
24.04.2007 15:33
ku!, kâ tad agrâk to ârstçja? Vispâr man likâs, ka tâds ieliekums uz ieksu jostas - krustu dala ir sexîgs. Vai es kïûdos?
Re: Skolioze
24.04.2007 15:53
2-3 gadus ?? :@
Es biju cerejis, ka tik ilgi nebus jaasrstejas!
Nu neliels ieliekums man skiet ir visiem, bet man viens skriemelis ir nobidijies ta diezgan daudz, lidz ar to tas man to ieliekumu padara lielaku.
Bet vai tad sada vecuma no sadam deformacijam nevar atri atbrivoties, ka neka veel augoshs esmu?
Re: Skolioze
24.04.2007 17:04
Redziet, agraak to aarsteeja ar diezgan ilgu aarstniecisko fizkultuuru + speciaalas skolas + sanatorijas... un tas bija valsts apmaksaats un valsts par to ruupeejaas lai tie beerni aarsteetos... bet tagad, "Spasenjije utopajushchih, djelo ruk samih utopajushchih"...
Re: Skolioze
24.04.2007 17:11
Þçl , ka tagad tâ ir. Viss jau bûtu labi, ja man nesâpçtu.
Re: Skolioze
24.04.2007 17:22
era - tas ieliekums (sexiigais) jau nav skolioze, skolioze ir mugurkaula izliekshanaas uz saaniem...
un aatri tas tieshaam nav, jaameklee aarstnieciskaa fizkultuura, proceduuras utml., turklât tas vçl neko negarante.

_____________________________________________

Pareizs uzturs, diçta un sports - jauna lapa sievietçm!
Re: Skolioze
24.04.2007 17:22
He, ja saap tad taa jau nav vairs joka lieta...
inka111
Re: Skolioze
24.04.2007 19:13
peedeejais laiks saakt vingrot uc, paziistu puisi, kursh ir krietni iztaisnojis muguru, bet jaavingro katru dienu!!!!
veel vinjsh iet uz masaazhaam regulaari, sanatorijas.
ja saap, tad kjeries klaat nopietni shai probleemai.
Lelle
Re: Skolioze
25.04.2007 13:34
Vingro un dari visu, lai nenonaaktu liidz operaacijai. Un tas ir nopietni, jo deformeejas ne tikai mugurkauls, tiek iespaidoti arii ieksheejie orgaani.
Re: Skolioze
25.04.2007 14:57
Tikai fishka taada ka tie vingrojumi katram ir jaapiemeklee individuaali... it iipashi tajaa stadijaa kad saak jau saapeet...
Re: Skolioze
25.04.2007 18:22
Es jau esmu sacis vingrot. Arsts sastadija programmu ar 30 vingrinajumiem.Tagad tikai jabut pacietigam, un gan jau viss izlabosies.Paldies par atbalstu !!
Re: Skolioze
25.04.2007 18:56
Aizej pie manuâlâ terapeita, varbût skriemeïus var sabîdît...vçl.
Re: Skolioze
25.04.2007 19:50
Man jau klasesbiedrs ieteica aiziet pie dziednieka. Es nezinu vai no viòiem ir jega.
Re: Skolioze
25.04.2007 21:16
Nu uz dziedniekiem gan neteeree naudu un laiku... veel smadzenes sachakarees. Vaina ir tiiri fiziska un gaidot briinumus var pavisam liiks palikt...
era
Re: Skolioze
26.04.2007 12:56
Aizek uz Therapy master vingroðanu, tâ ir individuâka. Signe Druja 29375128
Re: Skolioze
26.04.2007 14:16
Es esmu liepajnieks , ta ka diezvai tiksu!
Re: Skolioze
15.06.2010 11:58
http://beztabu.tv/ves/312-muguras-sapes-pec-dzemdibam.html
Re: Skolioze
16.06.2010 16:58
Pie skoliozēs vajag vingrošanu un vel ir tāda Šrotas terapija
par Liepāju nezinu,bet te pie mums Rīga mana kolēģe vingro ar visiem.sākot no 5 gadiem-līdz 30 un vairāk. 16gadi ir īstenība optimalais vecums, jo tad tev ir beigusies publertate,bet tai pat laikā kaulu struktūra ļauj vweikt korekcijas. :)

http://www.fizio.lv/lv/skoliozes-terapija-pec-srotas-metodes/
Re: Skolioze
18.06.2010 12:09
hmm, Šrotas terapija gan visai pretrunīgi tiek vērtēta.

Liepājā laba fizioterapeite ir Līga Sprūde, nezināšu gan teikt, kur tagad pieņem.
acito
Re: Skolioze
19.06.2010 15:38
pirms vingrošanas jāiet pie speciālista uz masāžām, jo, ja sasprindzināti muskuļi kādā muguras pusē, kas pie skoliozes mēdz būt, tad vingrojot vari sačakarēt vairāk. jebkura masāža neder! vajadzīga ārstnieciskā.
pareizu stāju, pareizs darba vai mācību vieta siekārtojums, zinu, nav viegli mainīt, bet tas ir svarīgi, lai nesēdi šķībi vai saliecies
jāmācās pareizi iet, pareizi sēdēt, pareizi gulēt, pareizi atslābināties un tad - jāvingro
sabin
Re: Skolioze
30.06.2010 10:39
Gimli, kāpēc tev liekas, ka Šrotas skoliozes terapija tiek pretrunīgi vērtrēta?
Šrotas metode ir skoliozes deformācijai specifiska fizioterapija. Tai Vācijā ir jau gandrīz gadsimtu ilgas tradīcijas un labi panākumi. Latvijā ir vairāk kā 50 fizioterapeiti, kas sertificēti pēc šīs metodes. Asimetrisku muguru ar simetriskiem vingrojumiem ārstēt gan nebūtu pareizi. Plašāk var izlasīt sadaļā fizioterapija:
http://www.skolioze.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 23?
Ziņa: