Stipra nieze ap anâlo atveri

Aizsāka Gatis 

Gatis
Stipra nieze ap anâlo atveri
29.07.2004 16:22
Sveiki. Man ir 25 gadi, kopju sevi pietiekami regulari, lai nekadas kaites nepieliptu. Toties pirms dazham dienam man loti specigi saka niezet ta vieta ko parasti par dibenu sauc - likas nu kas tur ipash.. pakasiju un vel un vel... bet ta nieze nepariet... ta ir loti stipra un tur ir izveidojushas tadas ka pumpinjas...
Ja, vel ir ta, ka pec defekacijas, slaukot to vietu, ir vietas kur ar papiru velkot garam shausmigi sap, ta irka ar nazi grieztu.

Vai ir kads kompetents arsts vai kads kam ir lidzigi bijis, kas varetu pateikt kas tas ir un ko darit?
Re: Stipra nieze ap anâlo atveri
29.07.2004 18:44
Nav spalîði?
Vai naktî nav zobu grieðanas?
Un vispâr ieteiktu aiziet pie ârsta
ku!
Re: Stipra nieze ap anâlo atveri
29.07.2004 19:41
Ticamaakais ka hemoroiidi.Padarbini mekleetaaju.
lauma
Re: Stipra nieze ap anâlo atveri
29.07.2004 22:52
Nav ðaubu, tas ir herpes vîruss. Aizej pie dermatovenerologa.
ku!
Re: Stipra nieze ap anâlo atveri
29.07.2004 23:44
Laumai vareetu buut taisniiba.Bet vai herpes izraisa niezi?
Balanda
Re: Stipra nieze ap anâlo atveri
30.07.2004 10:27
O jâ, herpes niez gan, pie tam to nevar pakasît, ja kasa, tad sâp ïoti :(((
agra
Re: Stipra nieze ap anâlo atveri
30.07.2004 11:15
nu nezinu vai tik sareþìîti. man tâ ir bijis,ka ne pagulçt. parasti tur vainîgs tas ar ko apmazgâjies. jâmaina ziepîtes(nevaru vispâr ar ziepçm). es cînos tâ-paòem neitrâlu krçmu (niveju) un iesmçrç un viss.
Gatis
Re: Stipra nieze ap anâlo atveri
30.07.2004 11:39
Ne, ta sapiiga sajuta ir pargajusi... toties niez arvien vel. Sedet un gulet tas netrauce, bet nu kad sak niezet tad ir jakasas...
Par ziepem runajot es nelietoju vienas ziepes - tas visu laiku mainas - es taam pat nesekoju lidz, bet ja tas butu ziepes - kapec tad to negativa iedarbiba neizpauzhas uz visa kermenja?
liiziite
Re: Stipra nieze ap anâlo atveri
30.07.2004 15:47
maini savu draugu vinjam ar peni kaut kas nav kaartiibaa :DDDDD un tad arii ar pakalju buus kaartiibaa.. ok juurniecinj?
sss
Re: Stipra nieze ap anâlo atveri
30.07.2004 15:56
Domâju, ka tomçr spalîði,bet sâpçja, jo ar kasîðanu biji samocîjis, ieguvis kâdas mikrotraumas. Dodies tik uz aptieku un jautâ pçc spalîðu zâlçm!
jete
Re: Stipra nieze ap anâlo atveri
30.07.2004 22:30
mans domaa,ka spaliishi.papeeti kakuci
Gatis
Re: Stipra nieze ap anâlo atveri
31.07.2004 11:58
Nu nav tie spaliishi. Nav. Tur jau ta lieta.... tatad hemoroidi? No ka tie vispar isti rodas? Kas tam var but par iemeslu? ka arstet?
ku!
Re: Stipra nieze ap anâlo atveri
31.07.2004 12:15
Hemoroiidi ir anusa veenu paplashinaajumi kuriem ir tieksme iekaist.Nupat ieliku garu rakstu teemaa par anaalo seksu.Izlasi.
Ir tâda smçrîte Celestoderm-V 0,1% sasmçrç un nieze pâries pâris minûðu laikâ aptuveni pusminûtes laikâ.. Nezinu pret ko Tev ir alerìija, bet, ja nav parazîti un herpes vîrus diezvai tas ir tad tâ ir vienkârði kaut kas lîdzîgs ekzçmai. B grupas vitamîni jâpalieto kaut kas nav kâ vajag organismam nezinu izej kaut kâdu Folla diagnostiku tâ tâdus sîkumus parâda, tik pie laba ârsta gan to ej netrâpi uz kâda diletanta virsû...Vçlâk ausis arî sâks niezçt pçc kâdiem diviem gadiem...un bûs trîs punkti kur niez, ausis un lejâ a citur nekur nekâdas vainas...
Re: Stipra nieze ap anâlo atveri
16.07.2008 09:51
jaa, ja niez anaalaa atvere, tad Folla diagnostika buus vieniigaa, iistaa un pareizaa...

4 gadi pagaajushi... sham tak sen vairs tur neniez...

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence
Re: Stipra nieze ap anâlo atveri
16.07.2008 14:17
Tçma ir runâta daudzas reizes.Meklç arhîva.
Jaiet pie dermatologa.
Atteikties no asiem çdienie, saldumus,çdienus un dzçrienus ar konservantiem
Nenâsât spiedoðu siltu apakðveïu.
Nesegties silti.
Palîdzçs fucikort ziede, bet to var izrakstît ìimenes ârsts
Re: Stipra nieze ap anâlo atveri
18.07.2008 13:07
Mazdakteri, si tema ari ir no arhiva. :)
Paskaties uz datumiem. Se vienkarsi Aigis kaut ko censas sareklamet :)
Re: Stipra nieze ap anâlo atveri
19.07.2008 08:48
Acîgajam Dr.asist. Raimondam.
Paldies.



Edited 1 time(s). Last edit at 19.07.2008 08:48 by Mazdakteris1.
Sveiki!
Tiko pabeidzu 12 klasi. man ir taa ka pa naktīm kasu sev dibenu vismaz vairākārt no tā esmu pamodies un naakamaa dienaa kad eju kakaat kad vel ar tualetes papiitu tad saap un nevar liiidz galam atslaucīt pakaļu :@ un citreiz aizejot maajas vnk panemu un nobraucu ar tualetes papiiru gar dibenu un paliek bruuna svitra?? KO DARIIIT PALIIDZIET LUUDZU!!!
Re: Stipra nieze ap anâlo atveri
31.05.2015 21:57
Savaru un augumu,dzimumu,vecumu:))))) .
Vai mīli kolas,saldumus,asas vielas? (Pipari,marinādes?
Kā ar tīra ūdens lietošanu? Sedi daudz? Apspīlēts apģērbs?
Sveiki, man nieze ap anālo atveri ir kādus 2 gadus, mēģinu lietot Bepanthen ziedi, kas atjauno ādu, tas uz kādu laiku arī palīdz, bet parasti kasīšanās notiek neapzināti, kā piemēram pa nakti, kad attopos, ka kasos.
Kāds varētu būt labākais risinājums šādai problēmai?
Vienu brīdi centos nekasīties, tad nebija sāpju, kas parasti rodas, kad sakasa ādu līdzjēlumam, bet uznāk laiks, kad vienkārši niez tik traki, ka iztikt bez kasīšanās.
Uzturā lietoju maz saldumu, kafiju nedzeru, nēsāju kokvilnas apakšveļu, laikam jāatsakās arī no asiem ēdieniem. Bet ikdienā nākas sēdēt daudz.
Priecājos, ka mājās ir bidē, jo tad var nomazgāt ādu ap anālo atveri pēc tualetes apmeklējuma.
23 gadi, vīrietis
Re: Stipra nieze ap anâlo atveri
12.01.2017 22:27
Jāsaved kārtībā kuņģis. Vai nav pastiprin'āta kuņģa skābe? Spalīšu problēma.Asi ēdieni un pipari,konservi,kūpinājumi.Jādomā ko darīt ar sēdēšanu.Pie viena vajadzēha ar augumu un svaru.
Bepantēns te palīdzēs maz. Jālūdz ģimenes ārstam vai protologam izrakstīt ziedi ar hidrokortizonu vai līdzīgu sastāvu.Kumelīšu tējas. Šķidrums 2,5-3 litri dienā. Hemoroīdu problēmas arī veicina niezi.
Lai veiksme.
labais
Re: Stipra nieze ap anâlo atveri
12.01.2017 22:38
Cukura līmeni tomēr varētu pārbaudīt bet risinājums -ilglaicīgs sākas ar tiem 2,5-3 litriem dzeršanas ziņā bet ne tikai.
Re: Stipra nieze ap anâlo atveri
19.01.2017 23:14
Labdien. es ar niezi mokos jau ilgu laiku kādus trīs gadus, esmu izmisimā biju ARS pie proktologa ,ar hemoroīdiem vis labi,
Izrakstīja smēri kamērlietoju viss labi, pēc tam tas pats, nieze atgriezās dubultā. par abām vizītēm nokāsa 70 eiras. sūtīja pie ādas ārsta, viena vizīte 20 eiras , izrakstīja visādus brīnumus, ziepes tur kaut kādas utt. sveces lietoju pa divi lāgi, desmit dienas un pēc tam atkal desmit, kamēr lietoju viss labi, kā beidzu nieze atgriezās pus dienas laikā. Sataisīja gulbis asins analīzi viss labi, cukurs norma un tur vēl kaut kādas , bet viss normā , 22 eiras. Nedēļu atpakaļ atkal biju pie ādas ārsta, šoreiz sarakstīja zālēs dzeršanai, trīs veidu zāles kas jālieto divas nedēļas, ja nelīdzēs tad sūtīšot pie urologa, jo varot būt no prostatas, tad vēl vajagot uztaisīt vēl kaut kādas asins analīzes šoreiz tas maksāšot 40 eiras, vizīte atkal 20 eiras. Es pat negāju aptiekā un neprasīju cik tās zāles maksā. Esmu apjucis, es jau esu iztērējis 150 eiras priekš pakaļas un vēl priekšā tās zāles un asins analīzēs par 40 eirām. Un trakākais ir tas, ka man viss sāk krist uz nerviem, it sevišķi tajos brīžos, ka niez es ar cilvēkiem nevaru runāt, joesmu dusmīgs uz visu pasauli, miegs slikt, nervozs, kādam liksies smieklīgi, bet man gluži otrādi gribas kaukt. es jau tā mocījos šos gadu, jo nebija lieka nauda, ar ko iet pie ārstiem. bet tagad esmu atradis darbu, bet jāstrādā priekš pakaļas ko lai dara...
Re: Stipra nieze ap anâlo atveri
19.01.2017 23:19
augums 178 svars 80
Re: Stipra nieze ap anâlo atveri
19.01.2017 23:20
labais
Re: Stipra nieze ap anâlo atveri
19.01.2017 23:31
Tas viss ir pilnīgi garām, vajag attīrīt organismu un viss pazudīs.
Re: Stipra nieze ap anâlo atveri
20.01.2017 21:02
Kā jau minēts purīts anālās atveres rajonā parasti nav atsevišķa slimība.
Tāpēc pieejai jābūt kompleksai.Te jā sadarbojas ģimenes ārstam, ādas ārstam un gastroenterologam (protologam).
Parasti ir jāpiemeklē ziede. Hidrokortizons u.c. Cinka ziede sajaukta uz pusēm ar kādu no hormonālajām.
Sekot regulārai vēdera izejai (aizcietējumiem). Normālam šķidruma daudzumam 2,5-3 l/d.
Intīmā higiēna (bide dušiņa) pēc katras defekācijas. Spalīšu invāzijas iespēja. Hemoroīdu slimība. Paaugstināta kuņģa skābe.
Pārāk ciešas bikses un silta segšanās.Izslēgt saldus un asus ēdienus un dzērienus. Padomāt cik daudz ēdam kečupus, sinepes,piparus, etiķus,Colas.Uz laiku pāriet uz kumelīšu tējām . Var istabas t* "zilo graudiņu" sēdvannas.
Palietot Calcija glukonāta tablets,kā vāju antihistamīnu. Viens no iemesliem var būt slēptā alerģija uz kādu no vielām. (Broms, jods, medikamenti, gaistošas vielas, lakas acetons, benzīns)..)
Jo parasti, vispirms reaģē gļotādas.
Jācīnās un jāmeklē kopā ar minētiem ārstiem.
Lai veselība un miers.
Sveiki. Man ir tāda pati problēma - nieze tur. Sākās pirms kādiem 9 mēnešiem. Vai tas varētu būtu no sēdoša darba? Jo to vien sanāk kā dibenu placināt, plus ciešu apakšveļu nēsāju un uzturā lietoju ļoti maz ūdens. Vienmēr esmu uzturējis sevi tīru un nekad tādas problēmas nav bijušas, kopš sāku strādāt sēdošu darbu - sākās nieze. Augums 180, svars - 80, 25 gadi. Vai tas varētu būt no tā??
labais
Re: Stipra nieze ap anâlo atveri
29.01.2017 10:52
Ja maz dzer, tad viss loģiski bet ar dzeršanu vien tagad jau nebūs līdzēts, limfostimulatorus jālieto.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 21?
Ziņa: