Mugurkaula problçmas

Aizsāka Inga 

Mugurkaula problçmas
09.02.2001 14:18
Man ir veiktas divas L-5 S-1 diskektomijas operâcijas. Uzskatu, ka dakteri tâs ir veikuði labi, taèu ir jaunas problçmas, kuras pirms tam vispâr nebija.Ir lielas sâpes jostas rajonâ. No gultas ir milzîgas problçmas izkâpt, jo nav iespçjams bez lielâm sâpçm piecelties kâjâs un iztaisnoties. Ðî problçma vçl asâka ir tad ,ja pirms piecelðanâs ir gulçts uz muguras.Vienîgo izeju esmu atradusi, ka pirms celðanâs kâdas 20 min. paguïu uz sâniem. Vai tieðâm diska izòemðana tik ïoti var ietekmçt arî parçjo disku un skriemeïu stâvokli. Uz konsultâciju pie laba speciâlista nav tik vienkârði tikt, jo dzîvoju Gulbenes rajonâ. Nesen gan taisîju rtg Gulbenes slimnîcâ, bet attçla kvalitâte ir ïoti slikta. Taèu ir secinâts,ka atkal ir trûce. Faktiski bez stipriem medikamentiem nevaru iztikt. Vai tieðâm iespçjama tikai operâcija.Mçìinâju rudenî kârtot grupu, taèu man atteica. Faktiski darba spçju nav, jo nosçdçt ilgi nevaru, arî nostâvçt ne, bet pçc izglîtîbas un iepriekðçjâ darba esmu ekonomiste - grâmatvede. Par kâdu citu darbu var bût runa , ja es pat 3 litru burku ar pienu nevaru pacelt.Mani satrauc ðî problçma, jo man vçl nav 40. Kas bûs vçlâk?
Esmu Mugurkaula Íirurìijas Centra vadîtâjs. Lai atbildçtu uz ðo jautâjumu jâredz pacients un jaizdara kâ minimums datortomogrâfija bet vislabâk MR - magnçtiskâ rezonanse. Pie manis uz pieòemðanu var pieteikties pa telefonu 7393197, Traumatoloìijas un Ortopçdijas slimnîcas poliklînikâ.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 3?
Ziņa: