proktologs

Aizsāka katrina 

proktologs
31.12.2007 01:56
Labvakar.Iesakiet labu proktologu sievieti.Cenai nav noziimes.Paldies!
Re: proktologs
31.12.2007 10:46
Kas tad nu dibenam noticis pirms pasha jaunaa gada...?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: proktologs
31.12.2007 11:32
...anâlais bez pienâcîgas sagatavoðanas???...atvaino, protams...:)
Re: proktologs
31.12.2007 11:57
dr. Kusmane Gaiïezerâ.
Re: proktologs
02.01.2008 21:51
dr.Meïòikova arî gaiïezerâ
iesaku
Re: proktologs
02.01.2008 23:04
Kusmane ir ljoti laipna un laba, pati biju, iesaku!
Re: proktologs
02.01.2008 23:24
Paldies:))
hmmmmmm
Re: proktologs
03.01.2008 13:39
man arii vajadzeetu, vai shiis var dabuut ar gjimenes aarsta nosuutiijumu?
iesaku
Re: proktologs
04.01.2008 18:47
domaaju, ka var,
bez nosuutiijuma bija ap 10ls
?
Re: proktologs
04.01.2008 22:23
Par Kusmanes laipnibu... nezinu gan, khe khe. Bet to, ka nauda interese visus, tas skaidrs.
Re: proktologs
28.03.2008 00:09
iesaku Wrote:
-------------------------------------------------------
> Kusmane ir ljoti laipna un laba, pati biju,
> iesaku!

labvakar! lûdzu palîdzçt. vai kâds tieðâm var ieteikt labu proktologu? kam ir negatîvas atsauksmes par ðajâ forumâ minçtiem ârstiem? vai ir ziòas par A.Martinsonu? iepriekð pateicos
liza
Re: proktologs
28.03.2008 07:32
Man nepiecieshama hemoroiidu izopereeshana. Vai tur ir jaagaida rindaas? Cik liela naudinja buutu jaasakraaj? Gjimenes aarsta noriikojums buus.
qwq
Re: proktologs
03.04.2008 19:54
îsâkas rindas operâcijai ar nosûtîjumu ir strados (martinsons, lebedkovs u.c.)
Anonīmā
Re: proktologs
30.04.2009 21:51
Diemžēl, arī man bija ļoti negatīva pieredze pie dakteres Kusmanes Gaiļezerā...Strādā kā konvejieris, piecu minūšu laikā paziņo, ka nepieciešama operācija, un tā, kā es vēl neesmu dzemdējusi, tad turpmāk tikai ar ķeizera palīdzību....."Vai kāds vēl ir aiz durvīm?" Ne vārda kas, ko, kāpēc, kā labāk...māsiņa tik iesaka dzert oglīti un pienskābās baktērijas....interesanta kombinācija...
Atvainojiet, bet tiešām nevienam tādu ārsta apmeklējumu nenovēlu...





? Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Par Kusmanes laipnibu... nezinu gan, khe khe. Bet
> to, ka nauda interese visus, tas skaidrs.
Re: proktologs
08.05.2009 17:41
labdien,man ir 26 gadi,dzemdeju 2 berninus,pedejo 3 gadus atpakal.Man ir problema ar hemoroidiem.Pec pirma bernina,man vini atri pargaja un problemu nebija lidz otrajam dzemdibam,tomer tagad es lietoju svecites, var teikt,praktiski visus sos 3 gadus,bet man ipasi nekas nepalidz.Pedeja laika jutu asas sapes kautkur ieksa zarnas no dibena puses.Varbut jus man varat kautko ieteikt un cik tas ir nopietni?
Re: proktologs
09.05.2009 01:12
Ieteikt varam to pašu, par ko ir šī tēma - proktologu. Taču ja to negribas tad vari padarbināt meklētāju un pameklēt, daudz tēmu par šo problēmu bijis, arī daudz manu komentāru. Iespēja problēmu pilnībā novērst ar mājas līdzekļiem nav, tacu kontrolēt to un panākt, ka tā nevisai traucē, daudzos gadijumos var...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: proktologs
23.05.2009 19:37
Man ir 36 gadi un neesmu dzemdējusi. Veicu hemoroīdu operāciju pie dr. Kaspara Snippes (Gaiļezera slimnīcā) pagājušajā vasarā. Viens no fantastiskākajiem dakteriem, kādu savā mūžā esmu sastapusi gan attieksmes, gan operācijas rezultāta ziņā. Tas paņēma apmēram nedēļu - dienu pirms operācijas bija jāiestājas slimnīcā un izrakstījos pēc nedēļas. Tas atkarīgs no tā, cik labi un ātri dzīst un arī cik ātri pacients atgriežas pie "normālas funkcionēšanas". Pamanīju, ka sievietes operējās pie dr. Kusmanes, citu sieviešu dzimtes proktologu tur nemanīju. Teikšu kā ir, hemoroīdi ir tāda ļoti intīma lieta un nebija viegli ar to doties pie ārsta - vīrieša, jauna vīrieša, taču tas viss bija sīkumi, pret ļoti rūpīgu attieksmi, interesi par pacientu gan pirms, gan pēc operācijas, jebkurš jautajums tika atbildēts. Un ļoti varēja just, ka dakteris nodaļā ir ļoti mīlēts gan no pacientu, gan dabinieku puses. Iesaku šo dakteri.
Usma
Re: proktologs
23.05.2009 20:10
VC4 dr.Martinsons man bija 2. saskarsme ar proktologu. Visai nepatīkama, jo attieksme augstprātīga. Atbildot uz manām sūdzībām, slimības vēsturi, tonis bija tāds, ka gribējās gāzt - pati vainīga, ka man ir tada vaina. Un parastās patiesības (kuras esmu ievērojusi nepārtraukti) skaidroja ka dla osobnno tupih... :(
Pie ārstiem esmu sabijusi reti, bet nu esmu sapratusi, par ko cilvēki trako. Vienkāršas profesionalitātes trūkums....
me
Re: proktologs
05.06.2010 20:34
Pilnīgi piekrītu. Bija līdzīga pieredze. Uzreiz paziņoja, ka nepieciešama operācija un tas ir viss, ko viņa vispār uzņemšanas laikā man pateica. Uz jautājumiem atbildēja māsiņa.


Anonīmā Rakstīja:

-------------------------------------------------------
> Diemžēl, arī man bija ļoti negatīva pieredze
> pie dakteres Kusmanes Gaiļezerā...Strādā kā
> konvejieris, piecu minūšu laikā paziņo, ka
> nepieciešama operācija, un tā, kā es vēl
> neesmu dzemdējusi, tad turpmāk tikai ar ķeizera
> palīdzību....."Vai kāds vēl ir aiz durvīm?"
> Ne vārda kas, ko, kāpēc, kā labāk...māsiņa
> tik iesaka dzert oglīti un pienskābās
> baktērijas....interesanta kombinācija...
> Atvainojiet, bet tiešām nevienam tādu ārsta
> apmeklējumu nenovēlu...
>
>
>
>
>
> ? Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Par Kusmanes laipnibu... nezinu gan, khe khe.
> Bet
> > to, ka nauda interese visus, tas skaidrs.
Re: proktologs
05.06.2010 21:28
Nu tā tīri teorētiski tai Kūšmanei ir taisnība jo jebkurš hemoroīds ir jāoperē jo tas ir vienīgais veids kā no viņa atbrīvoties pilnībā (kamēr blakus neizaug jauns). Visi pārējie veidi ir tikai laika stiepšana (tiesa gan nereti izdodas to laiku izstiept līdz mūža galam). Bet kas ir pats būtiskākais, visa tā konservatīvā ārstēšana proktologam nav nekāds bizness. Tāpēc arī tāda attieksme...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
rtgtrgt
Re: proktologs
11.02.2011 13:56
Usma Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> VC4 dr.Martinsons man bija 2. saskarsme ar
> proktologu. Visai nepatīkama, jo attieksme
> augstprātīga. Atbildot uz manām sūdzībām,
> slimības vēsturi, tonis bija tāds, ka
> gribējās gāzt - pati vainīga, ka man ir tada
> vaina. Un parastās patiesības (kuras esmu
> ievērojusi nepārtraukti) skaidroja ka dla
> osobnno tupih... :(
> Pie ārstiem esmu sabijusi reti, bet nu esmu
> sapratusi, par ko cilvēki trako. Vienkāršas
> profesionalitātes trūkums....
----------------------------
Nekas nav mainījies, man pie Martinsona gāja tieši tāpat. Pilnīgs kretīns.
Pecoperacijas
Re: proktologs
10.05.2012 11:20
Man operāciju taisiju dr.Snippe. Pēc gada hemoroīdi ir atpakaļ, kaut gan solīja, ka tas sliktākajā gadījumā varētu notikt pēc otrām dzemdībām (kuru nevija). Tā kā... Tagad meklēju citu dakteri, jo pie Snippes neavr tikt uz konsultāciju vakaros, bet tikai darba laikā 1 reizi nedeļā.
Re: proktologs
10.05.2012 11:33
Loģiski, jo operācija jau hemoroīdus neārstē. Vienkārši likvidē un viss. Hemoroīdi pēc savas būtības ir neārstējama slimība (vismaz mūsdienu medicīnas izpratnē) un viņu veidošanos nosaka vairāku faktoru kopums tai skaitā iedzimtība. Bet acīm redzot komerciālu apsvērumu dēļ par to daudz nerunā...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: proktologs
10.05.2012 11:38
Un ja kas, tad uz dakteri apvainoties nevajag. Nu kādas var dot garantijas par svešu dibenu. Vienīgā viņa vaina ir tā, ka deva solijumu. Taču ja viņš vaļsirdīgi stāstītu, ka recidīvs var būt pat tūlīt pēc operācijas tad daudz neko nenoplnītu jo visi ietu pie doka kas klusētu kā partizānis...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: proktologs
16.01.2015 07:54
Jā, Dr. martinsons ir augstprātīgs tips, nekāds patīkamais dakteris nav. Par to profesionalitāti arī klīst baumas.
Re: proktologs
17.01.2015 18:25
https://www.aslimnica.lv/lv/content/proktologijas-nodala#galerija[g]/0/
Re: proktologs
19.06.2017 16:09
Man tieši tāds pats stāsts. Problēma tā, ka visi ķirurgi opere hemoroīdiem, bet neviens nemeklē tiem cēloņus. Pie Stiprs tāpēc neiešu vairs nekad.
Re: proktologs
19.06.2017 16:18
Chika Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Man tieši tāds pats stāsts. Problēma tā, ka
> visi ķirurgi opere hemoroīdiem, bet neviens
> nemeklē tiem cēloņus. Pie Snipes tāpēc
> neiešu vairs nekad. Nevienam neiesaku.
Re: proktologs
21.06.2017 15:09
Pecoperacijas: Un pie kura arsta tu aizgaji?
Pacients_11
Re: proktologs
26.10.2019 09:48
Par Dk.Lebedjkovu Stradiņos....iedosi naudu tad pec tam visu izdarišu! Lasiju tikai to labako, droši vien labi samaksaja tie visi. Pat biju šoka no ta visa. Operaciju veica rezidente, viņš ta ka bija klāt. Pec 6 dienam man sakas asiņošana. Atkal ta rezidente opereja. Zvaniju dakterim: nu ko ta gadas..ja...Arprats kas notiek...
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 3?
Ziņa: