Izrâdâs - 2 liesas

Aizsāka 2liesas 

2liesas
Izrâdâs - 2 liesas
26.08.2008 12:52
Ultrasonogrâfiskajâ vçdera dobuma izmeklçðanâ atklâjâs, ka Dabasmâte mani bagâtîgi apbalvojusi - man ir divas liesas. Dakterîte tikai noteica, ka es esot bagâta, bet neko konkrçtu, kâ tas ietekmç manu veselîbu un orgânu funkcijas, nepateica. Ko tas nozîmç organisma funkcionalitâtes ziòâ?
Tad nu jautâjumi - vai kâds ir saskâries ar to, ka ir 2 liesas? Cik izplatîti tas ir? Uzskatît sevi par îpaði "apdâvinâtu", vai tomçr kaut ko darît lietas labâ? Priecâties, vai ne?
Re: Izrâdâs - 2 liesas
26.08.2008 13:25
Grûti pateikt. Liesa ir organisma imûnsissçmas liela sastâvdaïa.
Bez viòas var dzîvot bet imunitâte pret infekcijâm ir pazeminâta.
Vçl jau nevar zinât kâds lielums ir abâm liesâm. Varbût divas bet mazas. Kâ viòas ir apasiòotas......
Vispâr divas liesas nosaka ,ka jums ir lielâks arî asins depo(rezerve).
Kâ jums ir bijis ar slimoðanu.
Vai dzîvç ir bijuði uz âdas kâdi veidojumi? (Dzimumzîmes,kârpas,kondilomas)
Kâds Jums ir zobu stâvoklis. Vai ir bijuðas dzemdîbas,bçrni?
Man ari atrada 2liesas. Vai taas var radit smaguma sajutu kreisaja paribe un vel,vai sii anomalija rada kadas diskomforta sajutas un kads organismam labums no 2 liesam? Paldies.
Re: Izrâdâs - 2 liesas
06.02.2018 15:59
Tā ir iedzimta īpatnība. Labuma no tā nav nekāda. Vai 2 liesas var būt simptomātiskas? Parasti nē. Teorētiski tas var būt, ja tās ir palielinātas.
Re: Izrâdâs - 2 liesas
10.02.2018 18:25
Man ir divas liesas. Veselība nav spoža
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 8?
Ziņa: