Kâ atbrîvoties no smçíçðanas

Aizsāka Rens 

Rens
Kâ atbrîvoties no smçíçðanas
06.07.2001 15:14
Sveiki!
Es vçlçtos uzzinât, pie kâda ârsta ir jâgrieþas, ja vçlas atbrîvoties no smçíçðanas.
Nikotîns ir atkarîbu izraisoða viela,tâdçï,ja esat nolçmis atbrîvoties no smçíçðanas,varat ìriezties pie narkologa.
kursh buutu shis konkreetais narkologs? vienu populaaru izmantoju, bet nesekmiigi - bija gan motivaacija, gan zaales (Zofoff + kungja + klonazepans), tomeer... atkariiba bija lielaaks. Vai Revia var izmantot pie shiis atkariibas likvideeshanas? par Zyban ir dzirdams, ka ir diezgan daudz blakuseefektu un tas nedaudz atbaida?
Taadu zaalju pret smekeshanu nav!!!! Vajadzigs raksturs un atttieciga sabiedriiba!!
kas ir attieciigaa sabiedriiba ??? vai Tev vispaar ir skaidriibas, kas ir atkariiba, jo raksturam tur nav nekaada sakara, ka kas...
Sveiks!
Es bez ârsta palîdzîbas esmu pârtraukusi smçíçðanu! Galvenais,tev paðam tas ir ïoti jâgrib un viss, bet iepriekð brîdinu,ka smçíçt gribçsies vienmçr- vienkârði tâ ir tava izvçle, vai to darît vai nç. Atmest ir ïoti grûti, bet to var izdarît vienâ dienâ, ja vien ir vçlçðanâs... Vçlu veiksmi...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 7?
Ziņa: