Kas Jûs interesçtu?

Aizsāka jaunâ þurnâliste 

jaunâ þurnâliste
Kas Jûs interesçtu?
06.11.2008 19:00
Labdien!
Vçlçtos zinât kâdas bûtu tçmas par kurâm Jûs vçlçtos lasît noderigu informâcju.protams saistîti ar veselîbu. Kas Jums ðíiet aktuâli?
Paldies par atsaucîbu.
Re: Kas Jûs interesçtu?
06.11.2008 20:10
man patiktos populârzinâtniski raxti par medicînisko ìençtiku (bet man specifiskas intereses) - tîri cilvçku informçðanai.
delta
Re: Kas Jûs interesçtu?
06.11.2008 20:18
Mani interesçtu par psihosomâtiku - kâdi pasaulç jauni atklâjumi, idejas, hipotçzes, skaidrojumi, pieredze, utt.
Par ìençtiku arî lasîtu ar interesi.
Ak, vispâr ideâli bûtu tâds þurnâls kâ "Ilustrçtâ Zinâtne" vai "Terra" tieði par medicînu.
Re: Kas Jûs interesçtu?
06.11.2008 20:40
Jâ, "Ilustrçtâ medicîna" ir laba ideja. Nez, cik daudz tâds þurnâls savâktu lasîtâjus Latvijâ?
Placebo efekts,
traumas un to sekas,
Latvijas medicînas sistçma, apdroðinâðana, likumdoðana- derçtu cilvçkus painformçt par ðo tçmu.
Re: Kas Jûs interesçtu?
06.11.2008 21:53
Mani- netradicionâlâ medicîna.
blondiine
Re: Kas Jûs interesçtu?
07.11.2008 16:27
- skaistumkopsanas produktu ietekme uz veseliibu, jaunaakie peetiijumi par so teemu;
- psihologa padomi dazadaaam dziives situaacijaam, tai skaitaa attieciibaam;
- dakteru padomi veseliibai, tai skaitaa matu, aadas skaistumam;
- imunitaates stiprinaasana;
- veseliigs dziivesveids;
- homeopaatija;
- lielveikalu paartikas (masveida produkcija) ietekme uz veseliibu;
- organisma attiiriisana;
- dziivesprieka vairosana, pozitiivaas domaasanas speeks un tml.
Re: Kas Jûs interesçtu?
07.11.2008 21:04
MAn no visa augstâk minçtâ pa drusciòai :)
andis1
Re: Kas Jûs interesçtu?
08.11.2008 22:57
Paòemiet padomju laika "Veselîbu", izmetiet pirmo treðdaïu par partijas kongresiem, ielieciet krâsainas bildes un bûs lielisks þurnâls. Lûdzu neveidojiet pçc ðobrîd esoðo veselîbas þurnâlu ìîmja un lîdzîbas. Tie domâti debîliem bçrniem. Man patîk "Ilustrçtâ zinâtne". Tas varçtu bût etalons.
Re: Kas Jûs interesçtu?
08.11.2008 23:01
Nu ja, tâdu Ilustrçto Veselîbu vajadzçtu, sâkot no tradicionâlâs medicînas lîdz kosmiskai enerìijai...Varçtu atbildçt arî uz kaut cik jçdzîgiem lasîtâju jautâjumiem, un aktuâlâkos jau ðeit pat var atrast...
***
Re: Kas Jûs interesçtu?
10.11.2008 15:41
labprât lasîtu par cilvçka íermeòa uzbûvi, lai zinâtu, kur nieres, kur aknas un kâ kas funkcionç
Re: Kas Jûs interesçtu?
18.01.2009 23:18
Gribçtos vairâk imformâcijas par parfimçrijas produktiem.Zinot,ka ir mazs procents no veikalos nopçrkamajiem produktiem,kas nebojâ mûsu âdu un veselîbu.(neticu reklâmai,reklâmas preci nepçrku).
trr
to ***
19.01.2009 09:40
paòem Apiòa grâmatu CILVÇKS un izstudç, tad uzzinâsi, kura viss atrodas, ïoti labas ilustrâcijas - uzzinâsi visu, ko nezini :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 2?
Ziņa: