Sâpes un citas nepatîkamas sajûtas sirdî

Aizsāka Agy 

Man jau kâdu laiku (kâdus 2 mçneðus) ir nepatîkamas sajûtas sirdî - spieþ, sâp, dur, citreiz ne no kâ izdalâs adernalîns ( sajûta tâda). Esmu bijusi pie ìimenes âsrta un viòð mani ir sûtijis uz kardiogrammu, bet visu laiku kâ eju uz EKG viss ir normâli, bet ikdienâ tâ nelikas.
Pirms vairâkiem gadiem pie ârsta gâju, jo sporta skolâ ârsta komisijai nepatika sirds darbîba.
Oma teica, ka tas varçtu bût no muguras, jo man ir muguras sâpes un lejas daïâ arî divi bojâti skriemeïi. Vai tas var bût no muguras?
Ir palicis arî slikti sporta nodarbîbu laikâ un spieðana sâkas ne no kâ.
Re: Sâpes un citas nepatîkamas sajûtas sirdî
09.11.2008 15:59
Slodzes tests ir taisîts?
Re: Sâpes un citas nepatîkamas sajûtas sirdî
09.11.2008 16:27
ja durs tas toch nav sirds, to vari izsviitrot. ja "izdalas adrenalins"= trauksmes leekme.

90% ka es jau zinu tavu gala diagnozi. Bet nokluseeshu. Ej vien pie aarsta. EHO sniegs tev atbildi par sirdi un tas buus iemesls ari diagnozei es domaju.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Nç, slodzes tests nav veikts!
Re: Sâpes un citas nepatîkamas sajûtas sirdî
09.11.2008 22:57
prichom tur slodzes kardiograma. Lai saak ar EHO, tas paraadiis vai ir kaadas patalogjijas motoram. veloergometrija protams arii laba lieta, bet tad to jaataisa LOK piem, lai meera visu - ieelpu izelpu utt. Bet es galvoju, ka autore vnk paaraak daudz par to uztraucas. Kas gan ir saprotami. Es ar taa medzu dariit.

Viens man nav skaidrs... sporta skolaa aarstu komisija bija, bet veloergometrijas nebija... driixt uzzinaat kas taa taada par skolu? :o

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Sâpes un citas nepatîkamas sajûtas sirdî
09.11.2008 23:39
Cik Tev ir gadu? Ja ap 12- 15, iespçjams, ka Tu strauji audz. Rokas, kâjas izstiepjas âtrâk, sirds augðanâ atpaliek, netiek galâ ar pieauguðo slodzi. Tâdçï arî var paìîbt sporta stundâ.
Ja mugura sâp zemâk par krûðu joslu, tad sirds nestreiko dçï muguras (t.i., tâm abâm kaitçm nav nekâda sakara!) No mugurkaula smadzençm uz sirdi nervi stiepjas augstâkâ mugurkaula joslâ.
Man ir 20 gadi! Sporta skolâ nav tik kruta tehnika, lai paris simtu skolçnu izlaistu caur veloergometriju. Izstika ar elektrokardiogramu, pâris testa vingirnâjumiem un ârsta novçrtçjumu. Tâ bija standarta darbîba pirms katras sezonas.
Re: Sâpes un citas nepatîkamas sajûtas sirdî
10.11.2008 20:12
:D
veloergometrija ir kruta tehnika????? Sporta skolai????
Luudzu pasaki kas taa ir par sporta skolu... zinaashu kurp muzhaa nevienam neieteikt dziit savus beernus ;)

Ja skolai nav, tad skolas sporta aarsts meedz nosuutiit tur kur ir. Sporta skolaam parasti ir ciesha sadarbiiba ar paaris Valsts iestaadeem shanaa jautaajumaa.

20 gadi... sporta skola??? Paklau.. 20 gados... tas ir vai nu LSPA vai nu sporta pulcinjsh/klubs... parasti...

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 10.11.2008 20:13 by Mateus.
kad vel nebija 18, bija sporta skola! tagad pec lekcijâm eju uz treniòiem, kuros par veselîbu katrs pats atbild!

Nezinu kâda sitâcija tur ir tagad, bet mums nekas tâds neibija 100punkt!
Mateus, varbût pasaki to diagnozi!
Re: Sâpes un citas nepatîkamas sajûtas sirdî
11.11.2008 20:55
Nav jeega. Tu neticeesi un turpinaasi mekleet kaites. Taa kaa meklee vien pati. Te ir liidziigi kaa ar religjiju - pasham liidz tai atzinjai jaanonaak :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Sâpes un citas nepatîkamas sajûtas sirdî
11.11.2008 23:39
Pateikðu Mateus vietâ...nervi!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 12?
Ziņa: