Iekaisis dzimumloceklis

Aizsāka oto 

oto
Iekaisis dzimumloceklis
11.11.2008 19:02
Man pçdçja laikâ uz dzimumlocekïa galviòas sâkuðas mesties tâdas kâ sarkanas pumpiòas, èûliòas. Kautkur nedçïas laikâ tâs pâriet, bet pçc laiciòa parâdâs atkal. Nekâdas sâpes nav, varbût neliela nieze, bet tieðâm neliela. Mazgâjos regulâri. No rîtiem ir arî tâdaas, kâ baltas gïotas. Man ir 24 gadi, ir patstâvîga draudzene. Ïoti lûdzu palidzçt, kas varçtu bût cçlonis, kâ ar to cînîties???
enidejs
Re: Iekaisis dzimumloceklis
11.11.2008 20:47
draudzene vainiga,aplipinaja
Re: Iekaisis dzimumloceklis
13.11.2008 21:56
Jâiet pie dermatologa-venerologa.Prastâk pie âdas ârsta vai STS kabinetu.
Ja tas nav sifliss,tad zilo graudiòu vaniòas un fucikort ziede ðo problçmu atrisinâs. Labâk vienmçr tomçr iet pie âdas ârsta. Tâ vieta ir pârâk svarîga lai jokotos....
Booby
Re: Iekaisis dzimumloceklis
17.11.2008 14:51
Seene un viss - lomexin vai clotrimazola ziede izârstçs.
Re: Iekaisis dzimumloceklis
17.11.2008 15:31
kaa var forumaa noteikt, ka seene un viss?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Man arii ir kautkas liidziigs. Es to pamanîju sôdien duðâ mazgâjoties,un nelielu niezi arî jutu pa dienu.Vienîgais ka nekâdas gïotas tur es nçsu redzçjis. Nezinu vai tas tur ir jav visu nedçïu,jo kautkâ nav tam sanâcis tâ pievçrstuzmanîbu.Meitene man ar jav kâdu pusgadu ir nemainîga,bet ðitâda lieta parâdâs pirmoreiz,vai tas varçtu nozîmçt kad vîòa mani krâpj??????:(
Vai es to varçju dabût kâ citâdi??? Ko?
Matiòð
Re: Iekaisis dzimumloceklis
20.11.2008 23:46
Imant, tas nenozîmee, ka viòa tevi krâpj, vnk mazums tu vai viòa saíçrusi sçniiti...infekcija ir riebîga, pçc izârstçðanas var palikt ðûnâs un saglabâties tur mçneðiem ilgi, var atkal uzliesmot jebkurâ brîdî...Klotrimazolam ir jâpalîdz sçnîtes gadîjumâ, man personîgi palîdzçja pçc treðâs uzsmçrçðanas reizes, pârgâja praktiski dienas laikâ.
sveiki!
man ir tads jautajums kas loti man uztrauc :(
man ir 18gadi un man ir partnere ar kuru es loti biezi nodarbojs ar seksu.
bet viena reize pec seksa nakamaja diena man saaka niezet locekla galvina :(
pamatigi niezejaa es paskatijos un vis bij apsartis tads sarkana krasa un ta ka ada naktu nost!
un ari kkads zalveidiga krasa skidrums varbut tas ir strutas es nezinu :( es visu laiku mazgaju!tad kad es nodarbojos ar seksu es nelietoju przervativus jo man vini nepatik :(
es nezinu ko darit :(
vai ir kads ieteikums ko darit?un kadas sekas var buut?
manai draudzenei ari tgd niez tai vieta bet ne wienmer reti.
Re: Iekaisis dzimumloceklis
14.01.2009 00:28
Abi pie ârsta. Un steidzîgi.
tiesi tada pasa situacija niez sarkanas pumpas un wajag palidzibu centos pie anglu dakteriem sawest kartiba bet kaut ka jau gada garuma nekas naw sanacis!!!!
???? naw iespejams interneta ko labu atrast par problemu kas man ir iekaisis pumpinas niez uznak un pariet sakas pirms gada jau nu gads apkart kops ir tada probleba sakas pilnigi un galigi bez SEKSA no NEKA medzu mazgaties katru dienu ja ne 2x neparspilejot anglu dakteri dod man smeres antibajotikas bet naw rezultatu esmu jau no to noguris un reizem pat waretu to nemt un amputet wnk apnicis kur lai es uzinu kas tas ir wai kur meklet atbildi ja arsts to nespej??

Latvija naw sanacis pie dakteri aiziet un nez wai tik atri es to waresu warbut nakos gad bet tas ir pa ilgu...

ludzu ja ir komentari wai war tiesam palidzet ludzu rakstit un ja ir jautajumi vienmer centisos atbildet..
PALDIES.
Re: Iekaisis dzimumloceklis
22.05.2012 14:16
Sūti bildi uz e-pastu. Varbūt varēšu ko ietekt.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Iekaisis dzimumloceklis
22.05.2012 19:13
Vecums,augums,svars. Kur ir pumpiņas?Kaunuma rajonā vai uz paša penisa? Vai ir jūtīgi limfmezgli cirkšņos.Kā ir uz augšstilbiem? Dibena? Sejas?
Vai veido kreveles? Vai kašķa varbūtība ir izslēgta?
sveiki!
Vēlējos jautaat,kas vareetu buut par lietu,urinejot mazliet saap un ik pa laikam izdalaas balts šķidrums!
Re: Iekaisis dzimumloceklis
06.11.2013 10:22
k.s Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> sveiki!
> Vēlējos jautaat,kas vareetu buut par
> lietu,urinejot mazliet saap un ik pa laikam
> izdalaas balts šķidrums!
__________________________________________
Nevar atbildēt uz teikumu, kas sastāv no dažiem vārdiem. Prasības ir jāievēro.Vai jāiet pie urologa.
Re: Iekaisis dzimumloceklis
12.11.2013 12:37
Labdien!

Vēlos lūgt Jūsu padomu.

Esmu 23g jauns vīrietis, 172cm garš, 66kg.
Jau pāris nedēļas ir apsātrtusi locekļa priekšādiņa, zem locekļa galviņas. Apsārtums nav izteikts, arī īpašu diskomfortu ikdienā nerada - dažreiz viegli surkst. Saasinājumi rodas pēc seksa, kad loceklis ir intensīvi aiztikts, sakairināts. Tad apsārtums un surkstēšana pastiprinās, bet pēc laika, kad tas ir apmazgāts, tas atkal normalizējās, bet pilnībā neizūd. Ir patstāvīga partnere 2g. Tā kā par STS diez vai iet runa. Esmu parīs dienas lietojis gan Clortimazulum, gan Bephanten ziedi. Bez īpašām izmaiņām.
Ne visai gribas maksāt 25 Ls par dermataloga vizīti, kuras rezultātā tik izrakstīta kāda pretiekaisuma ziede.. Varbūt Jūs varat ieteikt kādu līdzekli?
Re: Iekaisis dzimumloceklis
12.11.2013 15:05
Clotrimazols 2 x dienā.Pirms tam zilo graudiņu vanniņas. Ja nelīdz jāiet pie dermatologa.Lai veicas.
Re: Iekaisis dzimumloceklis
13.11.2013 10:53
Neko citu ieteikt nevaru. Jo neesmu dermatologs. Clotrimazols ir kombinēta ziede. To vajadzētu palietot vismaz 5-6 dienas. Kombinācijā ar zilo graudiņu vanniņām. "Zilie" graudiņi dezinficē,"piededzina" gļotādu un pastiprina ārstēšanas efektivitāti. Iekaisums var veidoties no pastāvīgas uzbudināmības. Jo izdalās priekšdziedzera sulas, kas macerē ādu un rada labu augsni mikrobiem. Izslēgt asas un kairinošas vielas.No macerācijas var pasargāt cinka ziede. No neelpošanas nevajag baidīties. Pārāk mazs laukums. Katru individuāli konsultēt nav iespējams. Ja nepāriet caur ģ. ārstu ir jāiet pie dermatologa. Tas, ka jums ir pastāvīga partnere nekādas garantijas nedod.Jāskatās vai ne ieslidiniet mīlas šķēpu sausā vidē. Vai nav pārāk gara priekšādiņa. Tas prasa pastiprinātu kopšanu. Bet mazgāt ar ziepēm 3 x dienā arī neiesaku. Pēc katras urinācijas atvelkam priekšādiņu un ar siltu ūdens strūklu nomazgājam. Maigas ziepes var lietot 1 x dienā. Lai veiksme un veselība.
mad nenoturējās
Re: Iekaisis dzimumloceklis
13.11.2013 13:47
Mar90 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Labdien!
>
> Vēlos lūgt Jūsu padomu.
>
> Esmu 23g jauns vīrietis, 172cm garš, 66kg.
> Jau pāris nedēļas ir apsātrtusi locekļa
> priekšādiņa, zem locekļa galviņas. Apsārtums
> nav izteikts, arī īpašu diskomfortu ikdienā
> nerada - dažreiz viegli surkst. Saasinājumi
> rodas pēc seksa, kad loceklis ir intensīvi
> aiztikts, sakairināts. Tad apsārtums un
> surkstēšana pastiprinās, bet pēc laika, kad
> tas ir apmazgāts, tas atkal normalizējās, bet
> pilnībā neizūd. Ir patstāvīga partnere 2g.
> Tā kā par STS diez vai iet runa. Esmu parīs
> dienas lietojis gan Clortimazulum, gan Bephanten
> ziedi. Bez īpašām izmaiņām.
> Ne visai gribas maksāt 25 Ls par dermataloga
> vizīti, kuras rezultātā tik izrakstīta kāda
> pretiekaisuma ziede.. Varbūt Jūs varat ieteikt
> kādu līdzekli?

175 cm...johaidī, kas??? pimpis, vai???...svars laikam arī tam pašam...
...par locekli...nevaru saprast, kapec to sauc par locekli...stāvošu pie labākās gribas grūti salocīt...
...un tresais...2 gadi viena partnere...un ja nu viņai ir bijusi luste kādu fikso seksu ar mazpazīstamu uzpisēju???...un pie tam bez gondona...vai prezervatīva...tā arī nesaprotu - uz pakas rakstīts - condoms...tātad tas pats vien gondons vien ir...a te - prezervatīvs, prezervatīvs...preserv - laikam šī vārda nozīme inglenderu valodā bija konservi...turpinot domu - nopisoties vicaiņi tiek iekonservēti, vai...?

...ehh, valoda, valodiņa...:)
Labdien,
Lūdzu dodiet padomu. Man tāpat kā iepriekš rakstītajā problēmā, pēc seksa nākamā dienā radās spēcīgs apsārtums, nieze. Nelieli izdalījumi. Mazgāja smērēju ar streptocidu, it kā palika labāk, bet tad atkal - ādiņa saplaisājusi, niezoši sāpīga, mazliet piepampusi. Tagad sāku novērot mazliet sāp cirkšņos kad uzspiež. Svars man stipri paaugstināts. 43 gadi. Vai clotrimozols palīdzēs, vai kādas iekšķigas zāles arī vajadzētu? Lūdzu palīdzību.
Re: Iekaisis dzimumloceklis
26.02.2015 09:11
Vispār jau jāiet pie dermatoveneraloga,... neviena no sts neatbilst to klasiskajam aprakstam, un parasti jau cirkšņa limfmezglu reakcijas nemēdz būt, ja nu vienīgais pie sifilisa.
Re: Iekaisis dzimumloceklis
26.02.2015 10:15
Pievienojos Nex. Jāiet pie dermatologa.Tagad tos sauc par STS ārsts. Caur ģimenes ārstu. Jo ir vajadzīgas analīzes. Asins,urīna u.c.
labdien.man ir tada problema,jau tresho dienu uz loceklja adas sakot no galvinjas uz leju iet sarkana linija zem adinjas,esmu taka nedaudz satraucies,dzivoju anglija,un sheit arsti mak tikai caur google noteikt diagnozi.varbut sheit kads var man pateikt kas tas varetu but ? un vel uz loceklja galvinjas ir taka mazitinjas sarkanigas pumpinjas dazas ,paradas un pazud.vinjas neniez.man 37 gadi.paldies.
Re: Iekaisis dzimumloceklis
24.04.2015 23:27
Vai pats ar google nemēģināji?
Re: Iekaisis dzimumloceklis
25.04.2015 10:15
Labāk tomēr aiziet pie ārsta. Kaut vai Anglijas. Mēs nezinam tavus dzimum kontaktus. Nezinam neko. Ar vienu aprakstu,kas ir vairāk,kā nabadzīgs, te līdzēts netiks.
Jo TAS nav dibens vai pirksts. Vispirms jau jāzin vai ir bijis dzimum kontakts bez izsargāšanās. Cik sen tas ir bijis?
Vai ir rīta izdalījumi dzeltenā -zaļā krāsā no urīnkanāla. Vai ir palielināti vai jūtīgi cirkšņu limfmezgli?
Kas tā par sarkano līniju. Iekšpusē uz gotādas vai ārpusē uz ādas? Ja runa iet par peni.
Padoms. Diedz pie dermatologa.Lai veiksme.
moljers
Re: Iekaisis dzimumloceklis
25.04.2015 18:55
Sifiliss, viennozīmīgi sifiliss

Man gan liekas, ka pirksts un dibens ir svarīgāki par locekli
dugati
Re: Iekaisis dzimumloceklis
25.04.2015 19:28
sarkana linija iet no penja augshas uz leju arpuse zem adinjas penja lejas dalja.seks nav bijis no oktobra un visu sho laiku nodarbojos ar masturbaciju.vel ir tadas ka baltas pumpinjas taja aprinkji kur iet sarkana linija.reali esmu sabijies.piermdien pie dermatologa ieshu.
Re: Iekaisis dzimumloceklis
25.04.2015 19:46
dugati

Nomierinies un aizej norauj kulaciņā lai nomestu spriedzi. Ar Tevīm viss ir kārtībā. Gan līnija gan pumpiņas tur ir normas variants.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Iekaisis dzimumloceklis
27.04.2015 19:45
Varētu uzspēlēt totalizātoru!!!! : sifiliss ,vai - aizej norauj kulaciņā!!!! Es liktu uz otro! :)
Cilvēkz
Re: Iekaisis dzimumloceklis
21.12.2015 23:11
Alekss Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> sveiki!
> man ir tads jautajums kas loti man uztrac
Mans dzimumlocklis ir sarakans un nedaudz ādiņa man nesāp nekad nav tikai dažreiz niez un arī katrudienu kkas balts uz dzimumlocekļa ir laikam kaf smegma kad tas viss pāries?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 14?
Ziņa: