Kā kļūt garākam? :D

Aizsāka Shorty 

Shorty
Kā kļūt garākam? :D
11.02.2009 20:37
Man tāda problēma. Esmu 19 gadus jauns, bet pavisām īss ~ 175cm. Abi vecāki vēl mazāki, tādēl ziņu ,ka tas no viņiem, bet man nepatīk būt tik īsam . .. Apkārt visi tik gari un stalti, a es tāds maziņs =D

Vai nav kādas brīnumzāles kuras mani padarītu kaut par ~ 1 -5 cm garāku? Varbūt kādi vingrojumi?
bu
Re: Kā kļūt garākam? :D
11.02.2009 20:44
Līdz 25 gadi izaugsi vēl pa 2-3 cm. Pats 19 gados esmu 177 cm, domāju, ka 180 cm sasniegšu, man arī vairāk nemaz nevajag. Nekādu brīnumzāļu nav, pusaudža gados, kad bija pastiprināta augšana varēji karāties pie stieņa, basketbolistiem palīdz pa dažiem cm izstiepties.
nezinu
Re: Kā kļūt garākam? :D
11.02.2009 22:09
Vecīt, 175 ir pilnīgi pietiekoši. Jo garāks - jo grūtāk meiteni atrast.
Shorty
Re: Kā kļūt garākam? :D
11.02.2009 23:57
Manuprāt meitenēm tieši patīk garāki puiši ~ 180 - 185 :)
Wane meitenes ?
Ja puisis ir apmeram tādā pašā garumā, kā meitene, tad var vienlaikus gan mīlēties, gan bučoties. :) Ja puisis ir krietni garāks, tad jāizvēlas- vai nu darīt vienu, vai otru. Abi nesanāk.
Nu blaaviens shis texts ir labs nebiju iedomaajies :D :D Apsweicami :D
Re: Kā kļūt garākam? :D
23.04.2009 13:58
175 vidējais garums.
Karājies stienī.
Nelieto kompresijas vingrinājumus.
Ēd olbaltumu,ķirbjus,kalciju.
Nēsā attiecīgu frizūru un biezākas zoles.
Esi garāks domās.
Brus Līī. Bija maza auguma bet kļuva pasaules slavens ar savu cīņas māku.Par viņu sapņoja visas pasaules meitenes.
Suvorovs bija ļoti sīks,maziņš un nesimpātisks, bet arī kļuva slavens ar savu kara vadoņa mākslu.
Uz priekšu.
Ne jau augums nosaka meiteņu labvēlību. Peldi augstāk!
laimīte
Re: Kā kļūt garākam? :D
27.04.2009 16:36
ja būtu stipri īsāks par mani, tad varbūt būtu pretenzijas. esmu 172 cm, tas tāds vidējs garums...daudzas draudzenes ir īsākas.

no jogas pasniedzējas dzirdēju, ka ar jogas asanām var līdz 2 cm izstiepties (uz tā rēķina, ka mugurkauls vairs nebūs sakumpis ikdienā). bet izstiepšanās nebūtu īstā motivācija ar to nodarboties.
Nu ko lai saka...
patīk man personīgi gari puiši..
pati esmu īsa un gribu būt garāka un tpc sēlēju basketbolu
vienkārši HGH :D :D :D

un palīdzēs stroga
Nu es domāju 175cm, ir normāli, pats gribētu būt 175cm, bet esmu 168cm, un man ir 17 gadi.
gici
Re: Kā kļūt garākam? :D
21.01.2010 19:15
ko nu tur teikt? padomā ,ka ne visas meitenes arī var būt 1,80. Pati arī neesmu no tām garākajām, bet ar to jāsamierinās. Nezinu, kā tas ir ar zēniem, bet mans mazais augums bija viena no ģenētiskas saslimšanas pazīmēm, kur man diemžēl konstatēja novēloti un tāpēc maz ko varēja vairs līdzēt.
Pats esmu 193cm garsh bet gribetu sasniegt 2m ko man darit bez tas karashanas. Varbut tiesham ir kadi labi vingrinajumi?
Gribēju rakstīt tieši to pašu!
Pilnīgi piekrītu
Re: Kā kļūt garākam? :D
06.02.2011 20:24
Te es varētu uzdot jautājumu, kā kļūt īsākai. Man 175 cm. Reizēm jūtos neveikli sava auguma dēļ. Patīk papēžu kurpes, bet... nejūtos ērti, sasniedzot vairāk kā 180 cm. Gribētos 170 cm. Ko man darīt?
Tas viss pa jokam, lai gan atsevišķu cilvēku sabiedrībā patiešām jūtos neveikli un ir bijuši gadījumi, kad sava auguma dēļ esmu atteikusi randiņu puisim, kurš ir īsāks vai mana auguma. Tagad gan dzīve rimtās sliedēs, jo liktenis man piespēlēja vīrieti ar augumu 190 cm. :)
Tā kā, Shorty, trāpīsies Tev meitene, kura patīk un ir 10 cm īsāka. To arī novēlu. Un tik tiešām 175 cm nav nemaz ļoti maz. Nepārdzīvo, bet sadzīvo ar to! :)
Man ta pati problema, esmu 177-179 cm, jutos loti iss attieciba pret maniem basketbola biedriem, esmu saspeles vaditajs, bet tapatas ta japulas attieciba pret maniem comiem,kuriem augums svarstas no 185-200 cm, un man jau ir 21, kaut gan visi var dot man 15-17 , besi izskatities tik jaunam, nez moshka nakotne noderes, laikam geni no onkula, calim 44 jau bet izskatas ka 28-30 gadigs dzeks, kaut kads jaunibas sindroms, nja butu vismaz augums labs, jutos loti iss, vienmer velejos but apm 185 nu vismaz 183, reali 170cm + ir videjs augums, bet comi norec ka es esmu iss, visu laiku sauc mani pa mazo, un tas mani reali kaitina. Zel ka sapni nepiepidas, tadel bus jasadzivo ar savu jaunibus sindromu un mazo augumu...
Re: Kā kļūt garākam? :D
02.08.2011 02:41
man ir 183 cm.. es gribu but garaks :D
Re: Kā kļūt garākam? :D
02.08.2011 10:47
nuuu, varu teikt , ka basketbols tieshaam paliidz izstiepties, bet nu papildus tam visam svaru zales trenini... pats esmu 1,96m , bet nu visus divmetriniekus un garaakus ( jaunus chaljus ), ko zinu ... vienas vasaras laikaa parasti izstiepjas par n-tajiem centimetriem, bet vecumu , kuraa tas iisti notiek nevaru preciizi nosaukt ( ja nemaldos 16-18g. vecumaa aptuveni )

Un kas par mulkiibaam , ka gariem chaljiem gruutaak meitenes atrast ? Manupraat tieshi vieglaak ... i vieglaak pamaniit, i .. nu vnk patik :D



Edited 1 time(s). Last edit at 02.08.2011 10:48 by Sobaks.
Re: Kā kļūt garākam? :D
02.08.2011 22:46
Es gribēju būt garāks, kad basi spēlēju, bet tā kā neizaugu meklēju īsāku babuļu:D
Oto
Re: Kā kļūt garākam? :D
03.08.2011 13:49
Ko nu te lej, kam var patikt tie garie makškerkāti un pie tam komplektā arī nāk lempīgums. Ar garajām meičām tas pats, kaut vai apskatieties kā Sončika "dejo". Reāli džekam kādi 175-185 ir normāls augums, garāki jau dauza pieri pret durvju stenderēm.
Re: Kā kļūt garākam? :D
03.08.2011 15:26
Tieši garāki meitenēm patīk...To Nezinu neraksti tak bleķi, kamēr jauns tikmēr vajag augt, karāties pie stieņa utt., protams ir gadījumi kad izaug garš īsā laika posmā, ja Tev ir 19 tad tas vel var notikt!
Re: Kā kļūt garākam? :D
03.08.2011 17:09
nez kam tie skapji patīk?:D
un kapēc jāskatās cik tu garš.. ja labi spēlē tad nav nozīmes augumam, jo garāks jo lielākas problēmas ar veselību un neglītāks :D
Re: Kā kļūt garākam? :D
04.08.2011 11:42
ne ne gsrums, basi dod priekšrocības, ja 175, tad jābūt ir talantam.
Re: Kā kļūt garākam? :D
04.08.2011 22:46
To Bu - citējot jo garāks jo lielākas problēmas ar veselību un neglītāks - kur tādus brīnumus izdomāji?
Re: Kā kļūt garākam? :D
04.08.2011 23:43
muguras problēmas, ceļu problēmas u.c., nu bet ir tak neglīti tie garie ;)
Re: Kā kļūt garākam? :D
05.08.2011 00:27
te kaadam vairumam manupraat ir mazveertibas kompleksi, ka taa derdz augumaa garaakie cilveeki
Oto
Re: Kā kļūt garākam? :D
05.08.2011 01:40
>Sobaks

Tipiskais latvietis, ja kāds neizsaka atbalstošu komentārus tā uzreiz skaužot vai vēl kas. Ņem vērā, ka ne visiem ir vienādi uzskati.
Gari cilvēki ir lempīgaki un tur pat nav nekas jāpierāda. Netraucē gari cilvēki, bet neapskaužu par to ka jādzīvo "īso" pasaulē. Ne normālus auto ražo, jāsēž uz aizmugurējā sēdekļa, ne apģērbu var nopirkt, mēbeles jāpiemeklē.
Re: Kā kļūt garākam? :D
05.08.2011 10:22
nee nu labi , piekriitu par uzskatiem.. es protams pats sevi aizstaavu, kaa jau mineeju esmu 1,96 .. bet nu esmu sportojis visu muzhu un arii shobriid to daru profesionalaa limeeni un varu droshi teikt, ka lielakaa dalja cilveeku lidz 2m , kas ir sportojoushi kaut cik nebuut bernibaa ir pat veiklaaki par auguma mazaakiem

nu tie jau kas ir virs 2m, nereti tiesham never savaakt , ne kotroleet savas ekstremitates :D tiem nu iet trakaak

par masinu jau mazliet paarspiileets :P bet nu dahzaas gadaas arii taa.. ar dreebeem arii reizeem ir gruuti, bet nu musdienaas jau var visu dabuut
man ir tieši tāda problēma! es domāju vislabāk mājaas staipit kajas dazadakajos veidos un iet uz korigejoso vingrosanu muguras linijai tas ir ari kautkas ko vajadzetu visiem ieguamet, ja tev virs dibena līnijas mugurā var ielikt grāmatu tad jāiet uz korigejoso un tas tiesam palidz
man ir 202 cm un svars 113 kg, un lempis nu galīgi neesmu, jo jau no mazotnes spēlēju basketbolu, tagad spēlēju regbiju, varu noskriet daudzus mazos spēlētājus, nemaz nerunājot par priekšrocībām autu izspēlēs un kontaktu cīņās, tā kā katram augumam savs labums :)
ps. man piemēr patīk kā meitenes uz mani klubos skatās, un daudzas saka, ka manā klātbūtnē jūtas ļoti droši :)
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 10?
Ziņa: