Kā kļūt garākam? :D

Aizsāka Shorty 

Re: Kā kļūt garākam? :D
14.08.2011 20:04
kāds te sevi glaimo :D
Re: Kā kļūt garākam? :D
14.08.2011 22:24
meičas jūtas tik droši, ka pat seksu nevajag? ;)
Re: Kā kļūt garākam? :D
15.08.2011 01:03
esmu 183cm... svars mainiigs ...shobriid 80...driiz gan jau 90 buus... beibju garums vienalga... vai juutas ar mani droshi... speciaali neviena nekad nav teikusi, prasijis neesmu. Un ko noziimee droshi? Tjipa kauties kruta? :) Kursh muusdienaas kaujas, iznjemot kaut kaadus bydlas? Un atkal jau... nostaasies taatad 200cm teevinjam pretim 180cm boxeris un ar vienu sitienu vnk izrubiis :D

Kaada starpiiba cik garsh vai iiss cilveeks... visi labi!

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
rofl tu neesi iss, tu esi videja auguma ka es, es esmu 179 cm, nu ar botem 180 cm +, varu apspelet jebkuru basī un tas man netraucē iedankot, vnk esi atletisks, sporto, spele basi, vardu sakot kacajies un neskumsti par augumu, pats galvenais ka ir veseliba un ar intelektu viss kartibā, ja ir prats tad basi var drosi kapat, nevajag pat to augumu spelejot pret garajiem, tas ir ka sahs, doma vairakus gajienus uz prieksu lai apcakaretu garās glūņas, esim sarmants un dabusi sev jebkuru meiteni, ne jau augums dot tos panakumus, bet personiba ka tāda, vardu sakot, moska vel izstiepsies. Bus ok, chill out.
ok.man 12 gadi,bet esmu tik 1,40.vot ta ir problēma.ko lai daru?jo tas patiesam kaitina ja esi mazākais klasē un visi tevi ķircina.
Es skolas laikā arī biju palicis kkāds 3. īsākais klasē. Pubertāte tā pa riktīgam aizgāja biški vēlāk- kādu 17 gadu vecumā un tad arī izrāvos 2. garākais 11. vai 12. klasē. Toreiz augu gandrīz 1cm mēnesī, citi pat tam īsti negribēja ticēt :D
siev
Re: Kā kļūt garākam? :D
20.10.2011 08:56
es piekrītu tam ko rakstīja "meitenes".
daudzi nesaprot, ko tās sievietes atrod maza auguma vīriešos...
bet viss vienkārši..
man ir 17 gadi un es ar saviem 190 nesūdzos, tikai besī ka dažos autobusos atsitu galvu. :D
daudzi brīnās ka nespēlēju basketbolu :D
Ketlīna
Re: Kā kļūt garākam? :D
03.04.2012 17:10
Man viennozīmīgi patīk gara auguma vīrieši. Visvairāk man seksīgi šķiet un patīk virs 180 cm... Būtībā, mans viedoklis ir tāds, ka īstam puisim ir jābūt garākam par tiem 1.80 m...
Tie garie daudz labāk izskatās, vairāk priekšrocību, un vispār simpātiskāk...
Man nepatīk mazie augumi, jo manuprāt izskatās smieklīgi un ja vēl meitene ir par tevi garāka, tad nu vispār...
Nu jā, garie forši, bet tie mazie tā nepārāk... Un daudzi tie kuri ir mazie augumi un apvaino garos cilvēkus, tiem ir problēmas un skaudība, ka paši nespēj būt normāla auguma, vai garāki nekā ir, tāpēc izdomā visādas muļķības, cenšoties noliegt garo cilvēku privilēģijas, kuras viennozīmīgi ir daudz vairāk nekā īsiem cilvēkiem!

Vispār, sievietes var būt arī īsa auguma, jo sievietes ir sievietes, bet vīrietim gan tomēr vislabākais variants ir būt vismaz 175 cm garam!
Tāds lūk ir mans viedoklis un esmu pārliecināta, ka tāda ir realitāte.
Re: Kā kļūt garākam? :D
03.04.2012 22:25
Parāk kategoriski arī nevajadzetu:) Ne tikai seksīgums vīrieti dara par vīrieti.
Man ir 15 gadi mana ģimene ir maza es esmu 173 iesi basketbola vis bus cotka
Man ir 15 gadi esmu 173. Staipos un eju basiti. vel palidz olbaltumu,ķirbji,kalciji.
Re: Kā kļūt garākam? :D
23.09.2012 11:54
Basketbols ir liela kļūda. Tās ir triecien slodzes,kas 15 gadīgiem galīgi nav vajadzīgas. Peldēšanas,staipīšanās -jā.
Nezinu,kurš stulbenis ir izplatījis leģendu par basketbola ietekmi uz augumu.
Vienīgi,ka strādājot kopā ar gariem var inficēties ar garuma gēnu :):):). Bet tas nav pierādīts.Ar gēniem neinficējas.
Kaut kur ir izskanējusi doma,ka vīrusi palielina organismā virsmas (neironus,hipotalāmu šūnu) kas atbild par saskarsmes virsmas palielināšanu.Bet tur runa gāja par jūtu,mīlestības un sociālā faktora radīšanu cilvēkos,atšķirībā no pērtiķa. Varbūt ar augšanu notiek tas pats?
Tad jā,varētu notikt augšanas izrāviens. Bet ,atkārtoju,tā ir tikai teorija.
Bet nekādā gadījumā lēkāšana neveicina auguma pagarināšanu.Jo līdz 25 gadu vecumam mugurkaula starplikas ir ļoti elastīgas un vieglāk padodas deformācijai.
Atkārtoju,sievietes mīl ar ausīm.Tā ir pamatnostādne.Esi gudrs,runīgs bet ne stulbi runīgs. Daudz lasi.Iegūsti labu izglītību. Esi materiāli nodrošināts.
Augumu var pagarināt vizuāli. Frizūra,apavi.apģērbs(cepures,taisnas līnijas).
Lai veiksme..
Kas par muļķībām-meitenēm patīk gari puiši, ja vien viņi nav gari un pārmērīgi tievi (jo skats tomēr nav foršs tad). Un mums tomēr Latvijā ir daudz īsu meiteņu. Tāpēc nebūtu jābūt problēmām ar 1,70 m. :D esmu 1,67 m īsiņa. Bij agrāk kompleksi, ka citas garākas par mani, bet tākā esmu 1 no daudzajām, kam patīk, ka puisis ir garāks vismaz par galvas tiesu, esmu ļoti apmierināta ar savu augumu. :) Vēl jau tikai 19-pastiepsies vēl ar dažiem cm. :)
Mateus, sievietei, ja kas, ļoti patīk drošības sajūta. Un ļoti nepatīk kaušļi. Un nekāda sakara tiem abiem nav. ēs jūtamies droši ar spēcīgu vīrieti, kas spēs aizstāvēt mūs, ja tas būs vajadzīgs. Tas vīrieti nepadara par kausl-tas padara viņu vīrišķīgāku.
es eju 8.klasē un esmu 1.60 m garš ,jātrenē tricepss, ikri tas palīdz pa nepilnu gadu izaugu par 9cm
Tas ir dabas dots un neko nevar darīt, varbūt karājies pie stieņa. Ja ej uz basketbolu, tad saspēles vadītājs parasti ir īss, + Spud Webb uzvarēja slam dunk konkursā ar 170cm augumu. Man ir 13 gadi un augums 179cm, tāpēc pastiprināti sāku trenēties basketbolā. Galvenais, neesi noskumis, domās esi augstāk par pārējiem un dzīvo pozitīvi! :)
man ir 13 gadi esmu tikai 1.40 garš ko lai dara
mad garāmejot
Re: Kā kļūt garākam? :D
22.04.2013 19:36
...katru vakaru mērcē kājas putnu sūdos...tie gan ir speciāli jāsagatavo, lai rastos labs mēslojums...pameklē googlē...var arī govs sūdos, bet tur tas ir jāsajauc ar zemi...ja nav slinkums mazgāt kājas pēc sesijas, tad var...;0)
esmu 19 gadus vecs senči ir gari brālis 1,84 cm (22 g), bet es 1.71 cm tikai :( vieniga problema kad man bija problemas ar nieriem tas laikam apureja manu augsanu.
Man ir 13 gadi un esmu 139 cm gara. Gribu apm 150 cm un esmu vismazākā no manas klases. :(((
Man ir liels jautājums esmu ļoti īsa 136cm un eju 5 klasē kas man jādara lai pāraugtu visus klasesbiedrus???????? Un sveru tikai 28kg
Piekriitu jo iedomaajies man ir 16 un es esmu tikai 1.60 ar kaut ko esmu mazaakais klase no zeniem un vienai meitene man patiik bet vina ir garaaka kaut kur 1.67 un saka kaa patiik garaaki cilv teica ksa tas nekas kaa mazaaks esmu bet man taa neerti buutu piem dod hugs a man tad uz pirkstgaliem jastaav lai to izdariitu vnk besii
Re: Kā kļūt garākam? :D
05.02.2015 10:17
Visiem īsajiem No 3 vārdu teikuma neviens palīdzēt nevar. Tas jārisina kopā ar ģimenes ārstu.Zilais ekrāns to nevar izdarīt.
Kaulu augšanu,cik nu to atļauj ģenētiskai mantojums, veicina :
-C vitamīns (vēlams dabiskie avoti);
-D vitamīns;
-Fosfors (zivis);
-Kalcijs;
-Saules gaisma (saules apdegums nav pieļaujams).
Cilvēks turpina veidoties līdz 25 gadu vecumam.Izslēgt triecien slodzi .Lēkāšanu,skriešanu.Nomainīt ar stiepšanās vingrinājumiem un soļošanu (nūjošanu).Nūjošana ir skriešanas vingrinājuma alternatīva.
Nenēsāt mugursomu.Ja ritenis, tad smagumiem ir domāts bagāžnieks. Iepirkties veikalā tikai lietojot ratiņus.
Vizuāli . Nēsāt stāvošu frizūru. Apavus ar augstāku zoli.Apģērbā nenēsāt horizontālās līnijas.Garāka kleita vizuāli rada slaiduma un garuma efektu.
Lielumu (svarīgumu) piedod arī pašpārliecinātība. Daudz jālasa.Labi jāmācās.
Lai veiksme un panākumi.



Edited 2 time(s). Last edit at 05.06.2017 10:55 by Mazdakteris1.
Sveiki! Man ir 12 gadi un esmu 157 cm, un es veletos klut garaka, mana mamma ir isa bet tetis gars ko man darit?
Re: Kā kļūt garākam? :D
24.05.2017 22:43
Kakis palasi ko raksta mazdakteris1:) tieši virs
Shorty Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Manuprāt meitenēm tieši patīk garāki puiši ~
> 180 - 185 :)
> Wane meitenes ?


Nu man 13,5 gadi esmu 1,91 pilnīgi normāli :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 2?
Ziņa: