asinis ar izkārnījumiem

Aizsāka eses 

eses
asinis ar izkārnījumiem
28.02.2009 13:48
eh, pat internetā nav viegli uzrakstīt, nevaru saprast, kā ārstam stāstītu..
pēdējās 3 dienas esmu pamanījusi asinis ar izkārnījumiem. spilgti, gaiši sarkanas. un nevis izkārnījumos iekšā, bet.. nāk ārā kopā ar tiem, tā, it kā iekšā kaut kur būtu pušums un es to visu laiku plēstu vaļā..?! par nekādām īpašām sāpēm nevarētu sūdzēties.
tā kā neatrodos latvijā un nebūšu tur vēl 3 nedēļas.. vai jātriecas pie ārsta tepat, ārzemēs, vai arī tas var pagaidīt? es vēl ceru, ka pāries..
Re: asinis ar izkārnījumiem
28.02.2009 19:20
Visticamāk - asiņošana resnās zarnas apakšdaļā, hemoroīdi. Asiņu daudz?



Edited 1 time(s). Last edit at 28.02.2009 19:20 by arpro.
eses
Re: asinis ar izkārnījumiem
28.02.2009 20:09
par hemoroīdiem arī iedomājos, jo, šķiet, vecmammai regulāri bija problēmas tieši ar hemoroīdiem.
asiņu pietiekoši - nav pāris piles, bet nav arī ļoti daudz. pa vidam.
bet laikam pirmdien cilpošu pie ārsta - sirdsmieram. jo esmu salasījusies visvisādas šausmas un jau sev vēzi piešuvusi :)
paldies par atbildi.
eh, pat internetā nav viegli uzrakstīt, nevaru saprast, kā ārstam stāstītu..
pēdējā laikā esmu pamanījusi asinis ar izkārnījumiem. Tumši sarkanas. un nevis izkārnījumos iekšā, bet.. nāk ārā kopā ar tiem, tā, it kā iekšā kaut kur būtu pušums un es to visu laiku plēstu vaļā..?!
vai jātriecas pie ārsta vai arī tas var pagaidīt? es vēl ceru, ka pāries..
Re: asinis ar izkārnījumiem
20.03.2019 21:42
Jāiet pie ārsta.!!!!!
Pēc katras defekācijas apmazgāties ar bide dušīņas palīdzību un ieziest tūpļa apvidu ar kādu no ziedēm.KO ieteks ārsts.
Clotrimazolum, piemēram. Uz nakti rektālās svecītes.Tā dziļāk. Panākt regulēru, ikdienas vēdera izeju.Šķidruma lietošana. Termiski apstrādāti burkāni ar eļļu.katru otro dienu vismaz. Nekrītot galējībās.
Ārstam -speciālistam galīgi neinteresē jūsu intīmās bailes. .Viņiem jādomā par vainu un palīdzības veidu.
Lai saprāts drosme un māka runāt.Pirms iešanas pie ģimenes ārsta vai protologa,. noteikti ar bidē dušiņas palīdzību izsaukt klizmu .
Lai veiksme un veselība.
PS.Dzimums,vecums augums un svars. Mēs jūs neredzam. JO vairāk skaidrosiet, kas un kāpēc, jo pareizāku atbildi saņemsiet.
Re: asinis ar izkārnījumiem
01.04.2019 13:56
Vai Tad Clotrimazolum nav pretsēnīšu zāles???
Nu vismaz esmu lietojusi tās pret piena sēni vagināli, saskaņā ar ārsta norādījumiem... bet pret asiņošanu smērēt uz dibengala, nav man pārliecība ka tas ir pareizi!
Nu redz - arī ierakstpt goglē redzam sekojošo:
Klotrimazols
Zāles
Apraksts
Klotrimazols ir populārs imidazola atvasinājumu grupas pretsēnīšu līdzeklis ārīgai lietošanai cilvēkiem un dzīvniekiem. Pieejams dažādās zāļu formās — ziede, vaginālas tabletes, supozitoriji, šķīdums ārīgai lietošanai. Vikipēdija
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 5?
Ziņa: