Dzimumlocekļa ādiņa

Aizsāka wirja 

Dzimumlocekļa ādiņa
28.04.2009 07:39
Problēma tāda, kad dzimumloceklis stāv, tad nevar vairs atvilkt priekšādiņu pār tā galviņu! Priekšādiņa vienkārši neizstiepjas pietiekoši. Gribētu zināt cik tas ir normali, un kā iespējams to izlabot/tikt no tā vaļā! Vai ir kādas ķirurģiskas iespējas, vai to novērst var arī pats saviem spēkiem?
Re: Dzimumlocekļa ādiņa
28.04.2009 11:27
Īsti normāli tas nav bet ja dzimumaktu var veikt (un parasti tā ārī ir) tad var neko nedarīt. Ir iespēja operēt bet var mēģināt izstaipīt ar roku (kas principā būtu labāk). Galvenais lai galvinu var brīvi apmazgāt kad krāns ir nolaidies...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv



Edited 1 time(s). Last edit at 28.04.2009 11:30 by ku!.
Re: Dzimumlocekļa ādiņa
28.04.2009 17:06
Cik sarežģīta operācija tā ir? Kādas var būt sekas? Cik varetu būt aptuvenās izmaksas?
Un ja mēģinu pats izstaipīt, cik laika tas varētu prasīt (nelabas aizdomas, ka tas nenotiek tik ātri).
Re: Dzimumlocekļa ādiņa
28.04.2009 21:38
Operācija nav sarežģīta bet problēmas iespējamas, kā jau pēc katras operācijas. Parasti šādos gadijumos veic apgraizīšanu. Respektīvi, priekšādiņu pilnīgi nogriež nost. Dzimumlocekļa galviņa paliek visu laiku atkailināta un es personiski uzskatu to par pretdabisku. Šīs operācijas rezultātā samazinās galviņas jūtība un ir informācija par to, ka agri rodas vajadzība pēc potenci pastiprinošu medikamentu lietošanas. Vēl ir tāds operācijas veids kā šaurās priekšādiņas pārgriešana bet tas nav populērs jo tad sanāk "pimpis ar ausīm". Tā kā vispirms iesaku priekšādiņu mēģināt izstaipīt. Priekš tam vajadzīgs Betamethasone krems. Vispār tā ādiņa daudzos gadijumos pati ar laiku izstaipās un ja vien ir iespējams galviņu bez problēmām apmazgāt kad krāns ir nolaidies tad nav nekāda nepieciešamība vispār kaut ko darīt.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Dzimumlocekļa ādiņa
28.04.2009 21:53
To krēmu var nopirkt jebkurā aptiekā bez receptes? Un ja veic apgraizišanu, cik laika paiet lidz atkopjos pec operācijas? Un cik noprotu tā ir diezgan vienkārša padarīšana, tātad ari salidzinoši lēta?
Re: Dzimumlocekļa ādiņa
28.04.2009 23:33
Krems, domāju, ka nav bezrecepšu bet tas nenozīmē, ka to nevar mēģināt dabūt bez receptes. Tipisks pēcoperācijas periods ir diegu izņemšana 7...10 dienā bet komforta sajūta ātrāk kā pēc mēneša nez vai atgriezīsies... Operācija nav lēta, jo veicot to bez ārsta norīkojuma (tātad bez nopietnas nepieciešamības) tiek uzskatīta par ekstru... Kaut gan salīdzinoši protams, ka lēta...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Dzimumlocekļa ādiņa
29.04.2009 11:04
Nu es vēlējos dzirdēt aptuvenās izmaksas, jo esmu students, un nav vēlmes no vecākiem lūgt naudu šādai operācijai. Domāju vai pats spētu apmaksāt. Un varbūt var ieteikt ginekologu, pie kura var aiziet un vēl sīkāk pakonsultēties?
Re: Dzimumlocekļa ādiņa
29.04.2009 11:18
Padarbini foruma meklētāju un googli. Gan jau cenu atradīsi. Ginekologs ar so jautājumu parasti nenodarbojas. Tā ir urologa kompetence.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
tr
Re: Dzimumlocekļa ādiņa
01.02.2010 16:18
... Sveiks! man bija tieši tāda problēma līdz 10.klasei... priekšādiņu nevarēju pārvilkt pār locekļa galviņu un ja mēģināju, tad ļoti sāpēja... ar laiku tā izstaipās... protams masturbēju bieži... gribēju jau pats ņemt žileti un iegriezt priekšādinā :D ha ha... dumjš biju, labi ka tā nedarīju!!!! seksam tas netraucēja... tagad ir normāli, ādiņa brīvi staigā, sieva nesūdzas :D , nekādas smēres vai operācijas nelietoju... (man 24gadi)

P.S. domāju ka tā nav baigā problēma!!!
labdien, gribeeju jautaat par taadu lietu. mana dzimumloceklja prieksaadinja miera staavoklii nenosedz galvinju, vai tas var radiit kaadas problemas seksuaalajaa zinjaa vai vienkaarshi ikdienaa?
2 punktiņam
Re: Dzimumlocekļa ādiņa
21.11.2010 13:26
man arī tā ir, esmu redzējis vēl dažiem, ka nenosedz pilnībā, nu kādu pusi vai trešo daļu nosedz.
nez, man jau liekas ka daikts ir nejūtīgāks. draugs, kam atkal ādiņa ir uz visas galviņas atkal uztraucas ka par ātru noiet. man tāda liga nav
Re: Dzimumlocekļa ādiņa
22.11.2010 17:07
.... Ja priekšādiņa dabiski nenosedz galviņu miera stāvokli, tad nevajag uztraukties. Organisms jau ir adoptējies šim stāvoklim. Vienkārī ir jārūpējas lai galviņa netraumētos un neapsaldētos. Jo bez priekšādiņas tas notiek vieglāk.Lai prieks un veselība.
BAilīgais
Re: Dzimumlocekļa ādiņa
31.03.2011 13:16
MAn ir kaut kas līdzīgs, arī nevarēju pārslidināt priekšādiņu pāri galviņai, bet vakardien to lietu paņēmu tā nopietnāk rokā un izdevās, bet tagad tā priekšādiņa ir tāda jocīga :D Varētu teikt pat pretīga sajūta... Tam tā būtu jābūt?
Re: Dzimumlocekļa ādiņa
31.03.2011 22:14
Labdien.Vieglāk un drošāk būtu atbildēt, ja zinām jaunskunga vecumu. Vienkārši jāapskatās vai visa priekšādiņa ir izstiepusies atpakaļ līdz parastajam stāvoklim.Mēdz būt,kā zeķei dubultā. Samitrināt ar ūdeni vai netaukainu krēmu uz ūdens emulsijas bāzes un atritināt priekšādiņu līd galam atpakaļ. Paskatīties vai nav iekaisums,plīsums un atritināt līdz galam parastā segtā stāvoklī. Protams penis nedrīkst būt erektētā stāvoklī. Labi palīdz Clotrimazola ziede. Ja rodas sarežģījumi, tad jāiet pie sava urologa.
Veiksmi un uzvaras turpmākajās kaujās.
Sveiki, man ir 18 gadu, līdz šim ar manu peni viss bija labi, priekšādiņa staigāja turpu šurpu, bet tad bija tā, itkā es viņu apsaldēju vai kk tāds un sāka strutot, nu bet nekas viss pārgāja, bet kad sāku ņemties, nu man sāpēja kad priekšādiņa nogāja nost..un tagad ik reizi kad viņu pavelku lejā viņa pārplīst un ļoti sāp...ko darīt? ko tas nozīmē??
Re: Dzimumlocekļa ādiņa
20.05.2012 21:54
Jāiet pie urologa. Var katru reizi ieziest ar Clotrimazola ziedi.Varbūt pietrūkst "A" vitamīna? Labāk tomer aiziet pie urologa.
Lai veiksme.
Sync
Re: Dzimumlocekļa ādiņa
11.06.2012 17:10
Pašlaik ir problēmas ar locekli. Nevaru pārvilkt ādiņu! Lasīju ka vienam tas beidzās 10 klasē! Cerams ka viss notiks pareizi. Negribas operāciju, lasīju ka pēc operācijas galviņa ir jūtīgāka pret aukstumu un sāpēm... Vai loceklis var ādiņu kaut kā samazināt pats? Jo kā jau teicu vienam viss bija labi pēc 10 klases...
anonīmais
Re: Dzimumlocekļa ādiņa
23.07.2012 05:53
Tātad man ir 17.gadi ,un jā man ir tāda paša problēma.Es nevaru novilkt priekšādiņu līdz galam ,varu tikai mazliet zem galviņas.
un jā ,vai tā ziede 100% palīdz,un vai vispār tas ir normāli ,ka 17 .gados ir tāda problēma?
un vai masturbēšana ietekmē ādiņas nolaišanu?
Re: Dzimumlocekļa ādiņa
23.07.2012 13:30
Vislabāk ir aiziet pie sava urologa uz konsultaciju. Ja miera stāvoklī galviņu var atkailināt un to apmazgāt,tad viss ir ok.
Ja nevar tad jaskatās,kādā līmenī ir seksualais spēks, uzbudinājums. Jo tas iestājas dažādos vecumos.Tad sākas pastiprinātas smegmas( slīdvielas) izdalīšanās. Kas veicina priekšādiņas atdalīšanos no galviņas.
Jā, masturbācija veicina priekšādiņas funkcijas pilneveidošanos.
Ir paņēmiens,ko iesaku puišiem,kad nevar īsti apmazgāties.Urinējot aizspiež priekšādiņu, tad strauji atlaiž. Urīns ir silts un dezinficējošs. Bet pēc tam janoskalo to ar remdenu ūdeni. Bet tas tikai tad ja nevar kārtīgi apmazgāties.Un jadara tas ar apdomu,lai netraumētu priekšādiņu.
Lai veiksme.



Edited 1 time(s). Last edit at 23.07.2012 13:32 by Mazdakteris1.
Ko man darit ja es dzimumlocekla prieksadinu varu novilkt tikai lidz pusgalvinai miera rezima. Un mazak par pusi tad kad ir sacelies. Ko man darit?
Re: Dzimumlocekļa ādiņa
26.05.2016 10:28
Vismaz gadus var pateikt?
Lai saprāts
labdien, kur var iegadaties šo Betamethasone kremu,izmeklejos par aptiekam,neatradu?
Re: Dzimumlocekļa ādiņa
30.10.2016 19:47
Domāju, ka bez receptes to krēmu nedos (tomēr tas nav drošs, ir savas blaknes). Un Latvijā Betamethasone ļoti iespējams saucas citādi.

Krēms viens pats par sevi nepalīdz, ir vajadzīga stiepšana, un tur ir dažādi paņēmieni - ar biežu erekciju vai ievietojot un pāris stundas dienā paturot iekšā silikona gredzenu - tādu, kā izmanto ausu tuneļos, pa lēto dabūjami no ķīniešiem, tikai jāizvēlas tādi ar apaļīgām apmalēm. Pieejot lietai atbildīgi, var ik pēc nedēļas pāriet uz lielāku gredzenu, līdz sasniedz vajadzīgo. Un jāuzmanās, jo ja priekšādiņu satraumē par strauju staipot, tad veidojas sīki plīsumi, rētaudi, kuri stiepjas sliktāk.

Tāpat jāskatās arī, cik kritisks stāvoklis un vai nav vēl arī īsa saite (frenulum), jo tad ir jāstiepj arī gareniski. Ir arī speciāla operācija, frenuloplastija.

Liela daļa urologu uzreiz ieteiks griezt to ādu nost. Tam gan ir citas blaknes - seksa sajūtas var pamatīgi izmainīties, daži saka, ka uz labo pusi, bet liela daļa sūdzas, ka ir zudis jutīgums.

Un galu galā ir daudz cilvēku, kuriem tā ādiņa nemaz neatvelkas (esot īpaši raksturīgi Āfrikas valstīs), bet viņi dzīvo pilnīgi normāli.
Ja sekss nesagādā diskomfortu un ja zem ādas neveidojas infekcijas, tad var atstāt visu kā ir. Sarežģītāk gan, ja tā āda sāk erekcijas laikā vilkties atpakaļ, tiek līdz pusei un tad sāk sāpēt - tad ir jādomā, ko darīt. Saka, ka palīdzot, ja uzvelk prezi un no ārpuses iesmērē ar lubrikantu (uz ūdens bāzes) - tad priekšāda iekšpusē tiek piespiesta ar prezi un nevelkas atpakaļ, savukārt no ārpuses nekas neķeras un labi slīd.



Edited 1 time(s). Last edit at 30.10.2016 19:48 by Miksis.
Sveiki! Man ir 14 gadu bet nevaru parvilt adinu pari penim..gribetu zinat vai tas paries piem. Vai masturbejot ta izstaipas?
labais
Re: Dzimumlocekļa ādiņa
11.01.2017 15:15
Padzer zivju eļļu visai bagātīgi un arī papildus saulespuķu vai olīveļļu uzturā vai ar ēdamkarotēm.. kad trūkst omega 3 un omega 6 taukskābes tad tā var notikt, ja padzer visai bagātīgi tad var atiet - dažreiz pat 2-3 dienu laikā, adīņa kļūst ļoti elastīga un viegli pastiepjas.Izstaipās, izstaipās, vajag samērā daudz... lai nesaraujās:)
Paldies,un ka lai to pasaka vecakiem? Vini jau jautas kapec.
Re: Dzimumlocekļa ādiņa
11.01.2017 20:11
Vecāki nekādus vitamīnus nepērk? Tavā vecumā principā vajadzētu lietot Omega 3, kas ir zivju eļļā. Protams, kapsulās vieglāk iedzert, bet dārgāk. Zivju eļļa aptiekās, kas iepildīta pudelēs, ir daudz lētāka, bet ne visai kārdinoša pēc garšas.

Labu olīveļlu var nopirkt Stokmanī, nevari kādreiz no kabatas naudas atvēlēt?

Par staipīšanu nav jāziņo. :)
labais
Re: Dzimumlocekļa ādiņa
11.01.2017 20:33
Par zivju eļļu pasaki ka tev labais ieteica- lai visi pareizie muskuļi augtu lieli un veselīgi, gan jau saprot paši, kā jau Runcene saka, visu nekad nesaka:)
Paldies paldies :)
Re: Dzimumlocekļa ādiņa
13.01.2017 22:22
Nevajag steigties. Tavs vecums vel nav tas kurā varētu atkailīnāt galviņu. Kaut gan no rakstītā īsti nesapratu uz kuru pusi nevari pavilkt priekšādiņu.
Vecāki lai aizlaiž pie urologa. Pasakai,ka nevar atvilkt priekšādiņu un nomazgāt smegmu. Smird, iekaist. Urologs apskatīsies un visu paskaidros. Kā jau teicu viņš tādus redz gandrīz katru dienu.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 6?
Ziņa: