Imunologs

Aizsāka Juste 

Re: Imunologs
21.03.2019 12:57
Man bija līdzīga attieksme. Teica, ka es neuzrādoties viņai reģistrā, lai gan Stradiņu reģistrācijā (pēc tam pārbaudot) viss vēljoprojām bija redzams. Darba laiks esot beidzies, bet naudiņu slimnīca paņēma - par 5 minūtēm dakteres laika.... Prasīja vai ir imunoloģiskās analīzes (bet es taču tāpēc pie viņas nāku). Attieksme bija ļoti nepatīkama, un vairs pie viņas arī neiešu. Slēdziens bija - ja man esot tāds režīms (daudz strādāju), tad, ko es brīnoties.
Re: Imunologs
16.07.2019 14:53
Hi! Unfornunately I do not know of any other immunologs BUT I just want to write in this forum to WARN people.
Nikirofenko is a rapist and a a sexual offendor. He has personally victimized me.
He is an immunologist and acts like a gynecologist, without even a proper chair or tools. He simply uses his hands to stimulate the clitoris and than calls it an gyn-exam!
Re: Imunologs
12.08.2019 23:11
Zel ka vaino upurus par to, ka nezino policijai.... Paiet daudz gadi lidz kamer to upuris var apzināties, kas notika ta pretekla kabineta, māsiņām ziņot, bet lai to izteiktu vārdos ir vel grūtāk.
Un vel trakak ir tad, kad advokāts Latvijā pasaka ka kapec uzreiz kko nedarīji lietas labā. Galu galā protams es ceru, ka viņam nekad nebūs atļauja piekļūt nevienam pacientam
Laimitesss
Re: Imunologs
27.06.2020 00:27
Ik pa laikam te ienāku, lai paskatītos, vai kāds nav pieteicies. Bet nu principā - jāraksta iesniegums policijā. Es un vēl vismaz 2 cilvēki to ir izdarījuši. Un acīmredzot 1996.gadā tā sieviete arī uzrakstīja sūdzību. Tad kopā 4 cilv. Mēs 3.cilv rakstījām iesniegumus (šķiet sanāk 2009. gada sākumā) Matīsa ielas iecirknī. Jauns iesniegums būtu pamats atsākt izmeklēšanu. Lasu par ASV skaļajiem seksuālās izmeklēšanas gadījumiem - Larry Nasser, Jeffrey Epstein, Harvey Wainstein - visi šie cilvēki turpina uzmakties un izvarot pat krimināllietas izmeklēšanas laikā. Vienīgais, ka viņus var apstādināt ir cietums.

Diemžēl šīs lietas ir grūti pierādīt - policija uzskatīja, ka 3 iesniegumi nav pietiekami. Principā ārsts neko nenoliedz - ņēma analīzes un vnk nez kāpēc aizmirsa to ierakstit kārtiņā, panemt naudu un aizmirsa arī nosūtīt uz laboratoriju. Vnk tāds aizmarsigs ārsts. Ja neizdosies notiesāt viņu, vismaz kārtējais iesniegums liks padomāt, vai tas darīs godu viņa iestādei.

Visiem gudriniekiem - pie imunaloga bieži vien iet cilvēki ar pamatīgām veselības problēmām - nogurusi, nobijusies, vīlusies, izmisuši.. Un tad uzrodas ārsts, kas super daudz jautājumus uzdod, rodas cerība, ka beidzot varētu būt risinājums veselības grūtībām.. Un vai nu pat prātā neienāk vai bail aizvainot ārstu, izrādot neuzticību.

Tas jau nebija nekāds kaktu kantoris, bet gan Stradiņa slimnīca. Tas dīvainas pārbaudes gan bija Lāčplēša iela.
Laimitesss
Re: Imunologs
27.06.2020 00:39
Uzrakstīju garu komentāru un tas diemžēl nepievienojās.

Īsumā - jāraksta iesniegums policijā. Nezinu, vai tam ir nozīme, bet 3 cietusie rakstīja iesniegumu Rīga, Matīsa ielas iecirknī. Jauns iesniegums - pamats pārskatīt lietu.

Daudz lasu par ASV skalajam seksuālās uzmākšanās un izvarošanas prāvām - Larry Nassar, Epstein, Wainstein - šie cilvēki seksuālos noziegumus turpina darīt pat izmeklēšanas laikā. Vienīgais, kas viņus var apturēt - cietums.

Lai gan arī mēs esam daudz panākušas - atlaida no Stradiniem un nācās aizvērt privātpraksi Lāčplēša iela. Kkas tomer ir panākts! Stradiņi malači - izvēlējās neignoret 3 iesniegumus! Es gan nezinu, kāds bija formālais iemesls, bet domāju, ka diez vai prestižai darbavietai patīk, ka darbinieks izmanto savu dienesta stāvokli šādiem nolūkiem.
Laimītex
Re: Imunologs
27.06.2020 00:44
Uzrakstīju garu komentāru un tas diemžēl nepievienojās.

Īsumā - jāraksta iesniegums policijā. Nezinu, vai tam ir nozīme, bet 3 cietusie rakstīja iesniegumu Rīga, Matīsa ielas iecirknī. Jauns iesniegums - pamats pārskatīt lietu.

Daudz lasu par ASV skalajam seksuālās uzmākšanās un izvarošanas prāvām - Larry Nassar, Epstein, Wainstein - šie cilvēki seksuālos noziegumus turpina darīt pat izmeklēšanas laikā. Vienīgais, kas viņus var apturēt - cietums. Iesnieguma nerakstīšana = diemžēl nozīmē morālu līdzatbildību, ja tiek pastrādāti jauni noziegumi.

mēs esam daudz panākušas - atlaida no Stradiniem un nācās aizvērt privātpraksi Lāčplēša iela. Kkas tomer ir panākts! Stradiņi malači - izvēlējās neignoret 3 iesniegumus! Es gan nezinu, kāds bija formālais iemesls, bet domāju, ka diez vai prestižai darbavietai patīk, ka darbinieks izmanto savu dienesta stāvokli šādiem nolūkiem, gada laikā kopš iesniegumiem, viņš vairs nestrādāja par ārstu.
Laimite123
Re: Imunologs
27.06.2020 00:44
Uzrakstīju garu komentāru un tas diemžēl nepievienojās.

Īsumā - jāraksta iesniegums policijā. Nezinu, vai tam ir nozīme, bet 3 cietusie rakstīja iesniegumu Rīga, Matīsa ielas iecirknī. Jauns iesniegums - pamats pārskatīt lietu.

Daudz lasu par ASV skalajam seksuālās uzmākšanās un izvarošanas prāvām - Larry Nassar, Epstein, Wainstein - šie cilvēki seksuālos noziegumus turpina darīt pat izmeklēšanas laikā. Vienīgais, kas viņus var apturēt - cietums. Iesnieguma nerakstīšana = diemžēl nozīmē morālu līdzatbildību, ja tiek pastrādāti jauni noziegumi.

mēs esam daudz panākušas - atlaida no Stradiniem un nācās aizvērt privātpraksi Lāčplēša iela. Kkas tomer ir panākts! Stradiņi malači - izvēlējās neignoret 3 iesniegumus! Es gan nezinu, kāds bija formālais iemesls, bet domāju, ka diez vai prestižai darbavietai patīk, ka darbinieks izmanto savu dienesta stāvokli šādiem nolūkiem, gada laikā kopš iesniegumiem, viņš vairs nestrādāja par ārstu.
Re: Imunologs
14.12.2020 19:39
Sveiki, varbut varat ar mani sazinaties cau epastu? varbut medijiem par sho arstu (kam nav ne mazakas tiesibas uz shadu profesionalu nosaukumu) butu jazin. Latvija man liekas ka ir noveloshanas likumas ka pec 8 gadime seksualas dabas noziegumi "izgaist" bet varbut es pareizi nezinu
Re: Imunologs
09.12.2021 15:49
Sveiki!
Neiesaku Ņikiforenko.
lsm.lv/vajadzes-nogerbties
https://rebaltica.lv/2021/12/vajadzes-nogerbties/?fbclid=IwAR2eAah4VMuKTAQ2GWiz9PtMPWxR1gMu2QXGJ5lKsd4dAs5JApsVpU4D1FY
Re: Imunologs
09.12.2021 15:50
Neiesaku Ņikiforenko
https://rebaltica.lv/2021/12/vajadzes-nogerbties/?fbclid=IwAR2eAah4VMuKTAQ2GWiz9PtMPWxR1gMu2QXGJ5lKsd4dAs5JApsVpU4D1FY
Ziema2021
Re: Imunologs
09.12.2021 17:04
Šo jautājumu pētīja, uzrakstīja rakstu, izveidoja podkāstu un šodien 9.dec 2021. gadā abus publicēja Justīne Savitska (Latvijas Radio Ziņu dienests ), sadarbībā ar Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centra ‘’Re:Baltica’’ redaktori Sanitu Jembergu.

Kā saprotu, atrodoties jauniem cietušajiem/jauniem pierādījumiem, būtu pamats atsākt krimināllietas atjaunošanu un turpmāku izskatīšanu.
Re: Imunologs
14.01.2022 14:27
Vēl viens izvirtulis. Fuj.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 16?
Ziņa: