dr. Rasa

Aizsāka topošā paciente 

Re: dr. Rasa
29.10.2015 12:01
ja jau grib uzbļaut kā Dr Haus, tad jau vajadzētu būt arī tādam pašam profesionālim kādu attēlo Dr. Haus... tad jau var arī pieciest bļaušanu... bet ja nav tik pat labs speciālists, tad kādas tiesības ir vēlēties uzbļaut..?
Maksis
dr. Rasa
23.03.2016 15:35
Viennozīmīgi nevienam neiesaku griezties pie Dr. Ingvara Rasas.
Nekad!
Re: dr. Rasa
03.09.2016 15:24
Es šobrīd ārstējos pie dr.Rasas.super!2 mēnešos viņš mani dabūja uz kājām.pirmajā reizē viņš bija strikts. Bet saprotu tagad,ka pa dienu viņam ir tik daudz pacientu,ka pilnīgi saprotami,ka var arī viņš nebūt omā.ne jau visi pacienti ir apzinīgi un izpilda viņa rekomendācijas,bet labus rezultātus grib visi.pareizi viņš man pateica-es tikai varu rekomendēt,bet vai jūs visu tā darīsiet ir jūsu ziņā.un ir tāds ar savu humoriņu.speciālists labs.tiešām,ja ko pajautā,atbild un parāda.un pa pakaļu arī nav šāvis.drīzāk otrādi,izskatās ka viņu nekas neintersē izņemot pacienta veselību.ja kāds šaubās iet pie viņa vai nē,droši uz priekšu.tikai būs jāpilda viss ko viņš liek,lai būtu rezultāts.
Re: dr. Rasa
03.09.2016 19:29
Da normāls ārsts, jā, nav nekāds uķi-puķi, bet ārstam tādam arī nav jābūt, nu varbūt vienīgi pediatri kaut ko tādu var atļauties.
Uzvedaties adekvāti un neviens uz Jums nekliegs.
Satriektā
Re: dr. Rasa
05.06.2017 18:42
Neiesaku nevienam apmeklēt dr.Rasu.Viņš pilnīgi neprot komunicēt ar pacientiem,ir rupjš un nepieklājīgs,būtībā pazemo cilvēkus.Nesaprotu, kā šāds ārsts vēl drīkst strādāt.Vai nu viņš ir kaut ko salietojies, vai ir garīgi slims....
Re: dr. Rasa
09.06.2017 00:14
Ko tad viņš tādu izdarīja?
Re: dr. Rasa
19.08.2018 09:16
Mana pieredze liecina, ka viņš iespējams labs pasniedzējs, labs lektors,labs administratīvais darbinieks, bet ne Ārsts. Atnācu pie viņa ar vairogdziedzera vēzi. Viņš trīs mēnešus ne vārda par to neteica tikai lika konspektēt kā cīnīties ar diabētu, lielījās ar lielām rindām pie viņa. Tad apvainojās uz tortes gabaliņu ko biju apēdusi dzimšanas dienā un teica vairs pie manis nenāc , neesi mans pacients.atkārtošu , ka atnācu ar vēzi pēc norīkojuma pie onkologa kuru ,jā ,atvadoties viņš iedeva bet ne pie onkologa bet pie LORa un gudrais dakteris aizmirsa norādīt zaļā koridora kodu.Tagad man jāsāk visu no jauna ir zaudēti 3 mēneši un pārdzīvots stress no "super "daktera par kuru viņš sevi nozīmēja.Ja Jūs vēlaties iet pie daktera kā uz eksāmenu uz priekšu - tur Jums būs .bet slimos viņš neārstē tikai veselus.Slimie nav viņa pacienti.laikam tiešām katram "ārstam " ir savi kapi.
Kalkulators
Re: dr. Rasa
28.08.2019 02:31
Nu nu! Ārsts pats sliktākais! Man mamma stāstīja ka es vēl nebiju piedzimusi tas idiots mammai piedāvāja iespricet "špriciti" lai tiktu no MANIS vaļā. Stāstīja ka viņš esot rupjš bijis un nja. Tpc neiesaku iet
Ak!
Re: dr. Rasa
06.09.2021 17:30
Ja būtu ātrāk šo izlasījusi, iespējams, nevestu pie viņa savu mammu. Pēc maksas pieraksta nogaidījām rindā 2 stundas, uz ģimenes ārsta sagatavotiem jautājumiem atbildes nesaņēmām. Ja tie ir joki, tad bezgaumīgi un rupji! Un ne jau manai mammai... 87-gadīgai sievietei. No izrakstītajiem medikamentiem mammai paliek slikti, vairs nelieto, un tagad nav ne jausmas, ko darīt, jo vēlreiz maksāt par šādu "pakalpojumu" nav ne mazākās vēlmes. Meklēšu citu ārstu un atbildes turpmākai rīcībai.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 8?
Ziņa: