pumpinas-dzimumzîmes

Aizsāka elina 

elina
pumpinas-dzimumzîmes
25.07.2001 11:53
Man uz pleciem parâdîjâs pumpas, bet kad viòas noiet, daþâs vietâs paliek dzimumzîmes. Ko man darît!!
Varat tâs paradit kadam íirurgam, lai izvçrtçtu ko darît.
Sveicinâta Elîna!
Parasti ðâdu dzimumzîmju uzraðanâs varçtu bût saistîta ar paaugstinâtu melanîna aktivitâti âdâ - tâpçc pçc pumpiòu parâdîðanâs, kas ir kairinâjums âdai, tajâ vietâ izsçþas melanîns un parâdâs jaunas dzimumzîmîtes. Neuztraucieties, parasti viòas ir nekaitîgas. Bet, ja tâs paceïas no âdas, âtri palielinâs, mainâs krâsâ vai iekaist un Jûs viòas aizíerat, vârdu sakot - traucç un uztrauc, vajadzçtu gan parâdît íirurgam.

Ar cieòu, dr. Evija Rodke.
Jurists
Re: pumpinas-dzimumzîmes
01.08.2001 16:43
Jautâjums A.god.dr.E.Rodkei!
Vai drîkst bût tik ïoti ziòkâram un uzzinât, ko îsti melanîns dara - izsçþas, pietupjas vai atguïas, vai iespçjama melanîna izlekðana? Es dzirdçju, ka melanîns mçdz arî peldçt taureòa stilâ...

Jurists.
Nu sveiks, Jurist!
Biju jau sabçdâjusies, ka neesat tik ilgi manîts Forumâ ar savâm maigajâm un jaukajâm piezîmçm, bet varbût karstums un atvaïinâjums ...
Cik labi, ka nu viss ir kârtîbâ - uz katru manu atbildi - kârtçjâ Jûsçjâ, nav vairs skumîgi! Paldies par uzticîbu un paldies, ka tik rûpîgi iedziïinaties manâs atbildçs - pareizi jau ir - katru vârdiòu ir kârtîgi jâapsver, citâdi vçl domu var palaist garâm un ko tad ???
Ar cieòu, dr. Evija Rodke.
Ainaars
Re: pumpinas-dzimumzîmes
22.08.2001 14:59
A. god. Jurist, jums, skjiet laba humora iiizjuuta :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 4?
Ziņa: