Rīgas 1. medicīnas koledža.

Aizsāka kakkeens3 

Rīgas 1. medicīnas koledža.
14.02.2010 20:16
Šā gada septembrī gribu stāties šajā skolā. Viegli vai grūti tikt iekšā? Gribu par ārsta palīgu. Kā ir ar mācībām? Kādas ir kojas un maksa par tām? Un kā ar stipendijām?
Re: Rīgas 1. medicīnas koledža.
14.02.2010 21:38
Puišiem pirmajā stāva.Meitenes augšējos stāvos.Kojas turpat blakus.
Tos ciena jo ir maz.
Stipendijas un pārējais ir jāiet uz skolu un jāuzzin.



Edited 1 time(s). Last edit at 14.02.2010 21:39 by Mazdakteris1.
Re: Rīgas 1. medicīnas koledža.
14.02.2010 22:19
bet ir taa, ka es un mana draudzene domājam iet...mēs varam tikt vienā istabiņā? vai tomēr nav iespējams?
Re: Rīgas 1. medicīnas koledža.
14.02.2010 22:50
...ljoti iespeejams, ka tiksiet...
Re: Rīgas 1. medicīnas koledža.
14.02.2010 23:08
būtu baigi labi:)
tur kkādi obligātie sporta veidi arī ir?
Re: Rīgas 1. medicīnas koledža.
14.02.2010 23:13
...vienmeer var piezvaniit un pajautaat...
Re: Rīgas 1. medicīnas koledža.
15.02.2010 10:20
un kādas vispār atsauksmes par šo skolu?
Nu tad tā! Kopmītnēs Jūs noteikti tiksiet kopā,100%var sarunāt!
Noteikti tiksi iekšā,ej pirmajā dienā,kad jāsāk sniegt dokumneti,viss būs ok!
Šogad bija ļoti daudz ārstu palīgu,kkādi 100,sadalīja 3 grupās,laikam.
Mācīties ir interesanti,slimnīcas prakses vēl interesantākas. Šajā koledžā ir vissuperīgākie pasniedzēji,ļoti,ļoti pretimnakoši,gribētu paslavēt anatomijas pasniedzēju - Bunni,tiešām superīgs cilvēks,viegli būs mācīties,bet viņa ir prasīga,jāmācās būs daudz!:)
Ar sportu gan te var nodarboties tikai brīvprātīgi.
Man tiešām šī skola patīk,pati esmu 2.kursā.
Veiksmi!:)
P.s. par kojām laikam bija 9Ls mēnesī.
aaa...un par stipendijām,jāmācās ir labi,jo pieteikumu tikai sāk izskatīt,ja videjā ir no 8,5 un uz augšu,tas ir iespējams un nevajag kavēt lekcijas,to arī ņem vērā!
Re: Rīgas 1. medicīnas koledža.
15.02.2010 17:12
paldies:)
Re: Rīgas 1. medicīnas koledža.
26.05.2011 19:20
Palasot atsauksmes par šo skolu liekas,ka jāmācas ir daudz un dikti.
Vai ar 6 vidējo var tikt iekšā?
Es nesapratu par stipendijām,vai vispār tādas reāli ir dabūjamas ja mācies zemāk par to 8,5?
un,un, Ka ar iestāšanos,vai ir iestāj eksāmeni ?
pēdējais jaut.Kāds līmenis ir kad pabeidz šo skolu,kur var tālāk mācītes?
Re: Rīgas 1. medicīnas koledža.
27.05.2011 20:18
Es savā laikā šo skolu beidzu. Bet tas bija sen un bija citi laiki.
Lai veicas.
Re: Rīgas 1. medicīnas koledža.
27.05.2011 23:11
Man ar doma iet tur mācīties par ārsta palīgu...protams,ka ir iespēja piezvanīt,bet,ja ir uzsaakta šī diskusija,tad arī savu jautājumu vienu uzdošu...

Kā ar iestājeksāmeniem??? Tur tāda lieta,ka beidzot vidusskolu biju vairākus gadus uz mājmācības un no eksāmeniem biju atbrīvota(dēļ slimības)...vai man tagad tos centralizētos eksāmenus jākarto,lai varētu iestāties??? Ja nekļūdos tur vajadzīga latv.v un angļ.v :))
Mācos par ārsta palīgu Rīgas medicīnas koledžā [gaiļezerā].°Tikt ir viegl°i,jo pēc 1. semestra beigām ļoti daudzi tāpat tiek izsviesti ārā. Un uzņem gada sākumā ap 80 cilvēkiem kursā. Tā kā,eksāmenus viņi skatās-angļu val. un lat.val.[pielīdzina līmeņus punktiem] . Ja nemaldos-šogad bija jābūt 12-13 punktiem,lai tiktu koledžā iekšā. Bet par tiem punktiem sīkāk jāpalasa koledžas mājaslapas dokumentācijā [uzņemšanas noteikumos]
Re: Rīgas 1. medicīnas koledža.
30.05.2011 20:38
Vai tie punkti katru gadu mainās?? Man latv.v ir 5 bet ang.v ir 7...uztraucos vai ar to pietiks :(
Re: Rīgas 1. medicīnas koledža.
31.05.2011 01:32
Runa ir par eksāmenu atzīmēm, cik es sapratu.. Tikko bija man pēdējais eksāmens, kas bija latviešu valodā. Ceru uz B, bet domāju, ka būs C līmenis.
Sveiki!Kurš ir studējis Rigas 1. medicinas koledžā lūdzu pastastiet vai dodiet padomu kuri priekšmeti ir nepieciešami lai tevi pieņemtu koledžā??Un kuri priekšmeti noder ja es gribētu macities par zobaārsta māsu?Un vai tur mācities ir grūti vai jums patīk??Lūdzu pastastiet visu ko varat gribētos uzzināt cilvēku viedokli! Jau iepriekš paldiess! ;)
Sveiki!Kurš ir studējis Rigas 1. medicinas koledžā lūdzu pastastiet vai dodiet padomu kuri priekšmeti ir nepieciešami lai tevi pieņemtu koledžā??Un kuri priekšmeti noder ja es gribētu macities par zobaārsta māsu?Un vai tur mācities ir grūti vai jums patīk??Lūdzu pastastiet visu ko varat gribētos uzzināt cilvēku viedokli! Jau iepriekš paldiess! ;)
Re: Rīgas 1. medicīnas koledža.
09.06.2011 16:10
Mācos Rīgas 1. medicīnas koledžā, bet ne par zobārstniecības māsiņu. Mācīties ir kā jau visās skolās, un tā patikšana būs kā kuram. Es varbūt esmu fanātiska, bet man šī skola ļoti patīk! Lai stātos Tevis izvēlētajā programmā, manuprāt, īpašu uzmanību jāpievērš latviešu val., un angļu val. eksāmeniem. Tos laikam skatās, kā arī vidējo atestāta atzīmi.(īsti nezinu kā bija tiem, kas ar zobārstniecību saistīti..) Protams, par ļaunu nenāks arī zināšanās bioloģijā un ķīmijā.
Pugavka , par ko tu mācies koledžā?man ir domas iet uz medicīnu, bet šaubos jo nezinu kādus priekšmetus tur māca un vai ir ļoti grūti.esmu domājusi arī par medmāsu, bet kādam zināšanām ir jau jābūt lai statos uz medmāsas fakultāti?Un kā ir ar iestāšanas exameniem?? Vai koledzā māca visu no jauna, vai ir jābūt jau kaut kādam zināšanām tados priekšmetos kā ķīmija un bioloģija? Ceru uz izsmēļošu atbildi!! :))
Re: Rīgas 1. medicīnas koledža.
09.06.2011 18:32
Paulina, ja šaubies tad pat neej, jo pēc tevis rakstītā spriežot " šaubos" " ļoti grūti" jau var secināt ka tas nav priekš tevis
Bu, man tas liekas interesanti, esmu gatava macities! bet man nav izcilas smadzenes, neesmu ipasi gudra un uzreiz vielu varu nesaprast!es nesaprotu tadus prieksmetus ka fizika, matematika , kimija! vieni saka , ka ja ej macities uz medmasu vajag zinat fiziku, otri ka nevajag!es loti gribu palidziet cilvekiem un tas man patiesam patik! Bet es nezinu ka tiesu tur ir!un vai ir seit kads cilveks kurs var man visu konkreti paskaidrot??
Re: Rīgas 1. medicīnas koledža.
09.06.2011 22:42
Paulīna, ja tev tas interesē un esi gatava censties, tad noteikti vajag mēģināt! Citādi kā gan uzzināsi vai tas ir priekš tevis? Mācības koledžā krietni atšķiras no vsk. Tas kādus priekšmetus būs jāmācās, atkarīgs no specialitātes.
Es mācos farmāciju, mūsu specialitātei ir tādi priekšmeti kā farmakoloģija, farmakognozija, 1. palīdzība, botānika, latīņu terminoloģija, klīniskā pataloģija, analītiskā ķīmija un vēl visādas ķīmijas utt. Matemātika un fizika kā tāda noteikti nebūs. Arī ķīmija, ja nekļūdos šajā skolā ir tikai farmaceitiem.
Par ko īsti gribi mācīties - vnk par māsiņu vai zobārstniecības māsiņu?
Pugavka, paldies tev,es gribēju vispirms iet mācīties par zobārstniecības māsiņu lai uzzinātu vai spēšu iet par medmāsu, būt tuvāk tam visam!
Re: Rīgas 1. medicīnas koledža.
11.06.2011 17:37
ja vēl ir kādi jautājumi droši raksti!
Paulina Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Pugavka, paldies tev,es gribēju vispirms iet
> mācīties par zobārstniecības māsiņu lai
> uzzinātu vai spēšu iet par medmāsu, būt
> tuvāk tam visam!

kas par sviestu? visi kas mācās par ārstu palīgiem & jebkāda veida māsām IZIET vienu un to pašu. Tā kā ir vienalga par kādu māsu tu ej,jo būs viens un tas pats..gan morgu piedzīvosi,gan abortus,gan reanimācijas zāli u.c. acīm netīkamas&asiņainas procedūras. Ja šaubies,tad neej vispār. Medicīna nav priekš visiem.
Tāpēc arī uzdevu jautājumus lai man atbildētu.Kāpēc man neiet ja es šaubos??
Vai kāds varētu pateikt,kā ir tad,ja vēlas tikt Rīgas 1. medicīnas koledža.,bet angļu valodas eksāmena vietā ir kārtots krievu valadoas ? :)
ļoti gribu šaja'skolā tikt... :(
Re: Rīgas 1. medicīnas koledža.
22.06.2011 15:50
Neezinu, varbut labak neejiet, medicina visu samazina. Gultasvietas, lidzeklus, apdrosinataji ir ari skopi, iestades kaut ka neveidojas tik reiz atri ,ka vajag.
Bus vairak mediki, ka tirgus pieprasis, nebus darba. Bezdarbs.
Nezinu, varbut , ja loti interese medicina, par arstu... izdevigak.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 1?
Ziņa: