Nevaru beigt

Aizsāka frigida 

frigida
Nevaru beigt
26.08.2004 15:43
Salasijos temu Seksopatologs un ja te tada pacelusies, baigi sagribejas padalities beda.

Meitenes, pastastiet, kada jums pieredze. Mans tagadejais virietis pilna parlieciba apgalvo (un es ari saku lenam ticet), ka visas vina meitenes VIENMER ir beigusas (bez papildus stimulacijas).
Ka isti ir, vai tiesam tas ir iespejams. Lidz sim uzskatiju, ka sieviete nevar beigt bez papildus stimulacijas (piemeram, ievadot maxti maksligo daiktu un kustinot ieksa ara).
Ilgu laiku nebeidzu citadi ka tikai pasapmierinasanas cela.
Pec tam izvedu apmacibas ciklu un beidzu, kad virietis mani apmierina orali pedeja laika, ja iemanas, vinam izdodas to izdarit ari ar roku.

Pastastiet, ludzu savu pieredzi. Vai tiesam ar mani kaut kas nav kartiba un ir sievietes, kam pietiek ar to, ka vinas kaut ko iebaz un kustina ieksa ara?

kkkk
Re: Nevaru beigt
26.08.2004 15:49
nu sieveites var arii noteeelot,ka beigushas!Sieveeteem beigt ir daudz sarezgiitaak,nekaa viirietim-viirietis var katru reiz,sieviete kaa kuro reiz!Kad esmu loti uzbudinaata,kaa saciits jaasaka ir tadas dienas ka no domas vien jau beigshu-tad vienmeer beidzu,
-bet taa ir vaidziiga paliidziiba pashai vai puisis=stimuleet klitoru!Un viss!!!!Es domaju,ka visaam taa ir-tada sievieshu daba!kad pati sevi apmierinu,tad vienmeer beidzu,un vairaakas reizes,bet tas tapeec,ka klitorinu maseeju:)
otto
Re: Nevaru beigt
26.08.2004 15:56
toties vîrieðiem ir daudz grûtâk sâkt
katram savi labumi
Zaiga
Re: Nevaru beigt
26.08.2004 15:56
Man ari vajag stimulçt klitoru, lai beigtu, tad jau man arî nav viss kârtîbâ.
xxx
Re: Nevaru beigt
26.08.2004 15:56
vajag izvçlçties tâdu pozu, kad vîrieða ''atribûti'' spieþ arî uz klitoru un viss bûs ok. Bet, ja izvçlas pozu (manâ gadîjumâ tâ ir sunîðu poza), kad klitors netiek aizskarts, tad tas paralçli jâdara ar roku.
kkkk
Re: Nevaru beigt
26.08.2004 16:08
tieshi ta!
zaiga-viss tev kartiba!
frigida
Re: Nevaru beigt
26.08.2004 16:27
Ir kada sieviete, kas ir beigusi BEZ klitora stimulesanas. Nezinu, izjutas kaut kur no iekshienes, vai tamlidzigi.
ineshuks
Re: Nevaru beigt
26.08.2004 16:44
Nu, puisim ar pashapzinju viss kaartiibaa :-)
miza
Re: Nevaru beigt
26.08.2004 18:12
Frigida

Nu, es esmu tâda sieviete, kura var beigt bez klitora stimulçðanas.
eziene
Re: Nevaru beigt
26.08.2004 18:25
Nu es ar gadu 2 neatzinos, ka ir tikai kvantitâte....

Tad nu man ar to paðu teica, jautâju precî- a cik gadus pazini savas brûtes??
Nu ne ilgâk kâ 1,5 - mans secinâjums, sievietes pacieð daudz ko, lai panâktu savu - precîzâk, paturçtu veci.

Kad es jutos stabila attiecîb';as - atzinos.
Nu meklçjam risinâjumus kopâ. Bet bez vîrieða roku veiklîbas neiztieku :))

Protams, man ar patiktu, ja viss notiktu abiem reizç, bet nekâ. Toties, vismaz tagad nejûtos neapmierinâta.
lll
Re: Nevaru beigt
26.08.2004 18:50
Man ilgu laiku bija gruutiibas sasniegt orgasmu,jo saaku dzimumdziivi ar pashapmierinaashanos.Kad pirmo reizi miileejos,neguvu taadu baudu,kaa pati ar sevi.Tagad,kad esmu preceeta,nekautreejos no viira un miileejos ar vinju tik ilgi,kameer sasniedzu baudu,jo tam vajadziigs laiks.Paldies dievam,viiram staav ljoti ilgi,arii peec tam,kad pats beidzis.:))
Bernadeta
Re: Nevaru beigt
26.08.2004 19:54
Ir gadîjies, bet uzsveru, ir gadîjies, ka tieðâm nekâdu papildus stimulçðanu nevajag. Principâ, gadâs jau ik pa brîdim:) tomçr, jâatzîst, ka vairumâ gadîjumu vîrieða roku veiklîbu vajag gan, vismaz âtrâk rezultâts tiek panâkts - ðaubu par to nav. Starp citu, tagad jau kaudzçm rakstu par to ir sapublicçts, ka tâ tas tieðâm ira, un tur neesot nekâ pretdabiska. A kas attiecas uz teikðanu vîrietim... njuuu, es jau nu neklusçju. Un mana necilâ pieredze râda, ka jçdþigs vîrietis arî apjauð, vai atd ir kârtîbâ viss, vai naf:)
ku!
Re: Nevaru beigt
26.08.2004 20:05
Taa vai ciitaadi bet to orgasmu jaadabuu.Citaadi par iignu veceni paarveertiisies.
:))
Re: Nevaru beigt
26.08.2004 20:18
Ku!!! Buca Tev!!!!
frigida
Re: Nevaru beigt
27.08.2004 08:20
Miza

Vari, ludzu, pastastit sikak? Ko tu juti un kura vieta?
Ir bijusi doma izbakstit sevi ar vibratoru, lai iztaustitu visas dzilakos kaktinus, ja nu tur ir kada jutiga vietina, bet nav sanakusi iespeja.
aija
Re: Nevaru beigt
27.08.2004 09:18
Ja, es ar teiksu, ka orgasms bez klitora stimulacijas nak negaiditi un peksni. Pasai ir bijis liels parsteigums - tad domaju - re, ka ne i daudz cereju, ne domaju, bet dabuju! Un citreiz piedoma ka un ko dari un neka.
miza
Re: Nevaru beigt
27.08.2004 11:04
Tâdos gadîjumos man orgasms nav atbilde tikai uz kaut kâdu punktu fizisku kairinâjumu. Teikðu tâ - tas kaut kâdâ mçrâ notiek galvâ, ja ïoti mîli un patîk partneris, viòð ir uzmanîgs, maigs, ja tu brîvi ïaujies utt. Nedomâju, ka bakstîðana ar vibratoru Tev lîdzçs. Atvaino, nevçlos vairâk atklâties, jo tas ir personîgi.
frigida
Re: Nevaru beigt
27.08.2004 11:55
Ja? Varbut ari, ka esmu parak notrulinajusies sexualaja zina. Ir bijis daudz neveksmigas pieredzes (ari ar cilvekiem, kuri ta isti nepatik(zem gradiem)). Dazreiz man liekas, ka kaut kas ar galvu nav kartiba. Neuzbudinos psihologiski.
To patiesam ir iespejams izarstet?
man ari ta...
Re: Nevaru beigt
27.08.2004 12:37
man ari ta gadas, ka es vienkarsi nevaru uzbudinaties un viss. TAda ka notrulinasanas sexa. bet atkal, kad pati domaju un sapnoju tad dazreiz esmu tik loti uzbudinajusies, ka liekas, ka tulin beigsu, bet ka tiek lidz darisanai ta cus. Parasti man vajag, lai ir kaut kas mani un vel papilldus klitora stimulesanu. Tacu viena neveikla kustiba un atkal cus un no uzbudinajuma ne minas. :(
otto
Re: Nevaru beigt
27.08.2004 12:45
vajag mîlçties tikai ar tiem, ar ko gribas un tikai tad, kad gribas
frigida
Re: Nevaru beigt
27.08.2004 13:10
Otto.

tikai tad, kad gribas...

Ja par "gribas" uzskata uzbudinajumu, tas butu looooti reti. Diez vai otra puse sapratis.
otto
Re: Nevaru beigt
27.08.2004 13:17
es savas domas pateicu, ja jûs mîlçjaties negribot , tikai tâdçï, ka kâdam to gribas tad nevajag brînîties, ka tâ lieta nepatîk
frigida
Re: Nevaru beigt
27.08.2004 13:30
Saproti, gribas jau. Man patik pats process - glasti un nemsanas pa gultu, kulenu mesana un viskautkas. Loti milu savu otro pusiti. tikai apmierinajums vienmer viena veida.
Re: Nevaru beigt
27.08.2004 16:49
Man ir tâ, ka orgasmu sasniedzu ïoti reti. Tikai tad, kad riktîgi uzbudinos, bet tas nenotiek vienmçr, jo vîrieði domâ, ka pabâþot roku zem biksîtçm jau ir notikusi priekðspçle...



Leola
zina
Re: Nevaru beigt
27.08.2004 17:05
Man gan arî gribçtos teikt, ka visa gribçðna atkarîga galvenokârt no partnera.Man ir bijis tâ, ka partneris cenðas vaiga sviedros, lai tikai man bûtu labi, bet rezultâta nekâda-no manas puses notçlots orgasms, lai viòam nebûtu vilðanâs un, lai viòð beidzot liktos mierâ. Manuprât, ðâdâm attiecîbâm nav nâkotnes, var jau cilvçku ïoti cienît,bet, ja nav sexuâlas saderîbas...Taèu, ja satiksi îsti sev piemçrotu vîrieti, tad sâksi trîcçt jau pirmâ skûpsta laikâ un par orgasma sasniegðanas problçmâm nebûs laika piedomât!
veel
Re: Nevaru beigt
28.08.2004 09:59
mjaaa. MAn ir taa - buutu ar mieru sievietes aadaa ieliist kaut uz vienu dieninju, lai saprastu, kaa tas viss notiek... Ellee rataa - miilu savu otro pusi, priekshspeele mums nav roku iebaashana biksiitees, un vismaz oati saka, ka esot patiikami. Tikko sex, taa nekas. Izmeegjinaajos visaadi - gan aatri gan leeni, gan pozas izmainiijaam, man liekas ka nekaaa. Vinja gan saka, ka esot jau taapat labi.. Un iisti izrunaaties kas un kaa - nesaprotot, kautreejoties...... ek, sievietes......
frigida
Re: Nevaru beigt
30.08.2004 09:03
Veel.
Palien apaksaa un padarbojies ar meeliiti. Redzeesi, ap ko taa lieta grozzaas.
Sandra
Re: Zinai
30.08.2004 16:04
Tu saki "... ja satiksi îsti sev piemçrotu vîrieti, tad sâksi trîcçt jau pirmâ skûpsta laikâ un par orgasma sasniegðanas problçmâm nebûs laika piedomât.."

Nu man taa ir bijis ar vairakiem viriesiem. No skupstiem skiet ka zeme pazuud zem kajaam... milejoties ari viss butu labi , sajutas lieliskas, bet lidz galam es netieku .. palieku kaut kur puscelaa ...

Bet tas ko gribeeju teikt, ir tas, ka looooti daudzas sievietes atziistas, ka vinas isti orgasmu var saniegt pec ilgaaka kopaa bushanas laika .. tiek mineeti pat gadi, kas paiet, kameer abi pieriivejas viens pie otra.. Un tie manis piemineetie viriesi ir bijisi sameeraa islaicigi, ka nu sorry, neesmu varejusi tik taalu sarast un pierast un pieslipeeties, lai guutu orgasmu. Un runa jau neiet par vienas nakts piedzivojumiem...

Bet divainaakais tas, ka pat precetas sievietes,kas nodzivojusas kopaa n-tos gadus, atzistas ka pasas var sasniegt, bet ar savu virieti nevar ...
veel
Re: Nevaru beigt
30.08.2004 18:02
frigida
mjaaaaa. .........Par meeli es aizmirsu ierakstiit.... arii taa esmu dariijis...
Kaija
Re: Nevaru beigt
31.08.2004 01:13
Nezinu kâ citâm sievietçm, bet man ârkârtîgi lielu gandarîjumu un baudu sagâdâ paðapmierinâðanâs. Kâdreiz aprunâjos ar vienu otru sievieti vai viòas tâ dara, izrâdâs, ka gandrîz neviena. Bet kâdçï? Tâdâ veidâ patieðâm ir iespçjams paðai izzinât jûtîgâkâs vietiòas un seksa laikâ paðai tâs papildus stimulçt. Reti kurð vîrietis spçs precîzi uzminçt kâdi glâsti, kurâ vietiòâ un cik intensîvi sievietei ir tîkami. Iesaku katrai sievietei vismaz to izmçìinât, atklâsiet neizjustas kolosâlas sajûtas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 18?
Ziņa: