Hronisks gastrīts...

Aizsāka saule020202 

Re: Hronisks gastrīts...
10.02.2013 15:00
Jap, tā ir. Pārbaudīta lieta. Kā reiz nolēmu mazliet Magniju palietot... Forumā kaut kāds neveselīgs sasprindzinājums :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Hronisks gastrīts...
10.02.2013 15:49
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Mazdakteris1, bet kāpēc tad gastrīts nav visiem
> kam ir Helikobaktērija? Tātad šis cēlonis
> nemaz nav tik viennozīmīgs kā Tu apgalvo.
________________________________________________________________________
Cik zinu no medicīniskās literatūras, Helikobaktēriju vaino 90% gastrīta un čūlas saslimšanā. Var gadīties,ka kādu apstākļu dēļ, uz izmeklēšanas brīdi tā kuņģī nav. A/B kurs neko nedod ja neizdodas samazināt kuņģa skābes līmeni.Jo tieši skābe traucē A/B iedarboties uz izsaucēju. Propolis,piemēram pats ir spēcīgs kairinātājs. Viņš drīzāk pastiprinās skābes izdalīšanos.
Gastrītu iesaku ārstēt P.Stradiņa speciālistu vadībā.
Lai veiksme.



Edited 1 time(s). Last edit at 10.02.2013 15:50 by Mazdakteris1.
Re: Hronisks gastrīts...
10.02.2013 16:01
Mazdakteris1

Nu protams, ka es šo statistiku zinu. Tiem kam ir gastrīts, protams, ka gandrīz visiem ir Helikobaktērija. Bet runa ir par to, ka arī tiem kam nav gasrīts, ļoti daudziem ir Helikobaktērija. Tas tomēr liecina par to, ka ir vēl kāds ceļš (vai nosacijumi) kā tikt pie veselības.

Starp citu, es esmu tas gadijums kad fibrogastroskopijā Helikobaktēriju nekonstatēja.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Hronisks gastrīts...
10.02.2013 16:18
Mani testēšanas rezultāti:

27.04.2007

Anti Helicobacter pylori IgG 77,0 pie ref. <8...12

Anti Helicobacter pylori IgA 56,7 pie ref. <8...12

28.12.2011

Helicobacter pylori IgG 126,9 pie ref. <10...15

Helicobacter pylori IgA 28,3 pie ref. <10...15

Pirmajā gadijumā jutos slikti. Bet ne tik slikti kā agrāk. Jo lietoju Omeprazolu. Otrajā gadijumā Omeprazolu nelietoju un jutos daudz labāk. Gandrīz tik pat labi kā tagad.

Gaidu komentārus. It īpaši par tām uz dažādām pusēm vērstajām titru izmaiņām.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Hronisks gastrīts...
10.02.2013 16:26
Analīzes nekomentēšu,jo nezinu:)Bet gastrītu un arī čūlu ar propolisu ārstē,tā ka Mazdakterim diez vai būs taisnība:


http://hnotes.ru/method/propolis-protiv-gastrita-i-yazvy-3089

Infas par šito vispār daudz....



Edited 1 time(s). Last edit at 10.02.2013 16:27 by ivars 61.
Re: Hronisks gastrīts...
10.02.2013 16:44
Ar bišu produktiem ir ļoti individuāli; var būt arī alerģijas, tāpēc zināma piesardzība par ļaunu nenāks.

Ja par ku! analīzēm, tad es jau savas domas par baktēriju izteicu – pēc tā, ko esmu lasījusi med. literatūrā.

Varbūt Tev, ku!, pirmajā gadījumā bija atvilnis.
Re: Hronisks gastrīts...
11.02.2013 23:45
Šodien biju nodot visas analīzes. A uz ultrasonogrāfiju tikai 28. februārī pierakstījos 2. slimnīcā, jo ātrāk nekur nebija. Citur vispār bija aprīlī..

A es te tā skatos, ka šajā topikā izvērties duelis :D



Edited 1 time(s). Last edit at 11.02.2013 23:45 by jamm.
Re: Hronisks gastrīts...
12.02.2013 12:14
Svars izskatās par mazu. Tas liecina,ka esi adrenalīna aktīvais.Arī testosterona netrūkst. Tādi parasti ir nervozi,stresaini.
Kobru iesaku tomēr norīt. Tagad to var taisīt zem narkozes.Tikai tad nevajag braukt ar savu mašīnu(riteni). Noteiks Helikobaktēriju un nozīmēs īstu terapijas kursu.To gan vajadzētu iziet stingri ievērojot ārsta norādījumus. Pēc tam vajadzēs arī vitamīna un kuņģa normālās mikrofloras atjaunošanas
kursu. Lai veiksme.
hm
Re: Hronisks gastrīts...
12.02.2013 17:20
vispar jau pa radio kautkads profesors stastija..ja likvidee helio bakteriju..tas paugstina risku saslimt ar veezi.
Re: Hronisks gastrīts...
12.02.2013 17:27
jā, tāds viedoklis ir.
Re: Hronisks gastrīts...
12.02.2013 17:32
Hmm? Interesanti, interesanti...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Hronisks gastrīts...
12.02.2013 21:41
Vēzis parādās tikai tur kur ir traumēta imunitāte.Vēzis parādās tur kur ilgstoši ir iekaisuma procesi. Gastrīts ir iekaisīgs process. Daudziem pēc ilgtoša iekaisuma kuņģī un 12 p.zarnā var novērot audu malignizāciju.Tas jau ir tikai viens solis uz kuņģa vēzi.
Iznāk koks ar diviem galiem.Domāju,ka par to jādomā.
Stradiņos prof.Danilāns par to neko neminēja.
Cieņā.
Re: Hronisks gastrīts...
12.02.2013 22:02
kobru varēšu, kad man būs zināmi visi analīžu rezultāti + kad būšu parādījies uz ultrasonogrāfiju un tā man tik 28. februārī. Vismaz tā teica ģimenes ārste, kaut gan arī izrakstīja nosūtījumu uz kobru. Pašlaik dzeru Escadra (aktīvā viela Esomeprazol) 1x dienā no rīta, ko izrakstīja man.
Re: Hronisks gastrīts...
13.02.2013 00:55
KObra man ir vienīgā zināmā metode, kas var dot atbildi uz daudziem jautājumiem uzreiz. Es kobru riju katru gadu.Lai gan tas ir ļoti pretīgi. Galvenais ir neuzrauties uz dakteri ar praktikanti,kas veic zinātnisko darbu. Es Gaiļos uzrāvos. Otro reizi neparakstos.Tur ir arī dakteri,kas to veic fantastiski un ātri.Uzvārdu neatceros.Vīrietis.
Lai veselība ,drosme un saprāts.
Re: Hronisks gastrīts...
13.02.2013 03:16
A izvemties nevar no tās kobras? Vai tikai parasti nedaudz parīstīties sanāk? Un taisi ar kaut kādu narkozi vai bez nekā?



Edited 1 time(s). Last edit at 13.02.2013 03:16 by jamm.
Re: Hronisks gastrīts...
13.02.2013 11:03
Es no narkozes baidos. Nav tā veselība.
Teicu,ka riebīgi bet ne nāvīgi:) Neuzkurini sevi. Skaiti pātarus.Domā par meitenēm.Vai prasi narkozi, par piemaksu:)
Netērē laiku ar histērijām.Neviens tur tevi negriezīs,nedurs un nededzinās.Vemt nav ar ko jo dzert,ēst no rīta nedrīkst.Vakarā vieglas vakariņas.Un šķidrumu iepriekšējā dienā lieto pietiekoši.Vēl iesakot iepriekšējā dienā paēst siļķi. Jo sāls aiztur organismā ūdeni. Es gan to nedaru.
Lai miers un ciešanas ,saprātīgās robežās mūs mierina.



Edited 1 time(s). Last edit at 13.02.2013 11:06 by Mazdakteris1.
Re: Hronisks gastrīts...
28.02.2013 12:35
Tikko no ultrasonografijas. No vienas puses esmu apmierināts, jo neko sliktu neatrada, bet no otras - nemaz kuņģi un zarnas nevar ar to ultrosonogrāfiju pārbaudīt. Pārbaudīja žultspūsli, aizkuņģa diedzeri, liesu, nieres, urīnpūsli virsnieres, kaut kādus paraortālus, parakavālus un tur neko sliktu neatrada. Vēl rakstīts, ka "Brīvu šķidrumu vēdera dobumā nekonstatē". Rīt iešu ģimenes ārstei parādīt to un pie reizes uzzināt to visu analīžu rezultatus, ko pirms 3 nedēļām nodevu. Cerams vismaz no turienes būs kaut kas skaidrāk arī par kuņģi, jo gan jau no asinīm varēs pateikt vai vispār ir kaut kur organismā kaites un iekaisums(tostarp kuņģī)

Ā, un jau kādu nedēļu it kā vēderā vairs neko tādu nejūtu, tikai vienīgi piepūsts bieži. Varbūt tas "Escadra" kapsulas kaut kā palīdzēja, nez.



Edited 2 time(s). Last edit at 28.02.2013 12:38 by jamm.
sine
Re: Hronisks gastrīts...
04.03.2013 12:45
Ar hronisku gastrītu sadzīvoju jau 25 gadus, arī čūla pieredzēta. Kādreiz kobru taisīju vai ik gadu, nu vairs ne, arī ārsti neiesaka, sak, nav tur ko līst. Gribētos jau man pretenciozi apgalvot, ka zinu par šo kaiti visu, ko vien iespējams zināt -:), vairāku paaudžu zālēm un uzskatiem cauri izsoļots. Tā lieta nekad nebeidzas, reizēm ir miers pat vairākus gadus, bet tad atkal uzliesmo (P.S. heliko bacter gan nav bijis!). Kartupeļu sulas, linsēklu un auzu tumes, smiltsērķšķu eļļa utml. droši vien ir mehāniski labas lietas, bet kārtīgu saasinājumu ar to vien, bez zālēm, nokupēt ir grūti, ja ne bezcerīgi. Es izvēlos medikamentu un brīvi ēst un dzert pat saasinājuma laikā. Pārāk stipras bērnības traumas ar striktiem diētas ierobežojumiem, dabīgām metodēm un, ka paliek tikai sliktāk un sliktāk, un rezultātā čūla tā vai tā klāt, atceros, kā piena putra ar asinīm bija jāizvemj, brrr. To, ka funkcionālais slānis neatjaunojas gan nekad neesmu ne dzirdējusi, ne lasījusi, ārsti arī vienmēr teikuši, ka viss ok. Bet kāpēc es tik gari rakstu, ir, ka secinājums ir tāds, ka ar mūsdienu medicīnas iespējām ar hronisku gastrītu var sadzīvot pilnīgi neko nezaudējot no dzīves prieka un kvalitātes. Patiešām vajag nokonsultēties pie gastroeneterologa, lai var omulīgi baudīt dzīvi un neraizēties.
Re: Hronisks gastrīts...
04.03.2013 16:47
biju pēc tiem analīžu rezultātiem un asins, urīna analīzes man būs vēlreiz jātaisa,jo asinīs atrada kaut kādu paaugstinātu ALAT,ASAT, kas ķip nozīmējot aknu provi paaugstinātu un, lai izslēgtu hepatīta iespējamību, jātaisa vēlreiz. Nezinat no kā vēl var šis ALAT,ASAT līmenis kāpt asinīs? Varbūt saistīts ar kaut ko no ēdiena vai no citām lietām? Un urīna analīzē atrada kaut kādu vielu uz K burta -vēl prasīja vai neesmu kādu coca-colu dzēris vai ko tādu..



Edited 1 time(s). Last edit at 04.03.2013 17:45 by jamm.
Re: Hronisks gastrīts...
08.03.2013 21:09
pārliku vēlreiz un viss normāli analīzēs.. neko vairāk neatrada. bet piepūsts tas vēders zb
Re: Hronisks gastrīts...
21.03.2013 02:21
beidzot apņēmos un pierakstijos uz to fibrogastroskopiju. 3. aprīlī būs , jātiek skaidrībā pa īstam, jo no tās ultrasonogrāfijas un analīzēm nebija nekādas jēgas, jo par kuņģa stāvokli neko neuzzināju no tā.. vēl pēdējā reizē ģimenes ārste izrakstija nosutijumu uz kaut kādām celiakijas analīzēm, kur arī no vēnas ņem.. Domāju piektdien no rīta aiziet uztaisīt poliklīnikā tepat tās... es tik nesaprotu nafig uzreiz nevarēja man izrakstīt uz tām analīzēm.. nosūta tik uz pilnu asins ainu un jēga nekāda.. ja viss normālā līmenī tas tak neko nepasaka par kuņģi tik un tā..vai arī pasaka?



Edited 1 time(s). Last edit at 21.03.2013 02:22 by jamm.
Re: Hronisks gastrīts...
21.03.2013 09:55
Kaut ko jau pasaka. Vismaz,ka nav katastrofa. Jo fibrgastroskopija ir sava veida operācija, tikai bez asinīm.Labāk ir pārliecināties,ka pamatā organisms ir spējīgs panest iejaukšanos.
Veiksmi.
Re: Hronisks gastrīts...
21.03.2013 20:03
Ka atskirt akuto un hronisko gastritu? Es dziwoju Riga un man gimenes arsts ir taalu. Tieshi tadel es nezinu ko darit.
Re: Hronisks gastrīts...
21.03.2013 20:18
rrr

nu tad jāiet pie privāta daktera; vislabāk jau kunģa slimību speciālista.
Re: Hronisks gastrīts...
21.03.2013 20:21
jamm

es arī dažkārt brīnos, kāpec cilvēkus nosūta uz visādiem bezjēdzīgiem pasākumiem; man ir hronisks gastrīts, ir GERS; gadiem sevišķi netraucē, bet, ja man sāktos kaut kas iepriekš nebijs, es noteikti uzreiz prasītu kobru, bišķi parīsties un viss, mazliet ir sajūta, ka trūkst elpas, bet nosmakt nevar; labs endoskopists visu izdara zibenīgi.

Tur uzreiz visu redz ar aci, nav jāfilozofē.
Re: Hronisks gastrīts...
21.03.2013 21:37
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> jamm
>
> es arī dažkārt brīnos, kāpec cilvēkus
> nosūta uz visādiem bezjēdzīgiem pasākumiem;
> man ir hronisks gastrīts, ir GERS; gadiem
> sevišķi netraucē, bet, ja man sāktos kaut kas
> iepriekš nebijs, es noteikti uzreiz prasītu
> kobru, bišķi parīsties un viss, mazliet ir
> sajūta, ka trūkst elpas, bet nosmakt nevar; labs
> endoskopists visu izdara zibenīgi.
>
> Tur uzreiz visu redz ar aci, nav jāfilozofē.
____________________________________________________
Pievienojos.Var noņemt paraudziņus uz pārbaudi zem mikroskopa. Vai nav ļaundabīgas šūnas. .Arī helikobaktērijas tests notiek.Tiek iegūta fotogrāfija,krāsainā.Ar vienu sitienu vairāki zaķi,kā saka.
Re: Hronisks gastrīts...
02.04.2013 00:22
Es vēl gribēju uzprasīt - vai iepriekšējā vakarā pirms kobras kaut ko drīkst ēst? Jau par rītu ir skaidrs, ka nedrīkst.



Edited 1 time(s). Last edit at 02.04.2013 02:44 by jamm.
Re: Hronisks gastrīts...
02.04.2013 09:31
Līdz 19:00 drīkst.Tikai nepārēdies.Ļieto šķidrumu pietiekoši daudz.Tas ir svarīgāk par ēšanu.Padzerties var arī vēlu vakarā.Tīru ,negāzētu ūdeni.
Veiksmi.
Re: Hronisks gastrīts...
02.04.2013 17:37
Ok paldies pa info!
Man rīt 12:20 taisīs, tas tā precizēju vnk. Gulēt parasti eju ap 2-3 . centīšos jau 2 būt gultā.



Edited 1 time(s). Last edit at 02.04.2013 17:40 by jamm.
Re: Hronisks gastrīts...
02.04.2013 19:12
Vai kaut kādu jogurtu var apēst piemēram ap 9 vakarā?



Edited 1 time(s). Last edit at 02.04.2013 19:12 by jamm.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 24?
Ziņa: