Lūzums potītē

Aizsāka Daisy 

Re: Lūzums potītē
27.05.2010 13:38
skaties uzmanīgi uz manām rokām, skaidroju un rādu uz pirkstiem - cilvēks bez iepriekšējas profesionālas sagatavotības, kas sevī ietver anatomijas, fizioloģijas un speciālo tehniku apguvi, neko tur pats nevar izdarīt. Aktīva kustināšana ir pēdējais no tā, kur tur vispār var darīt.

un, ja vien cilvēks neatrodas Gobi tuksnesī, tad 100 km rādiusā ir vismaz viens fizioterapeits, līdz kuram pusgada laikā var aizkļūt, ja vien ir gribēšana.
roka
Re: Lūzums potītē
27.05.2010 13:53
Gimli, atgriezies tēmas sākumā, un pārlasi, ko Daisy rakstīja 19.04.2010. 19:00 un 21.04.2010.
jā, un Dievam paldies, ka tu neesi mans traumatologs - ortopēds :))
un vēl, - ceru, ka Daisy uz Jāņiem tomēr atgriezīsies LV ! :)
Re: Lūzums potītē
27.05.2010 14:20
...sveshaa valstii nevar dabuut fizioetrapeitu par maksu... nu, nu, varbuut, ka kaads tam tic ar...
roka
Re: Lūzums potītē
27.05.2010 16:02
man tuvi cilvji daudz pa pasauli strādājuši, es labi zinu, cik dārgi šie ( da jebkādi) Dr pakalpojumi ir ārzemēs..
_,,,_ , ja nezini, tad pamēģini izbraukt ārpus LV un salauzt kāju - lai veicas!!! :)
Re: Lūzums potītē
27.05.2010 23:59
hihihi, protams protams, latvietis vulgaris labāk sačakarēs veselību nekā izliks pārdesmit eirikus par konsultāciju :D
roka
Re: Lūzums potītē
28.05.2010 10:44
hihi, - pārdesmit eiriki jāmaksā par konsultāciju pie LV doka vulgaris bez ĢĀ nosūtījuma, bet ne ārzemēs, Gimli! :) un ar vienu sū.. konsultāciju Daisy gadījumā nekas ar nebūtu līdzēts..
Re: Lūzums potītē
28.05.2010 13:18
...pie doka nav bijs, bet labi zin, cik konsultaacijas vajadzees :) ... zhanra klasika- nebiju, neredzeeju, bet jau gaudoju, ka daargi jaamaksaa droshi vien... katra pasha tiesiibas... nee, nu var jau dziities pa tiesho uz Meijo kliiniku un tad briniities, ka 80K reekjinu par nedeelju piestaada...
Re: Lūzums potītē
28.05.2010 13:22
roka, a roka, a kā Tu domā, cik Latvijā tagad izmaksās rehabilitācija pusgadu nomarinētai kājai, kurā ar siltām vanniņām saaudzēti saistaudi? Un tieši 1 sū... konsultācija būtu bijusi nepieciešama, lai ierādītu, kā tieši ir atjaunojama locītavu spēle laikā, kad tas vēl bija iepējams. Kāds jau ir viņai ierādījis PIR jeb postizometrisko relaksāciju, diemžēl kustību apjoma ierobežojums jau nav uz saspringtu muskuļu rēķina, bet gan uz saīsinātu locītavu kapsulu un samazinātas locītavu spēles rēķina.
roka
Re: Lūzums potītē
28.05.2010 14:19
hihi, - man bija TOSā ne viena vien konsultācija, - zinu, ko un kā ierāda locītavas kustību atjaunošanai :) .. tik prāta katram pašam pietiek.. vienīgi tām 10 rtg bildēm bija kāda jēga..
tā kā Daisy savā tēmā nepiedalās, tad domāju, ka ar viņu ir viss OK arī bez Gimļa noskaustās konsultācijas un ceru, ka nekāda rehabilitācija atgriežoties LV nebūs nepieciešama :)
Re: Lūzums potītē
28.05.2010 14:47
aga aga, labs fizioterapeits mūžā nestrādās slimnīcā, aiz tam nespried vis tik žigli. un Gimlis savā praksē teju ik dienas redz kāds tālejošas sekas ir vecām traumām, aber ko nu tas Gimlis no rehabilitācijas jēdz, ja jau te ir feldšeris ar 30 gadu stāžu un jaunizcepts guru roka :D
Re: Lūzums potītē
28.05.2010 14:49
aste
Re: Lūzums potītē
28.05.2010 18:18
Gimlis labs terapeits :D
roka
Re: Lūzums potītē
29.05.2010 10:17
jā, super! :D te viņai visi tādi :D
Re: Lūzums potītē
29.05.2010 10:50
Un, lasot šo tēmu, sapratu, ka neietu ne pie Mazdaktera, ne Gimli...
Re: Lūzums potītē
14.09.2010 15:35
Oho, kas te par jauku diskusiju bija izveidojusies!!!:)))) Tiešām žēl, ka biju bez neta ar vēl palikusi visu šo laiku!!! Paldies visiem par uzlaboto garīgo:)) Un rokai par varenu atbalstu manis prombūtnes laikā! Žetons Tev! Starp citu kā tev roka? Viss ok?
Īsumā... pēc atgriešanās LV uztaisīju rentgenu un pati šausmās sastingu (jo es jau no medicīnas neko nejēdzu, bet nu ielūzušais kauls vēl bija vaļā un tā pakrietni) tad aizgāju pie traumataloga (vizīte te LV 15Ls) kurš paskatījās uz bildi un pateica, ka viss ir OK, labi saaudzis, netipiski labs lūzums tai vietai un viss, var staigāt tālāk!!! Viņš vēl nobrīnījās, ka pie tāda lūzuma bija TIKAI 1 nedēļu ģipsis un viss, te LV būtu momentāli operācija, skrūves virsū un ģipsis uz mēnesi(!!!) es tomēr priecājos, ka neatrados LV:)))) Prasīju vai kādas fizeoprocedūras vajag? Uz ko sekoja atbilde: es neatbalstu, bet varat iet, pēc pieredzes saku, ka tāpat viss pāries un iekustēsies. Un tas ir VISS ko es dabuju atgriežoties:D Bet nu uz savu galvu aizbraucu uz slimnīcu uz fizeoprocedūrām, izgāju visas un nu jau eju savā raitajā solī.
Gribēju novēlēt tiem, kas ironizēja par fizeoterapetu maksas pakalpojumiem ārzemēs - lai Jums nauda vienmēr būtu Jūsu sabiedrotā, un fortūna Jums nekad nepagriež muguru, kā tas bija noticis ar mani tajā laikā....
Lai jums visiem veselība!!!
Re: Lūzums potītē
10.01.2015 01:02
Sveiki ! Man arī ir lauzta kāja, netālu no potītes. Tagad staipu kāju, staigāju ar kruķiem , bet vel neesmu drošs, lai sāktu svērsties uz otras kājas un staigāt, jo kad uzsveros papēdī sāk durt.. Cik ilgi apmēram tas var ilgt, ja es pa dienu kādas 3-4 x vingrinu kāju un staigāju uz wc, un virtuvi vai ārā uz laukiem, vai citur.
Fa
Re: Lūzums potītē
18.01.2015 14:39
Pēc lūzuma 4 nedēļas kāju slogot nedrīkst, tas nozīmē, ka jāstaigā ar kruķiem. Bet vislabāk jau to prasīt ārstam, kas lūzumu noteica un ārstē.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 12?
Ziņa: