Sirds kūleņo

Aizsāka Raita 

Raita
Sirds kūleņo
04.05.2010 17:21
Varbūt kāds var pateikt, kas tās par dīvainām sajūtām. Liekas, ka sirds kūle`ņo un visas šis sajūtas ir paribē. Zem krūšu kaula gribās uzlikt roku un nomierināt to kūleni.Ik pēc brīža ir pārsitieni un nepatīkamas sajūtas.Sāpēt nekas nesāp. spiediens 110/70. Nav iemesla arī uztraukumam.Nesen taisītas analīzes-viss ir labi. Bet tgad sāku uztraukties, jo šodien jūtos galīgi nelāgi.
Kas tas ir? Vai kādam ir tā bijis? Ko darīt? Esmu meteo jūtīgs cilvēks.
Būšu pateicīga par atbildēm.
Re: Sirds kūleņo
04.05.2010 17:58
Kādam tā noteikti ir bijis. Ko darīt- drošībai doties pie ārsta un uztaisīt kardiogrammu vai, labāk, Holtera monitorēšanu- t.i., 24 stundu kardiogrammu, jo parastajā pārsitienus ļoti bieži nepiefiksē.
mad accerās
Re: Sirds kūleņo
04.05.2010 23:52
...nekas mirstams, bet...pirms laika man šādi te par kūlenoja un drebelejās pa iekšu orgāns, ko sauc par sirdi...es, kā kautrīgs cilēks, negribēdams traucēt ātrās palīdzības superaizņemtos darbokļus, devos uz slimnīcu pats saviem spēkiem...nē, pedāļus ratiem spaidīja mana otra pusīte...stūrēja arī...tātad - uzņemšanā stāvu pieslējies pie sienas, mazliet noaudzis ar bārzdas rugājiem, pliko pauri spīdinādams...kur gadījusies - māsiņa, ar jautājumu - kas jums, cienītais, noticis...es šai - ar sirdi tā kā sūdīgi...un tā kā es nemācēju paskaidrot, kā tiesi sūdīgi, neuzticīgi pazavērusies manās dabeszilajās acīs, kaza izspļāva - vai jūs ziniet, ka par nepamatotu dakteronkuļa traucēšanu dabūsiet maksāt ceineri...da kaut divus!...labi paaicinājusi mani līdz, lika nogulties uz kušetes, salipināja uz mana rumpja kkādus vadinus un neapmierinātu feisu aizsūcās aiz širmja...pēc pārdesmit sekundēm izspuka no sava aizgalda, un ar brēcienu - čučiet, neceļieties - un tecinus kkur aizlikās prom...nu neko, gaidu, kas nu būs...atteceja šī pati aizdomīgā kaza ar stumjamo krēslu, neparasti pieklājīgi pavaicājot, vai es vēl esmu pārvietoties spējīgs un varēšu uzrausties uz šā te beņķa...kapēc ne?...aizvizināja mani pie daktertantes, kura norūpējušos vaigu strikti paziņoja - nu, čabulīt, mājas tev šodien neredzēt kā savas ausis, marš, uz nodaļu prom, citādi būs sūdi lieli...no māsiņas stafeti pārtvēra veigli iereibis sanitārs, kurš mani pārvietos uz nodaļu...izbraucām laukā no uzņemšanas, es iespraudu mutē cigareti, aizpīpēju, un vīruks mani stūma prom...nja...ar gara acīm redzot šo skatu no malas, man gribējās no kaut kurienes izrakt vēl kruķus, lai kaut mazliet varētu līdzināties Hašeka Šveikam...protams, takstu es bļautu citu, bet nekas...lietas būtība ta paliktu...nu un tad mani dakterēja...tas vairāk nav interesanti...izņemot to, ka savācās jumpravu bars, gribēja nami pielikt pie sistēmas...bet nekādi nevarēja iedurt tur, kur nepieciešams...un te atnāca viena un -čiks - trāpīja neskatoties...nodomāju pie sevis - kārtīga narkomāna sapņu sieviete..noturēja mani reanimācijā 24 stundas, tad pārveda uz kopējo istabu...labi, ka tur bijām tikai četri...un pēc vel trīs doenām biju jau mājās...bet tas tā....

...nekas, kā redzi nevaid noticis ļauns ar padevīgo kalpu...ripas gan nākas dzert...ne saujām, bet tomēr...
Re: Sirds kūleņo
05.05.2010 09:09
Mad, ko tad iisti konstatēja, ja jau reanimācijā pat jāguļ bija ?
Re: Sirds kūleņo
05.05.2010 09:35
Vajag aiziet pie dakterīša, man bija līdzīga pieredze kā mad pavisam nesen...tie pārsitieni var nebūt nekas, bet var būt arī bīstami - to ārsts labāk zinās. Mani arī nelaida mājās..
mad nopietns
Re: Sirds kūleņo
05.05.2010 10:45
...ja nemaldos - mirgojošā vai mirguļojošā aritmija un vēl kkāda buntīte nosaukumu...papīri pie manējā daktera, tur viss sarakstīts...izrakstīja Betaloc ZOK, Noliprelu un Atoris...kurus arī brūķēju...pa retam gan nolūleņo pa iekšu, bet tas ļoti īslaicīgi, pāris sekundes un ļoti reti....

...bet vispār... vienreiz daktere sarunas gaitā, it kā garāmejot izteicās - globāli ņemot, nekas briesmīgs tas nevaid, bet uzpasēties gan vajag...uzsitot kārtīgu pārslodzi sekas var būt neprognozējamas...

...ja sākās šāda te kūlenošana, labāk tajā mirklī aizgāzties uz tuvāko iestādi pie baltsvārčiem un uztaisīt kardiogrammu...kaut vai pasūtot dirst rindā stāvētājus, jo tik pat fiksi, cik šī te lieta sākas, tikpat fiksi viņa arī beidzas...nu un tad dakteronkulis vai tante tikai plātīs rokas - viss kārtībā, simulant...:)
Re: Sirds kūleņo
05.05.2010 11:18
He, pie šitādas anamnēzes nez kāpēc mirdzene arī bija pirmā, kas ienāca prātā...
Re: Sirds kūleņo
18.10.2019 21:02
Tieši tāds sirds trakums piemeklē mani katru otro dienu, ja ne katru. Kūleņo sirds ka bail paliek, saēdos sirds zāles pēc stundas apmēram nomierinās. Tik nezinu vai pareizās zāles ???Vajag saukt ātros ,zinu , bet pieredze tāda neķītra.
Pa citu vainu agrāk saucu ātros ,jo bija brīvdiena. No durvīm nolasīja lekciju puisītis, ka par daudz izmaksāju valstij. fui...
Labāk vākt narkomānus un bomžus,jo pret tiem izturas ar cieņu.
Tādēļ tagad...atkal gaidu pirmdienu pie ģim. ārsta, bet tad gaidīt līdz kardiogrammai, kur ridas gals nav zināms.
Bet vai sirds gaidīs, mediķu ilgas pēc lielākas naudas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 9?
Ziņa: