Encefalopātija

Aizsāka sch 

sch
Encefalopātija
18.06.2010 13:58
Ja jaundzimušais piedzimst ar encefalopātiju, kas ir intoksikācijas rezultāts - vai ir nākotne šādam bērnam?
mari
Re: Encefalopātija
19.06.2010 09:47
Ja domāji perinatālo encifalopatiju,tad to ārsti bieži vien pieraksta tikai tapec,ka bijušas grūtas dzemdības,visbiežāk nau nekādas komplikacijas un bērns aug un attīstās normali.
Re: Encefalopātija
19.06.2010 20:36
nju, es vis neteiktu, ka normāli, tak tā patiesi ir bieži sastopama parādība, jo īpaši pie par varītēm saglabātiem bērniem. Viss jau atkarīgs no encefalopāijas pakāpes, tak lielai daļai to vien mediķi var redzēt, ka kaut kas nav kārtībā.
sch
Re: Encefalopātija
19.06.2010 22:48
nesen uzzināju ka pie piedzimšanas man šāda diagnoze bija uzstādīta. pašlaik ir daudz brīvā laika, līdz ar to nāk prātā visādas domas. ir atestāts par vidējo izgl, eksāmenos bija C līmeņi (kaut gan mājasdarbus gandrīz vispār nepildīju); pastrādāju šur un tur. kāpēc es jautāju... jo pastāvīgi esmu pārliecināts ka esmu pastulbs un ka citiem prātiņš strādā efektīvāk. pie katras kļūdas nonāku pie šī secinājuma.
tīņa gados vispār biju mēsls, ar negatīvu, primitīvu domāšanu un attieksmi pret citiem. tagad viss vēršās pret mani pašu. ir visādi gājis, psiholoģiski grūti gan skolā, gan ar meitenēm negāja, grūti uzsākt sarunu ar cilvēkiem. ar šīm problēmām pēdējā laikā strādāju un ir vieglāk, teiksim, esmu pats sev psihoterapeits.
varbūt tiešām esmu retardēts, tikai cilvēki man to nesaka līdzjūtības pēc?
Re: Encefalopātija
19.06.2010 22:53
Perinatāla encefalopātija ne vienmēr nozīmē garīgu atpalicību.
sch
Re: Encefalopātija
19.06.2010 23:11
agrāk man bija šizofrēnijai līdzīgi simptomi, dzīvoju iedomās, pārpratu cilvēku sacīto vai pat uztvēru personīgi. varbūt kaut kas cits smadzenēs nav kārtībā?
lilis11
Re: Encefalopātija
14.08.2010 22:57
tiem, kam tiešām nav kārtībā, parasti gan nedomā, ka kaut kas nav kārtībā ;)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 5?
Ziņa: