B12 injekcijas

Aizsāka gurķis 

gurķis
B12 injekcijas
04.08.2010 20:28
Mans jautājums ir sekojošs. man ir B12 vitamīna deficīts, kurš tika pamanīts samērā vēlu. Ārsts izrakstīja injekcijas Neurorubine. Tā kā šobrīd uzturos Rīgā, tad vēlētos arī šo vitamīnu injicēt Rīgā, kaut arī mana poliklīnika un ģimenes ārsts atrodas citā Latvijas pilsētā.
Kur es to vislabāk varētu izdarīt? Kur vērsties sestdienās un svētdenās? Kādas ir aptuvenās procedūras izmaksas, ja pašas vitamīna ampulas man jau ir.
Paldies jau iepriekš!
Re: B12 injekcijas
04.08.2010 22:51
Nafig dēļ sūda šprices dibenā tērēt laiku ceļā un 50 saņus par injekciju?
Dibenā ka neko darīt pats var špricēt, ka arī būs mazāk sāpīgi.
vienīgi lai vel mazāk sāp un ir labāka deva es ņemtu Milgamma N
Ja jau Tev tur baigais deficīts tad laikam izrakstija pirmo nedēļu katru dienu un tad caur dienu? Lai gan tas būtu tāda standarta terapija uz mēnesi. Gan jau pie liels deficīta 2 ned katru dienu. Tagad parēķini - 7Ls par injekcijām 2 nedēļu laikā un vīkendos nav kas špricē :D

Nopērc Milgamma N un spricē mājās ;)

EDIT
akk jau pasteidzies iepirkt... nu tad kod zobos... Neurorubine ir normāls pain in the ass 8-)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 04.08.2010 22:51 by Mateus.
gurķis
Re: B12 injekcijas
05.08.2010 02:41
Sveiks!

Patiesībā iesākumā 10 ampulas katru dienu.
Tā kā līdz šim ar veselību viss ir bijis +/- Ok paļāvos uz ārstu un nopirku Neurorubine par tādu Milgamma N nemaz nenojautu. Uz manu jautājumu, kas man var iešpricēt, saņēmu atbildi, ka principā jebkurā medicīnas iestādē mani vajadzētu ņemt pretī, bet tā gluži nav.
Vai brīvdienās ar šādu pasākumu nevarētu izlīdzēt kādas slimnīcas personāls?
Re: B12 injekcijas
05.08.2010 09:36
10 ampulas katru dienu? Tas ir kāds prikols???
Jeb tas bija domāts pirmās 10 ampulas pa vienai katru dienu?

Nu ej uz jebkuru slimnīcas uzņemšanu ja pats nevari saņemties. Nopērc arī sprices aptiekā un vnk pasaki ka sročna vajag un nav kur. Pēc tam atstāj 50 sanjus māsiņai. Bet vispār viņi nedrīkst Tevi pieņemt.

Par blaknēm Tevi jau pabrīdināja? :) Iespējams būs kādu laiku kā no kaut kāda sifilisa viss kakls un krūtis :D bet tas figņa un ne visiem.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
gurķis
Re: B12 injekcijas
05.08.2010 10:56
10 dienas pa vienai katru dienu iesākumā :)

Jau pārbaudīts Tā kā deficīts paliels ar visiem koordinācijas traucējumiem, roku un kāju tirpšanu, riboņiem, bezmiegu, muguras sāpem utt- aizgāju uz tuvāko medicīnas iestādi uz kuru varēju paša spekiem aizvilkties - uz slimnīcu - no slimnīcas mani izmeta kā suni. Uzklausīja manu lūgumuj pēc palīdzības un daļēji iemeslus kādēļ vēršos tieši šeit, paskatījās uz manu ampulu kastīti vēlreiz pārlasīja nosaukumu, ieņirdzās, nosprauslojās. Paziņoja, ka šī esot slimnīcas uzņemšanas nodaļa. Viņš neko tādu nedarīšot, lai ejot citur. Vēl pakaļ auroja, ko es vispār iedomājos, ka nācu uz šejiei. Vai es vispār zinu, kur esmu atvilcies.
Meib pirms ieiet pa durvīm, nevajadzēja pasēdēt un pagaidīt līdz reibonies pāriet, bet momentā rāpot iekšā. Varbūt tad pieņemtu - vai vismaz izturētos, kā pret cilvēku.

Tā kā laikam atliek privātās med. iestātas (VC4, ARS....), kur šāda pasākuma izmaksas ir 3-4Ls par reizi :)


Par blaknēm neko neteica.
Re: B12 injekcijas
05.08.2010 17:25
Neviens neizmanto B12 deficīta novēršanai Neurorubinus un citus līdzīgus s**us. Un nešpricē 10 šprices dibenā.
Ja ir pierādīts B12 deficīts tad parasti izvēlās B12 augstas koncenrācijas preperātu, LV tads ir piejams. Atkarība no vajadzības var būt injekcija katru otro vai trešo dienu un pēc tam reizi mēnesī.

Vitamin B12 Sopharma 500 micrograms/ml solution for injection
Re: B12 injekcijas
05.08.2010 19:27
Nu nu... vispār jau var būt dažādas trūkuma nosacītas stadijas ;)
Kaut kāds vitamīnu trūkums ikvienam cilvēkam ir pavasarī :)
Nevajag tik traki pārspīlēt.

Un ja Tev ir taisnība tad tas "sūds" neurorubine satur 2x vairāk B12 :D jeb 1mg ;)

Sopharma B12 pieejams 100 250 500 1000mcg
Instrukcija:
Vitamin B12 (Cyanocobalamin)

P.S.
Tev taisnība, tavu prepu spricē katru dienu 10-20 dienām :)

International generic name

Cyanocobalamin

Drug form and composition

One ampoule of 1 ml contains 100 mcg; 250 mcg; 500 mcg or 1000 mcg cyanocobalamin.

Indications

For treatment of pernicious anemia; for prophylaxis and treatment of Vitamin B12 deficiency, observed in macrocytic and megaloblastic anemia, incomplete nutrition and intestinal malabsorption. In the complex therapy of: alcoholism; hemolytic anemia; chronic febrile states; fish tapeworm; in anemia after stomach resection; in gastritis accompanied with achlorhydria; in genetic diseases; hyperthyroidism; steatorrhoea, tropic sprue, regional enteritis; persisting diarrhea; after ileum resection; malabsorption syndrome with pancreas insufficiency; malignant diseases of pancreas or intestines; in renal diseases and in prolonged stress.

Dosage and administration

The most frequent scheme of administration for adults in pernicious anemia is 500-1000 mcg daily for 10-20 days. The maintenance dose is 250 mcg, once monthly in the first 3-6 months, then 250 mcg each 2-3 months. The treatment with these doses continues to obtain clinical remission. As maintenance therapy it is applied intramuscularly, 100 mcg to 200 mcg once monthly in total gastrectomy and wide ileum resection. In children it is applied intramuscularly or deeply subcutaneous, 30-50 mcg daily for two or more weeks. Maintenance therapy in children: 100 mcg intramuscularly, once monthly.

Sanāk ka Neurorubine ir KRIETNI efektīvaks. Tagad interesantu kādēl GāGā to par sūdu nosauca :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 3 time(s). Last edit at 05.08.2010 19:41 by Mateus.
cik maksa viena b12 injekcija
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 17?
Ziņa: