Asins analīzes!

Aizsāka enfuego 

Asins analīzes!
23.01.2011 20:28
man tāds jautājums es iešu nodot asins analīzes, man ir veidlapa kur ir atzīmēti ķeksīši uz ko es pārbaudu, es varu ar pildzpalvu pats ievilkt ķeksīti lai pārbauda man visas assins analīzes nevis daļu ko man Ģ. ārste atzīmēja, vai ja visas atzīmēšu būs jāmaksā vairāk? un vai vispār var nodot pilnīgi visas asins analīzes vienā reizē?? Man ir maznodrošināto statuss, vai būs kādas atlaides???
Re: Asins analīzes!
23.01.2011 20:45
Ir analīzes, ko valsts neapmaksā... arī maznodrošinātajiem ne...
Jurģis
Re: Asins analīzes!
25.01.2011 01:00
Ģ. ārstei pienāk izdruka no asins analīze'm un viņa redzēs ja Jūs esat vairāk atdzīmējusi/is
man bij visvisadas analizes sarakstitas, bet bija jamaksa tik 1,5ls par trauciniem laikam.. man slimo kase sedza pieņemu ka Jums ar ja ģimenes ārst. nosūtījums
nu
Re: Asins analīzes!
25.01.2011 01:41
manuprat ar maznodrosinato statusu atlaides nebus .medicinas pakalpojumiem ir atlaides ar trucigo statusu .
Re: Asins analīzes!
05.02.2011 20:43
PIlna asins aina bus par velti, par citam analizem ari trucigam personam jamaksaa. ta man bija ar vairogdziedzera analizem. Ta ka nav seviski gudri tur vel ko atzimet...
Re: Asins analīzes!
06.02.2011 20:33
Ka nesanāk šmuce... Man arī bija tāda lapiņa un viens no tiem ķeksīšiem izmaksāja 7,90 Ls!!!!! Varbūt tomēr parunā labāk ar savu ģimenes ārstu par analīžu nepieciešamību!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 16?
Ziņa: