Kaulains.

Aizsāka Frodo 

Kaulains.
23.01.2011 21:17
Sveiki,es esmu ļoti kaulains,tik kaulains,ka izskatās,man būtu anoreksija. BET es ēdu normāli. Kas vaŗetu būt pie vainas?(mēs visi ģimenē tievi,bet es vistrakāk). Esmu pārbaudījies PVD. Ko es varētu darīt,lai kļūtu nedaudz resnāks,lai vismaz ar pliku vēderu nebūtu kauns staigāt.



Edited 1 time(s). Last edit at 23.01.2011 21:18 by Frodo.
Re: Kaulains.
23.01.2011 21:36
:D Un ko Tev PVD meklēja?
Re: Kaulains.
23.01.2011 22:20
Tu varētu pamazām sākt intensīvi un regulāri sportot, palielinot muskuļu masu. Uzbaroties vienmēr ir grūtāk nekā notievēt, bet palīdzēt varētu nesabalansēts uzturs, ar noteikumu, ka veselībai nenāk par sliktu, piem, ja no ierastās attiecības 1:1:4 (olbv., lipīdi, ogļh.) tu to mainītu pret 1:1:6, bet labāk konsultējies ar dietologu.
Re: Kaulains.
24.01.2011 10:37
esmu tievs un esmu priecīgs, nekad resns negribētu būt!
sakne(īstā)
Re: Kaulains.
24.01.2011 10:45
Frodo Raks.
Esmu pārbaudījies PVD.

Oi, vismaz kaut kas jautrs no paša rīta: D
Re: Kaulains.
27.01.2011 19:31
Palasi, dr.lv ko darīt lai notievētu un dari visu otrādi. Protams, ka teikts augstāk , bez zaudējumiem veselībai. Frodo" Gredzenu pavēlniekā" bija diezgan apaļīgs puika.... Varētu vēl nosaukt savu augumu ,dzimumu ( Dažreiz meitenes liek sev nesaprotamus nikus),un aptuveno vecumu. Tad varētu ko vairāk iedomāties.
Šeit dr.lv šī tēma bija minēta vairākas reizes. Ieraksti mekletāja atslēgas vārdu.....neslinko cienījamais.
Vispār palikt resnākam ir bīstami.Jo dažreiz process sācies vairs nav apstādināms.
Ēst daudz,vairāk uz nakti.Maz kustēties un silti ģērbties un segties.Vairāk lietot ceptus produktus un treknus produktus. Neskatīties parnogrāfiju.Nesportot. Nelietot nevienu dzērienu, kas satur kofeīnu. Pārbaudīties pie endokrinoliga.Nesmēķet.Ēst asus ēdienus lai izsauktu apetīti.Pārbaudīties uz tārpu invāziju. Retāk mīleties vai pielietot tādus paņēmienus, ka aktīvo lomu uzņemas draudzene.
Baidos, ka normālam puisim daudz kas no piedāvāta nebūtu pieņemams.

Lai svariņs nāk un siltumiņš
Un apaļš kļūst mans mīļumiņš
Lai guļot kauli negrab taktī
Kā skeleti pie manis skapī



Edited 1 time(s). Last edit at 27.01.2011 19:56 by Mazdakteris1.
Re: Kaulains.
10.07.2014 10:01
mja man tada pati problema man pat ir kauns novilkt drebes un iet peldeties ... :(
Gvido
Re: Kaulains.
10.07.2014 11:56
Nedēļu paskaiti, cik dienā kalorijas apēd, t.sk., cik no tām ir olbamtumvielas, ogļhidrāti un tauki. Pēc tam kopā ar augumu, svaru un vecumu publicē savāktos datus šeit.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 12?
Ziņa: