iekaisis un uztūcis dzimumlocekļa gals.

Aizsāka karliz123 

iekaisis un uztūcis dzimumlocekļa gals.
11.03.2011 15:46
Man dzimumloceklim virsējā ādiņa tā jau ir nostiepta un dzimumakta laikā sanāca nedaudz spēcīgāk ielikt. Tēdēļ sanāca izplēst ādiņu un pēc dienas pieceļoties sāka kkas iekaist un nepagāja, ne pus diena, kad uztūka un iekaisa viss apkārt, tagad ir sāpīgi atlocīt ādiņu, liekas, ka ir sarāvusies, ko darīt?
Re: iekaisis un uztūcis dzimumlocekļa gals.
12.03.2011 00:21
Skriet pie urologa.Pagaidām vaniņas ar zilajiemgraudiņiem.Tikai uzmanīgi lai neapdedzinātos ar kristāliņiem. Jāseko lai nesāktos locekļa galviņas sažņaugšana.Tas draud ar gangrēnu. Clotrimazola ziede 3x dienā. Plānā kārtiņa. Bet drošāk ja to apskata urologs. Ja ir pārliecība,ka vis ir OK.
Veiksmi un saprātu.
man ir saura prieksādina. vakar nodarbojos ar seksu un atlociju prieksadinu un kad no rita pamodos man apkart zem galvinas bija uzpampis, un nekadigi nevar prieksadu aizlocit atpakal, ko man darit? esmu parak kautrigs lai ietu pie urologa, varbut ir kada smere ko uzsmeret lai pampums parietu?
Re: iekaisis un uztūcis dzimumlocekļa gals.
05.03.2012 10:00
Gribi palikt bez galviņas!!! Skriešus pie urologa pa taisno.Ja nav jau par vēļu.
cik izmaksa urologs?
Re: iekaisis un uztūcis dzimumlocekļa gals.
05.03.2012 19:11
emsis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> cik izmaksa urologs?
------------------------------------------------------------------------------------------
Cik izmaksā jauna dz. locekļa piešūšana? Tā ir ātrā palīdzība! Es nevaru dot precīzu atbildi ja neko nezinu par tevi.Vecumsu vismaz? Ja jau nav nokritis un melns,Varbūr tik traki nav:) Pirmo reiz redzu vīrieti,kas sakarā ar peni uztraucas par cik viņu izglābs?
Terminators
Re: iekaisis un uztūcis dzimumlocekļa gals.
05.03.2012 19:30
A ja nu urologs ir sieviete?
man 18 gadi
svars 77
gals ir normals kaa parasti, bet zem galvinas ir pampums.
Re: iekaisis un uztūcis dzimumlocekļa gals.
06.03.2012 00:18
Svars man neko neizsaka ja nav minēts augums. Žēl,ka es tev netieku klāt. Tā uzšautu pa vienu vietu. Jāiet pie urologa!! Priekšādiņa jadabū atpakaļ.Līdz rītam paturi krāniņu stāvus stāvoklī.Protams ne jau uzbudinātā veidā. Apliec ko mīkstu.lai stāvētu uz augšu,kad guli.Tas veicinās limfas atteci un mazinās uztūkumu. Galviņu un priekšādiņu apsedz ar mitru marlīti,kas samērcēta furacilīna šķīdumā vai vēsas kumelītes tējas šķīdumā. Kad sasilst un izžūst, atkal marlīti saslapini.Jauns un neklausa speciālistus. Kur tāda jaunatne rodas:)



Edited 2 time(s). Last edit at 06.03.2012 00:22 by Mazdakteris1.
sodien aizgaaju pie urologa, man saspriceeja, atgrieza tusku valaa, un sasuva ar 7 suveem, tgt 14 dienas jadzer zales kamer sazdiis. bija sāpīgi bet vismaz tagat ir vieglāk.
Re: iekaisis un uztūcis dzimumlocekļa gals.
07.03.2012 11:10
Nu,beidzot! Apsveicu jauno apgraizīto.Sen to problēmu vajadzēja atrisināt. Gan higiēnisku, gan drošības apstāķļu dēļ.
Lai veicas sadzīšanas process.
sveiki,manam dzimumloceklim ir iekaisusi adinja.atvilkt vinju varu.pie uraloga netieku jo sodien ir zsvetki un brivdienas...ko man uzsmeereet lai pampums pariet?
Re: iekaisis un uztūcis dzimumlocekļa gals.
24.12.2012 19:05
Nomazgā, nosusini un sasmērē ar Bepanthen vai Panthenol ziedi.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: iekaisis un uztūcis dzimumlocekļa gals.
25.12.2012 15:17
vecums,svars/augums?
Kādi ,tavuprāt bija iemesli iekaisumam?
Vai ir izdalījumi no uretras rītios, pirms pirmās urinācijas?
Lai veiksme un veselība.
Pēc personīgās pieredzes teikšu tā, šādoa gadījumos marš uz slimnīcu kurā ir urologs. Pašam bija līdzīgi, urologs teica, ka man ir paveicies, jo nebūs jātaisa operācija. Tad nu padomājam vai kauns ir tik liels, ka gatavi pazaudēt daļu no sava čibrika?

Vienīgi varu piebilst, ka mans iekaisums bija saistīts ar neaizsargātu anālo seksu.
apsartums un uzpampums
28.11.2015 09:02
------------------------------------------------------


Man vakardien bija sapampusi un apsartusi dzimumlocekla prieksadina.
Sazinajos ar dakteri un vina man ieteica kumelisu tejas vanites pampums un apsartums pargaja
Ko man tālak darit??? pec izskata itka vis ir kartiba nau ne apsartuma ne uzpampuma kas vispar notiek.
Viss sakas pulksten 1.24 nakti pec dzimumakta.
Re: iekaisis un uztūcis dzimumlocekļa gals.
28.11.2015 09:57
Dzimumakts ar prezervatīvu vai bez?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Manam dēliņam 3 gadi uzpampis "pincuks" vidusdaļā,ļoti sāp. Viņam ir diabēts. Vest pie ģimenes ārsta vai urologa? Ar ko lai palīdzu,kamēr netiekam pir ārsta?
Re: iekaisis un uztūcis dzimumlocekļa gals.
14.02.2016 19:09
Vēsas kompreses. Ja ir t*,tad runāt ar ātrajiem. Jo sarežģījumu gadījumā būs jāved uz bērnu klīniku.Ja tas ir iekaisums ,tad ģimenes ārsts diez vai palīdzēs. Labāk pie urologa.
Sekot t*, cirkšņu limfmezgliem.Ja saasinās,tad rīkoties attiecīgi.
emsis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> man ir saura prieksādina. vakar nodarbojos ar
> seksu un atlociju prieksadinu un kad no rita
> pamodos man apkart zem galvinas bija uzpampis, un
> nekadigi nevar prieksadu aizlocit atpakal, ko man
> darit? esmu parak kautrigs lai ietu pie urologa,
> varbut ir kada smere ko uzsmeret lai pampums
> parietu?
Iesartis gals
16.01.2017 21:34
Iekaisis locekla gals , surkst un ir sarkans mans vecums 21 augums 1,90
Re: iekaisis un uztūcis dzimumlocekļa gals.
17.01.2017 11:19
Pieņemam zināšanai.
1.74m svars 69 15 gadi. Pirms 2 mēnešiem tikai pirmo reizi atvilku ādiņu, jo iepriekš to vnk nevarēju izdarīt. Kad pieskarās galviņai un ādiņai ;kas gāja pāri, sāp. Kādas smēres vai jebko varētu ieteikt lai viss nokārtotos kā vajag?
Re: iekaisis un uztūcis dzimumlocekļa gals.
29.03.2017 19:03
Nekad neatstāt atvilktu ādiņu ,atkailinot galviņu. Regulāri apmazgāt nosusināt un atvilkt atpakaļ. Ja ir iekaisums ,tad zilo graudiņu vaiņas (rozā krāsā)
Uzmanīgi lai nepaliktu grudiņi. Var dabūt smagus apdegumus,čūlas. Noskalot nosusināt. Plānā kārtiņa Clotrimazola ziedi. 1-2x dienā. Veco ziedi vienmēr nomazgāt. Pēc katras urinācijas galviņu noskalot.
Ja problēmas, tad drošāk aiziet pie urologa.
sveiki man ar dzimumlocekli nav kautkas kartiba sakuma loti sapeja un saspregaja apmeram pec izskata ka herpes virus (cik pec lasita protu) bet tagad ir uz galvinjas balti plankumi un un diezgan traki pietukusi adinja.
kas varetu but ludzu palidziet pie ureloga tikai tieku 15 datuma,
svars 89 augums 185
Re: iekaisis un uztūcis dzimumlocekļa gals.
06.09.2017 02:12
Varējāt pateikt arī vecumu. Un vai ir bijis dzimum kontakts bez prezervatīva.
Ja kontakts nav bijis,tad,kā teikts augstā. Nomazgāt ar siltu ūdeni. Paturēt rozā "zilo graudiņu " šķīdumā. Tad plānā kārtiņā Clotrimazola ziedi. Atkarībā no bija/nebija dzimum kontakts jālemj pašam. Urologs vai STS speciālists.(Dermatovenerologs,agrāk sauca).
Lai veiksme.
bija kontakts 25 gadi
Re: iekaisis un uztūcis dzimumlocekļa gals.
08.09.2017 16:13
Tad noteikti pie STS speciālista (Dermatovenerologs).
Lai saprāts un prezervatīvs vienmēr kabatā.
palidziet
21.09.2017 00:33
sveiki man jautajums man ir liela problema pie arsta tieku tikai nakos 2dien man atvelkot adinju loti sap un kad esmu atvilcis tad zem galvinjas ir ta ka pasai galvinjai uzlikts znauks vel uz locekla un olam ir mazi jeluma izsitumi nokartojoties sapigi urinet, visu laiku sap locekla galvinja momentiem loti asas sapes adinja ir drusku pietukusi.
kas pa vainu varetu but (cerams ka nav nekadu venerisko slimibu) dzimumakts bija pedejo reizi augusta sakuma man 25 gadi
Re: iekaisis un uztūcis dzimumlocekļa gals.
21.09.2017 16:47
Ja netika lietots prezervatīvs, tad ko tur brīnīties.
Iet par maksu pie STS speciālista.
Varu ieteikt tikai "zilo graudiņu "rozā vaniņasas. Kumelīšu tējas. Clotrimazola ziedi plānā kārtiņā pēc apmazgāšanās. Tavegila tableti uz nakti.
Tur vajag diferencēt vai nav arī kašķis.
Nereti noķer visu buķeti. Kašķi, gonoreju, sifilisu un HIV. Diemžēl.
Lai veselība un saprāts turpmāk.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 5?
Ziņa: