Ibumetīna pārdozēšana

Aizsāka enfuego 

Ibumetīna pārdozēšana
13.03.2011 12:07
Šodien no rīta izdzēru 2 atundu laikā izdzēru 200+200+400+400 tabletes, tad pēkšņi pēkšņi palika slikti ar sirdi sāpēt nesāpēja, bet likās ka sirdij paliek grūti, un elpot grūti. Ta es jūtu to sirdi tad nē, likās ka tūlīt sirds uzsprāgs. Sāka uzreiz džinkstēt galva, un pēc tam trīce sākās. paralēli ibumetīnam, no rīta paņēmu AD pus tabletīti, un tagad uz beigām lai nomierinātos iedzēru 20 pilienus korvalolu. Ibumetīnu ņēmu pret zobu sāpēm!
jamm
Re: Ibumetīna pārdozēšana
13.03.2011 12:39
Tad nedzer tās tabletes tik daudz! Tu pats sev tikai sliktāk dari, ka indē sevi ar tabletēm vislaik!
Re: Ibumetīna pārdozēšana
13.03.2011 14:19
Ko nedzer jocīgā zobs, sāpēja riktīgi! Ko darīt protams, ka dzert! Labi jamm, nedzeršu tu atnāksi pie manis un izārstēsi mani?:)))



Edited 1 time(s). Last edit at 13.03.2011 14:20 by enfuego.
qwerty_lv
Re: Ibumetīna pārdozēšana
13.03.2011 16:17
Nu kad man sāpēja zobs un nevarēju tikt pie zobārsta,tad ar to ibumetīnu riju kā kondžas. dienā kādi 3200 mg savācās,bet pret sāpēm neko nepalīdzēja,tad skrēju uz aptieku un tur iedeva ketanov plāksnīti,un no tās uzreiz pārgāja jādzer pa vienai 10mg tabletei ik pa 4 stundām,bet nu labāk jau tiec ātrāk pie zobārsta.
pokemons
Re: Ibumetīna pārdozēšana
13.03.2011 20:17
tev tak kā narkomānam nepierast pie tādām izjūtām :D:D:D:D
veči ibumetīnu nedzerat dzerat indi jus uzreiz nomirsiet un sāpes vairs nejutīsiet!!
galva reibst un sirds sāp un jūties miegains n grūti elpot neikteiktu
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 24?
Ziņa: