bumbulis krūtī

Aizsāka vīrietis 

Re: bumbulis krūtī
09.03.2016 15:34
Mja, labāk būtu simetriski... Bet parasti jau tās krūtis nekad nav vienādas.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Xxxx
Re: bumbulis krūtī
05.10.2016 19:31
Tas ir normāli ja man ir 14 gadi 1.70- augumsa 50kg- svars ir apmatojums neliels un krūtī bumbulis?
JJJJJ
Re: bumbulis krūtī
07.12.2016 18:12
Man abās krūtīs ir bumbuļi un kad pieskaras saap man ir 13 gadi ko man darīt lietas laba Augums 159
Svars 60 KG
Re: bumbulis krūtī
07.12.2016 18:20
Zēns vai meitene?
Re: bumbulis krūtī
07.07.2017 10:32
Dziednieks var palīdzēt, bet ne pa šādu tēmu
Re: bumbulis krūtī
07.07.2017 10:33
Man pašai ir palīdzējis
Sveiki,teikšu kā ir... Man ir 17 gadi.. Pirms apmeram 1meneša parādījās bumbulis zem labā krūtsgala .. Izmeģināju likt virsū eļļas kompreses, kā arī liku "Zelta stīgu", ar cerību,ka pazudīs.. Ļoti baidos no ļaunākā, tāpec vel neesmu bijis pie ārstā.. Ja saspiež krūtsgalu, nāk laukā balts šķidrums, kas atgādina pienu, nezinu vai tam tā vajag būt.. Plus vel ja saspiež krūtsgalu, tas iesāpas, ja to neaiztiek, tad viss ir labi.. Nogaidīšu vel menesi, ja nekas nemainīsies,tad gan meklešu ārstu.. Bet varbūt vel kāds, var ko teikt?!
Re: bumbulis krūtī
19.11.2019 22:41
Labdien es nezinu kas notiek man kreisajā pusē krūtīs takā sāp esmu puisis 1.60 14gadi..svētu 48kg....es nezinu man bail paliek,padomus?
Zēns
Re: bumbulis krūtī
27.01.2021 00:54
Esmu 13 gadus vecs zēns, jūtu savālabajā krūtī tādu kāizaugu kas atrodas tieši zem krūtsgal neaizstiekot nesāp aizstiekot mazliet jūtigs vai pat sāp un pati krūts palikusi nedaudz lielāka nēesmu parliecināts varbūt tas ir saistīts ar pubertāti! Vai kāds varētu ludzu dot kādu pado
u?
Re: bumbulis krūtī
29.12.2023 00:46
Man ir parādijies bumbulis krūš gala un man ir 15 gadi esmu 180 cm garš un sveru 62kg. Un krūtis nav gluži lielas bet eju uz svara zāli un biju izlasijis kad kautkāds bumbulis varot rasties no atzīšanās kautkur. Tapēc no vienas puses ceru kad tas varrtu būt no stieņa atsišanas prēt krūtīm.
Bumbulis saspiežot ir nelielas sāpes. Kas varētu būt cēlonis šim bumbulim? Kā risināt?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 7?
Ziņa: