slikti panesu karstu laiku

Aizsāka margrietina 

margrietina
slikti panesu karstu laiku
09.06.2011 14:33
Kādēļ slikti panesu karstu laiku? Esmu jauna, liekais svars nav. Šajā karstumā ejot esmu nosvīdusi slapja, bet pats galvenais seja ir sarkana kā indiānim. Nezinu, sakāpj asinis galvā, vai kas tas ir? Arī pie fiziskām slodzēm,skriešanas, riteņbraukšanas,seja ir galīgi sarkana un galva pulsē, citreiz pēc tam galva sāp.
margrietina
Re: slikti panesu karstu laiku
09.06.2011 14:36
par fiziskam slodzēm domaju vispār,ne karsta laika.
karsta laika paliek galigi sarkana seja vienk.ejot pa ielu.

kādēļ seja paliek sarkana? Un sajuuta,ka taa deg,pati par sevi, ne jau, ka saule vislaik spidetu virsuu.
Pat apaliigi cilveeki nav tik uzkritoshi sarkani,kur nu vel jauni un slaidi cilveeki.

ikdienā esmu bāla.
pingvins
Re: slikti panesu karstu laiku
09.06.2011 15:15
Ja esi tā saucamais ''bālais tips'', varbūt saulē uzreiz apdedz. man arī tā ir- jāsmērē seja ar pretsaules krēmu ar augstu spf. vai nu alerģija no saules.
margrietina
Re: slikti panesu karstu laiku
09.06.2011 15:16
seja sarkana ir no slodzes karstumaa. kad aizeju maajaas atpuushos, tad vairs nav sarkana.
margrietina
Re: slikti panesu karstu laiku
09.06.2011 16:02
kauns izskatities ka indianim un uztrauc,kas par vainu, sirds nevar pavilkt?
margrietina
Re: slikti panesu karstu laiku
09.06.2011 16:09
tikko pamaniiju, ka man ir saalja aada!
Re: slikti panesu karstu laiku
09.06.2011 16:48
cik tev gadi? čato te pati ar sevi, nu esi tu tāda un viss , neviens neko nepadarīs.
kas ir sāļa āda? sasvīdi tapēc sāļa :D
margrietina
Re: slikti panesu karstu laiku
09.06.2011 17:22
nu tas par saaljo aadu ir aarpus teemas. Saprotu, tas delj taa, ka saalji svistot izdalas, un taa jau visiem, droshvien noderetu dabigais mineraludens ar mineralvielam.

Gribu zinat vai man nav kaut kas kartiba, jo man pilnigi visa seja ir galigi sarkana karsta laika. Loti nepatik karsts laiks, brizhiem gar acim raibs metaas.
Re: slikti panesu karstu laiku
09.06.2011 18:29
tu vispār iesauļojies kādreiz brūna vai sarkanbrūna tad paliec brūna ?:D
jeb paliec sarkana un tad balta :D
margrietina
Re: slikti panesu karstu laiku
09.06.2011 19:01
Tu nespēj saprast,ka man sarkana seja ir nevis no iesauļošanās, bet no pārpūles?

Līdzīgi kā noskrienot krosu bez iepriekšējas sagatavošanās kaut vai vēsā laikā man seja būs sarkana.
Aizminoties pāris km ar riteni - man pat nav nogurušas kajas, bet ir sarkana seja. Ne jau no saules. kaut vai lietainā laikā, jebkādā!

Pie fiziskas slodzes un karstumā man kaut kas notiek ar sejas asinsvadiem!
delta
Re: slikti panesu karstu laiku
09.06.2011 19:16
Miera labad varbūt pārbaudi sirdi, asinspiedienu, vairogdziedzeri - neņemos apgalvot, ka Tev nekas nekaiš, bet tā mēdz būt arī bez īpaša iemesla, vnk tāds cilvēku tips. Es arī visu mūžu stirpi svīstu, sportojot seja sarkana, karstā un nemaz ne tik karstā laikā straumīte tek gan pa priekšu, gan muguru, gan seju. Vissmieklīgāk sanāk, kad dažkārt arī aukstā laikā no straujākas iešanas seja un mati slapji... Kaut kā īpaši par to neuztraucos, esmu pieņēmusi, ka tā nu viņš ir un tur neko nevar darīt, cik nu pie atbilstoša apģērba var piedomāt.
Bet ja pateiksi vecumu, augumu, svaru, matu krādu un citus parametrus, Mazdakteris Tev varbūt ko gudrāku pateiks :)))
Re: slikti panesu karstu laiku
10.06.2011 22:55
delta Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Miera labad varbūt pārbaudi sirdi,
> asinspiedienu, vairogdziedzeri - neņemos
> apgalvot, ka Tev nekas nekaiš, bet tā mēdz būt
> arī bez īpaša iemesla, vnk tāds cilvēku tips.
> Es arī visu mūžu stirpi svīstu, sportojot seja
> sarkana, karstā un nemaz ne tik karstā laikā
> straumīte tek gan pa priekšu, gan muguru, gan
> seju. Vissmieklīgāk sanāk, kad dažkārt arī
> aukstā laikā no straujākas iešanas seja un
> mati slapji... Kaut kā īpaši par to
> neuztraucos, esmu pieņēmusi, ka tā nu viņš ir
> un tur neko nevar darīt, cik nu pie atbilstoša
> apģērba var piedomāt.
> Bet ja pateiksi vecumu, augumu, svaru, matu krādu
> un citus parametrus, Mazdakteris Tev varbūt ko
> gudrāku pateiks :)))
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beidzot,saprāta balss tuksnesī:):):)
Nevar ārstēt slimību.Jāārstē cilvēks.Bet tad viņš vismaz jāredz. Diagnoze ir 50% no sekmīgas ārstēšanas. Bet lai noteiktu diagnozi ir jāredz cilevēks, matu krāsa,acu krāsa. Ādas stāvoklis ( mitra, sausa,dzeltenīga). Acu baltumi.Mēles stāvoklis. Limfmezgli. Pulsa biežums,pildījums,spraigums patreiz un vispār. Aknu un liesas jūtība uz apklauvēšanu.
Nemaz nerunājot par vecumu , augumu un svaru. Imunitate ir traucēta gan pārāk apaļiem, gan pārāk kārniem cilvēkiem.Atkarībā no vecuma dažādi notiek vielmaiņa. Gaišmatainiem cilvēkiem biežāk mēdz būt ģenētiskas saslimšanas. Brūnacainie ir ,parasti ļoti jūtīgi pret sāpem.Sievietēs ir ļoti jūtīgas,emocionālas,sīkumainas. Viņām pie vēdera sāpēm jādomā ne tikai par kunģi,aknām ,apendicītu,zarnu un nieru kolikām bet arī par sāpēm ko izsauc ginekoloģiskās slimības. Dažādas smakas,kas nāk no pacienta....
Tas ir nepilns skatījums uz pacientu.Vēl vēlams zināt asinspiedienu, klepus esamību, garstāvokli, iepriekšējās slimības,saņemtos medikamentus.
Tā kā prasība pēc vecuma, auguma,svara ir minimālais, ko es varu iegūt. Mums bieži domā ,ka mediķi no 1-2 teikumiem jau zinās, kas par vainu.
Priekā!



Edited 1 time(s). Last edit at 10.06.2011 22:56 by Mazdakteris1.
Re: slikti panesu karstu laiku
10.06.2011 23:15
...arī nepanesu karstumu...bet...stipra zaļā tēja, atdzesēta ledusskapī, mazliet cukura, termosā iekšā, lai ir auksta...veldzē un noņem karstuma slābanumu...bodē tā saucamajai aistējai var mierīgi slāt garām...
Oto
Re: slikti panesu karstu laiku
11.06.2011 03:19
Karstumā tieši otrādi jādzer ir silts, lai izsvīst vēl vairāk. Autorei par to seju var nesatraukties tas ir tas pats, kas "iekrist bietē" kad cilvēks uztraucas. Vienkārši mazie asinsvadi sejā ir tuvu ādai un seja nosarkst. Vasarā nosauļojies un mazāk būs redzams. Karstā laikā lieto daudz šķidruma, kā arī pie fiziskās slodzes, galva var sāpēt arī dēļ ūdens trūkuma(gluži kā pohas).
Sveiki! Vecs ieraksts...bet ja nu tomēr... man precīzi tāda problēma. Padalies, ja tiki skaidrībā.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 15?
Ziņa: