Uzpampusi augšējā lūpa

Aizsāka s3rx 

Jau otro dienu ir uzpampusi augšējā lūpa - pats nesaprotu no kā, lieku aukstas komprese, it kā nedaudz samazinājās, bet no rīta atkal uzaudzis vēl lielāks nekā bija, nesaprotu ko darīt.
Re: Uzpampusi augšējā lūpa
10.06.2011 10:34
iespējams alerģiska reakcija uz kaut ko... vai kāds kukainis iekodis?
Par to es neesmu pārliecināts, bet varētu arī būt, ka kāds kukainis iekodies.
Vai šajā gadījumā ir kādas speciālas smēres, kas varētu palīdzēt ?
Re: Uzpampusi augšējā lūpa
10.06.2011 19:07
Dzimums,augums,svars? Principa pēc!
Vai slimojat ar alerģijām?
Vai ir lietoti kādi medikamenti?
Neierasts ēdiens?
Vai ir vakara paaugstināta ķermeņa t*
Galvas sāpes?
Cieņā.



Edited 1 time(s). Last edit at 12.06.2011 17:32 by puce.
Re: Uzpampusi augšējā lūpa
10.06.2011 19:53
Vīr., 175, 63kg
Cik es zinu, man nav nekādu alerģiju; nekas tamlīdzīgs nekad nebija bijis
Medikamentus es nelietoju ; Ēdiens kā vienmēr ; Nav novērojama t°
Galvas sāpes - reizēm ( Parasti no saules ietekmes )

Iespējams kāda kukaiņa kodums, bet par to neesmu 100% pārliecināts
Re: Uzpampusi augšējā lūpa
10.06.2011 22:35
Jāaiziet pie ģimenes ārsta.Ja tā ir infekcija,tad tas ir pietiekoši nopietni, lai uztrauktos. Ja būtu apakšējā lūpa, tad vēl tā..... Pagaidām vēsas kumelīšu skalošanas,tējas arī kumelīšu. Var Calcija glukonāta tabletes. Vecrīgas aptiekā ir.Ja ir sliktāk,vakara t*, galvas sāpes,tad gan uz ātrajiem.Vēl varētu padomāt par zobiem un smaganām.Apskatīties vai tur nav čūliņas,strutas. Sevišķi ja ir bijis ,mēnesi atpakaļ ,orālais seks.
Lai veicas.



Edited 1 time(s). Last edit at 10.06.2011 22:36 by Mazdakteris1.
mats
Re: Uzpampusi augšējā lūpa
15.06.2011 19:26
Tas par to oraalo seksu labi piebilsts :)
Ko darit kad ir uzpampusi apakšeja lupa jau 2 dienas loti sap kumelisu teja nepalidz :(
Re: Uzpampusi augšējā lūpa
09.12.2014 15:22
Varbūt problēmas ar zobiem?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Uzpampusi augšējā lūpa
10.12.2014 13:28
Man plikas sūdzības neko neizsaka. Negribu palikt par muļķi vai dot muļķīgus padomus. Man ir JĀZIN vecums, dzimums,augums/svars. Vai ir bojāti priekšzobi? Vai ir bojāta mutes gļotāda? Es gan nejautātu bet diegtu pie zobārsta.
Man ir tā ,ka ir uzpampusi augšējā lūpa ,nedaudz niez ,esmu 16 gadus vecs
Re: Uzpampusi augšējā lūpa
12.02.2016 11:20
Izlasi visu iepriekš teikto. No tā jābūt skaidrībai. Zobi, herpes, alerģija. No pāris vārdiem skaidrība nav iespējama. Ārstus un medmāsas nemāca ekstrasensu "gudrības."
Varētu lai mamma appskatās. Tad kopīgi izlemsiet , vajag zobārstu ,ģimenes ārstu vai LOR speciālistu.
Lai veselība un dzīves prieks.
Sveiki. Man ar ir problēma ar augšējo lūpu. Sāpēja priekšzobs,jo vējā apsaldēju nervu,bet zobu salaboja un nu pēkšņi lūpa kā boteks butu. Zobārstu apmeklēju pirms 2menešiem,nekas nesāp,tikai lūpa liela un spiedīga sajūta zem deguna. Kā es varētu lūpu pamazināt,līdz tieku pie zobarsta?
Re: Uzpampusi augšējā lūpa
12.10.2017 11:52
Jāiet steidzīgi uz zobārstniecības klīniku. Acīm redzot iekaisumam nav kur izlauzties.Pie tam augšlūpa- tas ir ļoti nopietni.Pārāk tuvu smadzeņu asinsvadiem. Ja daktere ir izrakstījusi Antibiotikas es tās sāktu steidzīgi lietot.
Vai arī rikšojiet pie ģimenes ārsta.
Lai saprāts.
Sveiki!
Man ir 25 gadi, augums 168, svars 55 kg.
Kopš oktobra ik pa laikam upampst augšējā lūpa - vairāk kreisā puse. Uz alerģijām pārbaudijos - nekas neesot, ar vairogdziedzeri viss kārtībā, asins analīzes labas. Pateica tikai, ka "organisms iebuksē".
Pagājušo nedēļu nogulēju slima ar iesnām un aizliktu ausi, veiksmīgi tiku cauri ar pilieniem bez antibiotikām un vienu reizi pašā slimības sakumā nedaudz uzampa lūpa un tagad slimībai gandrīz beidzoties uzpampa ļoti. Vai tas varētu būt signāls, ka ir problēmas ar imunitāti?
Kas vēl tas varētu būt un, kur vērsties?

Paldies!
Man vienu dienu sāpeja augšejais zobs jo taja parlika nervu.. sāpes bija neizturamas.. no rita pamodos biju pārsteigta ar ļoti uzpampušu augšējo lūpu.. nezinu ko darit un ko iesakt..????????
Re: Uzpampusi augšējā lūpa
08.01.2018 10:48
Pie zobārsta steigšus!!!!!
Cienījamie. Te ir uz brīvprātības principa dibināta medicīniska rakstura platforma. Te nav diennakts dežuranti.
Tāpēc ieteiktu steidzamos gadījumos ņemt rokā telefonu un zvanīt.
1) savam ģimenes ārstam
2) savam stomatologam
3) ģimenes prakses dežūrārstam.
4)Gaiļezers uzņemšanas nodaļai
5( P.Stradiņa uzņemšanas nodaļai
6 )Stomatoloģijas diennakts nodaļai (liekas tāda ir)
7) visbeidzot ātrajiem.
Ceru, ka kolēģi paplašinās un konkretizēs.
Laimīgu un veselības pilnu Jauno gadu.



Edited 1 time(s). Last edit at 08.01.2018 10:54 by Mazdakteris1.
Labrīt, es tiko 6.35piecēlos un jutu kautkas ar augšējo lūpu nav labi.es piegāju pie spoguļu un:Ap žēliņ!!! Ko man darīt lai tā pazustu
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 24?
Ziņa: