parsit sirds

Aizsāka mmm 

mmm
parsit sirds
14.06.2011 18:16
labdien. Man jau gadiem ir sirds paarsitieni,izgaaju visaadus aarstus,bet tie taapat ir.Sirds esot kaartiibaa viss paareejais arii.Parasti tie sirds paarsitieni ir kunjgja apviduu.Dazhreiz nevar saprast vai tas ir taapeec ka eedu par daudz vai par maz..vai nu vienkaarshi tie ir nervi.Biezhi juutu ka esmu saspringts,un nevaru to pats reguleet,kad meegjinu relaxeeties,taapat tie ik pa briiidim uzrodaas.Varbuut kaads var kautko ieteikt???
Re: parsit sirds
14.06.2011 19:12
Kā tu to domā, sirds pārsitieni kuņģa rajonā?
Man piemēram ir VD un dažreiz ir sajūta, ka sirds ir vēdarā, jo pulsē arī vēdars...
Re: parsit sirds
15.06.2011 10:26
mezenteriaalie asinssrites trauceejumi ?

nuu vnk tada gadijumaa arii var izklausiit sirdstonjus veed.dobumaa
mmm
Re: parsit sirds
15.06.2011 10:30
Ko noziimee mezenteriaalie asinssrites trauceejumi? Kaa to aarstee? Un no kaa tie rodaas,no stresiem,vai no kaa cita?
Re: parsit sirds
15.06.2011 13:46
Varbuut tu vienkaarsi juuti briidi kad sirds saraujas un asins tiek izsviestas aortaa, ja tu veel esi tievs, tad taa ir liela iespeejamiiba.
mmm
Re: parsit sirds
18.06.2011 19:37
Sodien ieedu un atkal bija paarsitieni.Atguulos ,bet tie nepargaja.Uz stundu iemigu,tad itkaa miteejaas.Nesaprotu,kas notiek.Esmu izmisumaa kaa to vareetu izaarsteet!!! Vai tiesam tie ir nervi???
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 24?
Ziņa: