Vai var būt B hepatīts?

Aizsāka Šoks 

Re: Vai var būt B hepatīts?
14.07.2011 21:40
jā enfuego būtu īstais te runātājs :D pats te katru nedēļu mirst :D
Re: Vai var būt B hepatīts?
15.07.2011 02:18
Šoks

Dzīve tagad ir grūta un iespēja ilgi nedzīvot ir jāuztver kā ekstra...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Vai var būt B hepatīts?
15.07.2011 02:21
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Šoks
>
> Dzīve tagad ir grūta un iespēja ilgi nedzīvot
> ir jāuztver kā ekstra...


Tad jau jebkuram ir šitā ekstra - pakārties, nosisties, nošauties u.t.t. :D
Re: Vai var būt B hepatīts?
15.07.2011 03:12
jamm

Pag, pag, ar savām rokām tā vairs nav ekstra... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Vai var būt B hepatīts?
15.07.2011 16:19
ku! tu nu gan samuldējies
Re: Vai var būt B hepatīts?
15.07.2011 18:24
Bu.

Iespējams... bet vai tad nedrīkst?? Patiešām ilgi dzīot tagad nav labi. Padomā pati, medicīnas aprūpe it uz leju - tas nodrošinās ciešanas jebkuram ilgdzīvotājam... un slodze uz tā jau pārslogoto sociālo un pensiju budžetu vien ko nozīmē...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Šoks
Re: Vai var būt B hepatīts?
15.07.2011 22:36
vienā Krievijas saitā izlasīju, ka šis antigēns Hbsag pēc 20 gadiem var izraisīt aknu vēzi. es saprotu, ka 20 skaitlis liels, bet man jau 11 gadu stāžs nēsāšanā. Tāpēc arī sāku uztraukties, ka tuvojos šim skaitlim.
Re: Vai var būt B hepatīts?
15.07.2011 23:18
krievu saitus vispā niesaku lasīt :) tur izlasīsi visādus brīnumus :)

ku! nu labi Latvijā viss iet uz pagrimumu, bet tapēc nav liegts pārceļot citur kur vismaz medicīna ir augstākā līmenī un viss pārējais :)
Un tev pašam neapnika tik ilgi dzīvot? :P



Edited 1 time(s). Last edit at 15.07.2011 23:19 by Bu..
Re: Vai var būt B hepatīts?
15.07.2011 23:36
Bu.

Ar pārceļošanu nekas nav līdzēts. Jo pārceļotājiem neviens neko tāpat vien nedod. Ir vajadzīga laba veselība lai izturētu tos gadus pēc kuriem var sākt saņemt kaut kādu sakarīgu palīdzību un pēc tam sākt ārstēt to kas pa tiem gadiem ir zaudēts...
Ne jau aiz gara laika pasaules sirotāji brauc periodiski uz latviju ārstēties...

A pašam? protams, ka apnicis... bet kas no tā...? kad pienāks laiks tad uzvilkšu koka (vai kartona) mētelīti...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Vai var būt B hepatīts?
16.07.2011 00:12
tapēc ir jāmeklē atbilstošs darbs nevis skriet uz UK lasīt zemenes un sūdzēties ka sāp kājas u.c ķermeņa daļas :)
un 50% no sirotajiem ir diemžēl muļķi ;)
Re: Vai var būt B hepatīts?
16.07.2011 00:41
Bu.

Te nu es Tev piekrītu par tiem 50%... es pat dotu vairāk... Bet darbs paldies Dievam, ir... pateicoties tam, ka daudzi ir aizbraukuši bet daļa no atlikušajiem vienkārši neko nejēdz darīt...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Vai var būt B hepatīts?
16.07.2011 04:04
nu jā pat varētu būt 95% :D
Šoks
Re: Vai var būt B hepatīts?
17.07.2011 08:36
Es tagad padomāju par tādu lietu: Pēc dzimšanas viņai pārbaudīja to Hbs ag un viņš bija negatīvs, bet es tagad gribētu zināt vai tik ātri pēc dzimšanas viņu var noteikt asinīs? Man šķiet viņu pārbaudīja nākamajā dienā pēc dzimšanas vai pat tajā pašā. Ja tas viņai gadījumā nodotos to analīzes uzreiz pēc dzimšanas jau parādītu? tur nav kaut kāds periods kad var parādīt negatīvu, bet īstenībā viņš nodevās dzemdību laikā?
Re: Vai var būt B hepatīts?
18.07.2011 01:06
tu runā par meitu? parasti ja mātei ir hepatīts bērnam ievada poti 12H laikā
Šoks
Re: Vai var būt B hepatīts?
18.07.2011 09:01
un tas izslēdz ka viņa var to draņķi nēsāt? Viņai ievadīja vakcīnu pret B hepatītu, bet ja teiksim pašu dzemdību laikā viņa saķēra, tad šī vakcīna nogalinās to vīrusu? Uzreizpēc dzemdībām analīzes bija negatīvas, bet tas laikam norāda ka grūtniecības laikā neinficējās, bet pašās dzemdībās virzoties pa dzemdību ceļiem?
Šoks
Re: Vai var būt B hepatīts?
18.07.2011 12:48
A un vēl atcerējos, kad baroju ar krūti tad bija saplaisājusi arī šajā gadījumā pote pasargā pat ja paspēja uztaisīt tikai 1?
Re: Vai var būt B hepatīts?
18.07.2011 15:03
jā inficējas dzemdību laikā pa dzemdību ceļiem, pote diezvai nogalinās kaut ko, gan jau ārsti zināja ko darīja, tagad grūti spriest. ja tev ir uztraukumi aizved meitu arī pārbaudīt, bet ja ir ievadīta pote tad gan jau imunitāte kaut kāda ir bijusi, bet parasti nostiprinās imunitāte pēc trešās potes
Šoks
Re: Vai var būt B hepatīts?
18.07.2011 17:22
Man pat bail padomāt kas būs ja manis dēļ viņai būs sabojāta dzīve, ja Austrālijas antigēns būs pozitīvs. Bērns var nesagaidīt vecumdienas.
Re: Vai var būt B hepatīts?
18.07.2011 21:54
Es uzskatu, aizej pie profesionāla ārsta un viņš tev to labāk izskaidros, forums jau tevi tikai nomierinās nevis izskaidros, precīzi, kā un kāpēc!
Abeliks
Re: Vai var būt B hepatīts?
05.01.2018 18:35
Tieši mans gadījums , tieši tāda vēsture. Interesanti ka neesu viena ar šo problēmu.
Arī mātes passe stāvēja šie burti un neviens nevienu vārdu nav teicis , biju 19 gadu veca. 27 gados aizgāju ziedot asinis un lūdzu diagnoze.
Re: Vai var būt B hepatīts?
05.01.2018 21:15
Abeliks Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tieši mans gadījums , tieši tāda vēsture.
> Interesanti ka neesu viena ar šo problēmu.
> Arī mātes passe stāvēja šie burti un neviens
> nevienu vārdu nav teicis , biju 19 gadu veca. 27
> gados aizgāju ziedot asinis un lūdzu diagnoze.
_______________________________________________________
Ko mēs gribam jautāt?
Ko teikt.
Jo 27 gados var inficēties gan ar A ;B; C D hepatītiem.
Pie friziera, manikīra, parastā dzimum ceļā, pīrsings, tetovējumi.(A hepatīts gan ir caur ēdieniem,ja prasti runā).
Sl.v. numurs - Slimības vēstures numurs
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 11?
Ziņa: