Ap potītēm zilgansarkana āda...

Aizsāka vilma 

vilma
Ap potītēm zilgansarkana āda...
15.06.2011 22:55
Vai tie ir kādi asinsvadi? Vēnas? Kapilāri? Ir arī tūska un nieze. (Tas tā ir jau daudzus gadus, bet tagad tūska palielinājusies) P.S. Cilvēks no laukiem, ar nopietniem kustību traucējumiem. Vai ir pamats nopietnam satraukumam?
Re: Ap potītēm zilgansarkana āda...
15.06.2011 23:01
nuu es domaaju, ka probleema ir ar asinsrites trauceejumiem, nevar izsleegt , ka var veidoties trofiskaas chuulas un tas jau nav patiikami, vajag konsulteeties ar gjimenes aarstu
Re: Ap potītēm zilgansarkana āda...
16.06.2011 11:23
Man ir zilas rokas > Ko teiksiet?:):):)
Nevar balstoties uz trīs vārdu informāciju dot jēdzīgu atbildi.
Jāpastāsta drusku vairāk par sevi.Dzimums,svars ,augums.Vecums!
Vai ir slimots ar varikozām venām? Cukura diabētu? Vai ir sirds slimības? Ko nozīmē kustības traucējumi. Trieka,ratiņkrēsli? Kruķi?Ja kruķi vai paduses tipa?
Cieņā.
Siev., ap 50kg, ap 1,70m, ap 60g. Sirds slimību nav. Oficiāli slimots ar varikozām vēnām vai cukura diabētu nav, jo vienkārši nav iets pie ārsta. Poliartrīts. Ar ļoti ierobežotām kustību iespējām. Lēni nelielus gabalus iet. Bez kruķiem.
Re: Ap potītēm zilgansarkana āda...
17.06.2011 11:36
Sobaks Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> nuu es domaaju, ka probleema ir ar asinsrites
> trauceejumiem, nevar izsleegt , ka var veidoties
> trofiskaas chuulas un tas jau nav patiikami, vajag
> konsulteeties ar gjimenes aarstu
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jā, pievienojos. Asinsrites traucējumi. Varētu būt gan sirds dēļ.Sklerotisku asinsvadu izmaiņu dēļ. Protams,ka ir jāaiziet pie ārsta.
Lai veicas !
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 9?
Ziņa: