Sirds laba kambara blokade

Aizsāka enfuego 

Sirds laba kambara blokade
06.07.2011 14:03
Atbrauca atrie, ar sirdi viss kārtībā, bet pateica ka ir laba kambara blokade, itka nekas traks nēsot, jāpadzer B grupas vitamīni???

Ir pieredze, vai sekas??
Re: Sirds laba kambara blokade
06.07.2011 15:23
nu pastasti, kaa viss izpaudaas, kas pa lietu, kapeeec jaasauc aatrie bija ?
Re: Sirds laba kambara blokade
06.07.2011 15:40
ai nu tur bij alkohols vainiigs!
Re: Sirds laba kambara blokade
06.07.2011 15:56
Tad beidz tik daudz dzert.. izdzer kadus 3-4 alinus diena un miers... kā es izdzeru kadus 2 vai 3 parasti, ja nav nekādu tusiņu..
Re: Sirds laba kambara blokade
06.07.2011 16:16
nē paļubomu ko tas nozimē, labā kambara blokāde.
Jamm es jau gribēju braukt kodēties bet vēlreiz mēģināšu, 2-3 zelta puslitrīgos, un miers, pagaidām izdodās, un bez pohām!
Re: Sirds laba kambara blokade
06.07.2011 17:39
No 2-3 aliņiem pohu nevar būt tāpat :D
Piluta
Re: Sirds laba kambara blokade
06.07.2011 17:58
Tas nozīmē, ka pie kardiologa jāiet un jāveic sirds pārbaudes, jo Tev traucēta sirdsdarbība. Un jādomā nevis par 2-3 aliņiem dienā, kas, piedodiet, bet velk uz alkoholismu, bet dzeršanas atmešanu, ja gribi dzīvot nevis mirt pēc dažiem gadiem....
Re: Sirds laba kambara blokade
06.07.2011 18:07
Piluta, es ar to saprotu, ka man jāiet pie kardiologa, un ka ir traucēta sirdsdarbība. Ar to u neko nepaskaidroji. Ārste teica, ka tas nav nekas nopietns! kardiogrammu man uzstaisīja, un tur tikai atra sirds labā kambara blokādi!



Edited 1 time(s). Last edit at 06.07.2011 18:18 by enfuego.
Piluta
Re: Sirds laba kambara blokade
06.07.2011 18:48
Nu tas pats par sevi varbūt nav nekas briesmīgs, taču tev tik un tā ļoti noderētu ārsta konsultācija, kas paskaidrotu, ko tas nozīmē, kādi pastāv riski utt. Pa lielam tās blokādes saistās ar traucētu impulsu nodošanu no priekškambariem uz kambariem, cik nu es no tā visa saprotu blokādes laikā priekškambari un kambari katrs darbojas savā ritmā, moš normālā valodā tā pati aritmija vien ir...bet nu to tev labāk speciālists pastāstīs. Es tik varu pateikt to, ka ja ir nācies jau ātros saukt, tas nozīmē, ka tie ir jau signāli, ka sirds ir stipri jāsaudzē.... Ja ir grūti atteikties no alkohola, tad ir jādomā vismaz par veselīgu ēšanu, sportiskām nodarbēm, kas sirdi stiprinās, bet vispār saņemies un aizej pie doka, jo tā parastā kardiogramma ir tāds sīkums, vajag uztaisīt ehokardiogrāfiju, kas ļauj noteikt cēloņus. Dzīvs piemērs esmu es - parastā kardiogramma spēja noteikt tikai to, ka paātrināta sirdsdarbība, ehokardiogrammā atklājās, ka ir kreisā vārstuļa nepietiekamība vai kaut kas tāds.
Re: Sirds laba kambara blokade
07.07.2011 01:42
aj tak beidz te sūdzēties par savu veselību kamēr nebeigsi narkoties/dzert utml nekas labs ar tevi nenotiks
Re: Sirds laba kambara blokade
11.07.2011 18:08
glupības sarakstīji, un tādas pašas glupības atbild... nav tādas labā kambara blokādes, ir Hisa kūlīša labās kājiņas blokāde, kas var būt pilnīgi veselam cilvēkam, neizpausties ne ar kādu simptomātiku, tik pat labi šī blikāde var arī pazust. pati no sevis.



Edited 1 time(s). Last edit at 11.07.2011 18:09 by nex.
Re: Sirds laba kambara blokade
11.07.2011 20:03
Pie ilgstoša alkoholisma parasti attīstās "B" grupas vitamīnu trūkums. Jo tiek "sterilizēts" zarnu trakts.Iet bojā zarnu nūjiņas, kas šos vitamīnus ražo. Pie tam alkoholiķi parasti slikti ēd un maz uzņem olbaltumu. Attīstās neiropātijas- slikta nervu darbība. Iekaisumi, vadāmības traucējumi, pusparēzes, dažādas pakāpes paralīzes u.t.t.
Lai Dievs dod saprātu.
Re: Sirds laba kambara blokade
12.07.2011 15:21
nex. Vot paldies par atbildi, jo man ārste teica ka tā blokāde nav nekāda sirds slimība tikai B grupas vitamīni jāpadzer. Fū tagad varu neuzstrauksties, ka ma nir kāda sirds kaite!
ari saja sadala gribu ielist
alkoholisms ir tumsoniba
brauciet uz laukiem ,jo ts darba kolektivs jau nedzert nelaus,tulit sksies hkejs,latvija,latvija
man 2 menesus nepariet sapes,tagad es saprotu,ka sirds bloade laikam ir islaiciga
pieversisimies kacudzo nisi veselibas sistemai-----vingrojumi un dieta
baidos,ka maxima nekas neder dzivam cilvekam,ne tikai alkohols
ja, ko es vispar rakstu alkohola rubrika,jalien ara ,
man tevam kardiologi teica 1.5 litri skidruma diena max
bet vins laikam saprata,ka 1 litr alus un .5 litri degvina

turpiniet ar tas party
Re: Sirds laba kambara blokade
10.08.2011 14:46
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> nex. Vot paldies par atbildi, jo man ārste teica
> ka tā blokāde nav nekāda sirds slimība tikai B
> grupas vitamīni jāpadzer. Fū tagad varu
> neuzstrauksties, ka ma nir kāda sirds kaite......


......... UN DZERT TĀLĀK..... sorry nevarēju neuzrakstīt šo mazo dzēlību :D , nu tāds iespaids radies!


__________
Be happy:)
Re: Sirds laba kambara blokade
10.08.2011 15:01
Nē vairs nevaru izsturēt sevi, braukšu uz straupi kodēties. Citu izeju neredzu.
Re: Sirds laba kambara blokade
10.08.2011 15:05
enfuego netiks līdz straupei un pa ceļam ieraus kādu dziru :D
Re: Sirds laba kambara blokade
10.08.2011 15:17
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nē vairs nevaru izsturēt sevi, braukšu uz
> straupi kodēties. Citu izeju neredzu.


Ja tiešām ir gribēšana tad bez straupes varētu dzīvot, jo tā straupe un kodēšanās neko nelīdzēs, ja gruibēsi dzersi arī pec tam :@
Rakstura trūkst!

_________
Be happy:
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 13?
Ziņa: