Niezošas pumpas!

Aizsāka EP 

Niezošas pumpas!
05.08.2011 02:08
Esmu izmisumā no niezošām pumpām!

Man pirms apmēram 6 nedēļās sāka parādīties sarkanas niezošas pumpas!
Sākumā metās tikai uz kājām potīšu rajonā, bet vēlāk parādījās pa kādai arī uz pārējām ķermeņa daļām!

Biju pie ģimenes ārtes un viņa apskatīja man tās pumpas un teica, ka tie esot mazu mušiņu kodumi un ka tā neesot 100% alerģija, kā man pašam sākumā likās! Bet jocīgi ir tas, kad tās pumpas parādās uz pēdām, kur man parasti ir zeķes kājās un kurpes, kas itkā padara neiespējamu kaut kādiem lidojošiem kukaiņiem tikt klāt pēdām!
Man arī liekas, ka tie nav citi parazīti , kas kostu , kā piemēram blusas vai blaktis , jo ne uz matrača, ne arī uz palagiem nav nekādu pēdu ne arī miņas no šiem kukaiņiem! Un dzīvoju istabā kopā ar citu cilvēku, kam nav šī problēma!

Man šīs pumpas turpina mesties arī pat tad, ja visu dienu pavadu istabā - tātad āra kukainji tie nav, kas man kož un rodas iespaids, ka tā varētu būt alerģija!

Ko man darīt?
Jo ģimenes ārsts saka, ka tā nav alerģija un saka, lai vienkārši esmu piesardzīgs, bet nekas nepāriet un liekas, ka paliet ar vien sliktāk!

Pašas pumas sākumā ir kā sarkani plankumi un , ja viņus nekasa, tad viņi apmēras 3-4 dienas pastāv un lēnām pazūd, bet tiklīdz pakasa, tā viņi tā kā piepamst!

Kas varētu manā gadījumā būt pa problēmu?
poh
Re: Niezošas pumpas!
05.08.2011 12:39
aizej pie dermatologa un viss buus skaidrs.
Re: Niezošas pumpas!
05.08.2011 15:30
Man uz roku pirkstiem pirms pārs gadiem sāka mesties tākā zem ādas tādas ūdeņainas pumpiņas,ļoti niezēja,kad pakasiju palika sarkans un slapš,laikam parplisa vinas.Izplatijās pat pa visu delnu.Gāju pe ādas ārsta,bet nekas no tā ko viņa ieteica nepalīdzēja.Tad 1x iegāju aptiekā un parādiju savas rokas,viņa man ieteica SINAFLĀNA ZIEDI.
Pamēģini,varbūt arī tev palīdzēs!
Vijolīte:)
Re: Niezošas pumpas!
05.08.2011 15:43
Vai par kašķi neesi iedomājies? Drošāk aiziet pie dermatologa, bet izklausās pēc kašķa. Un tas, ka blakus esošajam nav pielipis, neko nenozīmē. Mums ģimenes loc. reiz bija tā, sākās ar pāris pumpām uz kājas tad sāka parādīties uz citām ķerm. daļām, dr.paskatījās un sakumā arī teica hvz, bet tad aizsūtīja pie dermatologa, jo pumpas jau bija pa visu ķermeni, taču mājās neviens no ģimenes nesaķēra šo briesmonīti-ērcīti:)) Pāris dienas smērītes, regulāra gultas veļas maiņa un viss O.K..
Re: Niezošas pumpas!
05.08.2011 16:41
Vijolīte:) Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Vai par kašķi neesi iedomājies? Drošāk aiziet
> pie dermatologa, bet izklausās pēc kašķa. Un
> tas, ka blakus esošajam nav pielipis, neko
> nenozīmē. Mums ģimenes loc. reiz bija tā,
> sākās ar pāris pumpām uz kājas tad sāka
> parādīties uz citām ķerm. daļām,
> dr.paskatījās un sakumā arī teica hvz, bet tad
> aizsūtīja pie dermatologa, jo pumpas jau bija pa
> visu ķermeni, taču mājās neviens no ģimenes
> nesaķēra šo briesmonīti-ērcīti:)) Pāris
> dienas smērītes, regulāra gultas veļas maiņa
> un viss O.K..
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pievienojos!
Re: Niezošas pumpas!
06.08.2011 02:01
Paldies, par Jūsu atbildēm!

Tas man dod vismaz cerību atrast vainu kādēl man metās tās pumpas!

Vnk gribēju prasīt , kā pie tā kašķa var tikt, jo tad es varētu izanalizēt vai tas varētu būt atgadījies ar mani!

Vēl kas man ienāca prātā pēc parunāšanās ar citiem cilvēkiem, ka iespējams tās var būt blaktis, kas ievazātas mājās, jo es īrēju istabiņu mājā, kur dzīvo vairāki cilvēki un vienai meitenei ar;i sakasītas visas rokas un citi saka, ka viņai iepriekšējā mājā esot bijušas blaktis!

Palasīju info par blaktīm un ir tā ka ne visiem no vinju kodumiem metās pumpas, ja man piemēram metās , tad manam istabas biedram var arī nebūt nekādu pumpu! Un , ka kopsh iekošanas un pumpas parādīšanās var paiet pat 9 dienas!

Bet itkā pārbaudīju matrci un gultu un arī paklāju un nekur ne miņas no blaktīm - drēbes un gultas veļu arī mazgāju regulāri!

Vnk domāju varbūt kāds zin kādas ir galvenās atšķirības piemēram starp blakts kodumu un kaška pumpām!

Paldies
Tas nav kašķis, bet kāda alerģija, kašķim raksturīgas zemādas pumpas no ārpuses izskatās kā izscilnīts ar caurumu vidū un ja tas būtu kašķis uzspiežot uz pumpas justu nelielas sāpes, turklāt kašķa pumpas nav arī sarkanas un pārsvarā izsplatās uz rokām. Vajag censties pamanīt kad nieze sākas, pēc gulešanas, pēc ēšanas un tamlīdzīgi. Ārsti patiesībā bieži kļūdās tadēļ labākais ārsts esat Jūs pats sev.
Elza
Re: Niezošas pumpas!
07.11.2011 02:22
Sveiki!

Arī man ir sametušās vairākas palielas, sarkanas, niezošas pumpas! Ir kā te teica, ja nekasa, tad pēc pāris dienām pāriet, bet ja sakasa paliek sliktāk un pat izveidojas tāds kā neliels pūslītis pa vidu! Atceros, ka bērnībā man arī vairākkārt ir tādas metušās, bet nu jau daudzus gadus nebija tā gadījies. Vēl ir tāda lieta, ka drīzumā taisījos ziedot asinis, vai es to varu darīt, vai labāk nē? Jo varbūt vienkārši esmu kaut ko sliktu saēdusies un tāpēc tādas pumpas sametās.. :(

Paldies jau iepriekš!
Elza
Re: Niezošas pumpas!
07.11.2011 02:24
Ā un vēl ir tā, ka niez tikai tad, ja tiek aiztikts/saskarās ar apģērbu un tā..
Re: Niezošas pumpas!
07.11.2011 11:45
Uz jautājumu var atbildēt tikai ģimenes ārsts un dermatologs.Neredzot pacientu, un vainu loģiska atbilde nav iespējama.
Cieņā.
Elza
Re: Niezošas pumpas!
13.11.2011 01:12
Bet no kā tas varētu būt? Vecās nogājušas, bet atkal sametušās jaunas.. Pārsvarā uz kājām! Pie dermatologa pa taisno iet dārgi, bet pilsētā, kur atrodos, man nav ģimenes ārsta! Man jums bildītes uztaisīt? :D
Re: Niezošas pumpas!
13.11.2011 23:25
Sveiki!
Mums ar vīru arī parādījās tādas pumpas, bet biju pie ģimenes ārstes viņa tik paprasīja vai neesmu pārēdusies ar mandarīniem (es nebiju daudz ēdusi), un viss, vairāk neko neteica, tātad tas nav no mandarīniem.
Un mums arī ļoti ļoti interese no kurienes tas pumpiņas rodas?
Elza
Re: Niezošas pumpas!
16.11.2011 21:39
He! Es tieši šodien nodomāju, ka varbūt tas no mandarīniem, jo es vakar tieši saēdos mandarīnus un hops, šodien sametās vairākas jaunas pumpas! Bet kā tas var būt? Agrāk vienmēr ēdu mandarīnus un nekādu pumpu nebija!
Labdien.
Man sāka niezēt aptuveni pirms mēneša, ūdeņainas pumpiņas starp pirkstiem un viss ķermenis niez. Draudzenei arī parādījusies nieze uz ķermeņa...
Jāiet uz aptieku un jāmēģina šaut uz dullo un jāpērk smēre kašķim, vienīgi nezinu ko lai dara lai tas neatkārtotos ? - izmazgāt pilnīgi visu istabu un drēbes ? Vēl tik jāpārliecinās vai tas tā ir.
Re: Niezošas pumpas!
06.01.2012 15:52
Zemozols Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Labdien.
> Man sāka niezēt aptuveni pirms mēneša,
> ūdeņainas pumpiņas starp pirkstiem un viss
> ķermenis niez. Draudzenei arī parādījusies
> nieze uz ķermeņa...
> Jāiet uz aptieku un jāmēģina šaut uz dullo un
> jāpērk smēre kašķim, vienīgi nezinu ko lai
> dara lai tas neatkārtotos ? - izmazgāt pilnīgi
> visu istabu un drēbes ? Vēl tik jāpārliecinās
> vai tas tā ir.
-------------------------------------------------------------
Pieredzējis ģimenes ārsts noteiks 95% gadījumos. Jā,pareizi.Visa veļa jāizmazga 90* C* t*. Dzīvoklis jāizmazgā ar terpentīnu. Ērces uz veļas paliek dzīvas kādas 5 dienas.
Lai veiksme un veselība!
man ari ir niezosas pumpas vinas sakuma ir mazas un caurspidigas ka sak kasit tad nevar atiet bet es vel isti nezinu no ka, varbut kads zin kas tas ir
Re: Niezošas pumpas!
13.11.2012 00:47
Labdien!Mūsu ģimenē arī ir problēmas ar pumpām.Ziemā,pavasarī bija,atnāca siltā,jaukā vasariņa pazuda.Es jau saku,saulītei piemīt dziednieciskas spējas!Tagad atkal sametās pa visu ķermeni.Vairāk uz kājām pirkstgalu rajonā,ceļgalos,uz rokām virspusē.Un nezkāpēc tajās vietās kur krūšturis.Apakšveļu mainām regulāri.Viss sākās ar to,ka uz rokas rādītājpirksta parādījās zemādas pumpa.Tad kad uz viņas uzspieda sāpēja.Tad kad pārplīsa strutas bija tādas lipīgas,līdz ar to pārgāja pa visu ķermeni.Mammai arī ir,bet viņa saka ka no nerviem.Ko darīt?Esam izmēģinājušies visādas smēres,bet jēgas nekādas tikai lieka naudas izmešana.
cik ilgi kašķis neatkāpjas, pie noteikuma ja ārstējos ar sēra ziedi? Jau 2. diena bet nekādu uzlabojumu itkā īsti nav.
Re: Niezošas pumpas!
28.12.2013 00:32
Permetrina ziede ir efektiivaaka+ nomaini visu gultas velu un dreebes. Kaska eerciite peec apmeeram 7 dienaam nobeidzas uz dreebeem.
Re: Niezošas pumpas!
28.07.2014 02:36
Tas ir coxackie vīruss, ļoti lipīgs īpaši starp bērniem.
Re: Niezošas pumpas!
29.07.2014 11:28
Kādreiz liku bērnu vannā ar ūdeni un nedaudz jodu,lai kautcik dezinficē pumpiņas,.
Arī no ziemēm un dažādiem dušas želejiem rodas pumpas,sausa āda,
Jā,protams,saulīei vajag parādīt,lai vēdinās,arī no sasvīduma rodas dažādas sūdzības par pumpām,
Itkā nezināmas izcelsmes pumpiņas.
Re: Niezošas pumpas!
19.12.2014 17:30
un tew palidzeja ta ziede??
un ja palidzeja tad cik ilga laika uncik ta ziede maksaa???
Re: Niezošas pumpas!
20.12.2014 19:56
Visos gadījumos ir jāiet pie ģimenes ārsta vai dermatologa. Tā būs labāk un lētāk. Kašķis ir diezgan lipīga slimība.Dermatologs ārstē arī alerģiskos izsitumus.
Lai saprāts un miers.
Re: Niezošas pumpas!
20.12.2014 20:14
Tev Mazdakter nav nekāda romantisma. Cik saldi ir pakasīt niezošu vietu... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Niezošas pumpas!
22.12.2014 18:31
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tev Mazdakter nav nekāda romantisma. Cik saldi ir
> pakasīt niezošu vietu... :)
__________________________
Bet tā saldā kasīšanās ir ļoti lipīga.
Priecīgus svētkus visiem.
Re: Niezošas pumpas!
11.04.2015 22:53
Sveiki. Man arī ir tāda problēma ar šīm pumpinam. Laikam, atklāju, kas man bija pie vainas. No vācijas vestais Ariel skidrais veļas pulveris. Izmazgaju gultas veļu un visu nakti un nākamo nedēļu kasijos. Man uzņemtas tādas mazas culainas pumpas, kas ļoti niezeja. Arī uz kājām,jo zeķes arī mazgāju ar ti pulveri. Nu jau pāris mēnešus ka nelietoju šo pulveri,bet tik u n ta vēl šad tad vecās brūces niez. Ilgi, kamēr nonācu pēc tāda secinajuma. Varbūt,kā jūs arī viņu esat lietojuši?!
Re: Niezošas pumpas!
15.12.2015 10:58
Sveiki man tāda liet manam bērnam ir gads un divi mēneši un ir attīstības pumpas uz kājām bijām pie ādas. Ārsta vina teica kā esot alerģija pret saldumiem izmēģināju visādas šķēres bet nepalīdz ko man darit
Re: Niezošas pumpas!
15.12.2015 11:03
Labdien manai meitai uz kājām parādījās strudainas pumpas bijām pie ādas ārsta viņš teica kā esot alerģija pret saldumiem visas smeres esam izmēģinājuši. Bet nepalīdz ko man darit
Re: Niezošas pumpas!
15.12.2015 11:26
Smags gadijums...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Niezošas pumpas!
15.12.2015 15:51
Ja ādas ārsts liek tikai smeres smērēt pat analīzes nenonem lai pateiktu kas pa vainu pat nezinu ko viņai var tagad smeret
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 6?
Ziņa: