Re: Niezošas pumpas!
15.12.2015 20:29
Sāksim ar to, kas par smēri un cik ilgi jau smērē? Kāds ārsts izrakstija smēri?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Niezošas pumpas!
12.07.2016 11:41
Man arī ir tādas pumpas, viena ir uz plaukstas ļoti liela, bet paliek mazāka, ir mazliet sāpīga. Pārējās tā kā kukaiņu kodumi, bet nevaru saprast. Ļoti kasās. Ir uz visa ķermeņa, visvairāk uz vēdera. Nezinu, no kā tās ir, varbūt kāda alerģija, jo diezgan daudz dzēru ļoti treknu pienu. Bet varbūt vitamīnu trūkums?
Re: Niezošas pumpas!
12.07.2016 20:56
Labāk aiziet pie dermatologa. Jo vari aplaist mājiniekus,darba biedrus.pat tramvajā braucot.
Re: Niezošas pumpas!
20.07.2016 20:17
Ģimenes ārstam kašķi jau vajadzētu pazīt. Drīzāk kāda alerģija. Paskaties http://www.eveseliba.lv tur ir visāda informācija, bildes gan nav. Vislabāk jau būtu aiziet pie dermatologa + alergologa. Tādi izsitumi mēdz būt arī no aknu nepareizas darbības, bet ārsts, protams, pateiks labāk.
Re: Niezošas pumpas!
13.12.2016 20:06
sveiki!
Mums ari ir problemas ar niezosam,sarkanajam un putisu pumpam esam izmeginajusi visu,bijam pie dermetologa un tur pateica ka kaskis,sakot ar kaska smeri un beidzot ar kumelites mazgajamies,bet nekas nepalidz.Pat visas gultas velas izmetam un iegadajamies jaunu.velu gludinam.Tagad jau tikai palika udens japarbauda vai nav kads mikrobs.Un ja tas nebus,tad pat nezinam,ko iesakt,ka tikt vala.stulbakais,ka vinas ir lipigas,pat bail braukt ciemos,lai neaplinatu.
Re: Niezošas pumpas!
13.12.2016 22:49
Ko nozīmē mums? Nevar runāt,piedodiet , ar mums. Man vajag vecumu,dzimumu,augumu un svaru. Vēl cik ilgi tas notiek. Ziedes kādas viena vai kombinējāt ar citām? Vai ieziedām visu ķermeni vai tikai bojātās vietas? Pumpas kur sāka mesties vispirms? Vai mēģinājāt konsultēties pie vēl kāda ādas ārsta? Vai ir strutojoši izsitumi, tas ir pievienojusies infekcija? Vai ir ievērots, ka pumpas ir pa pāriem? Vai nieze vairāk ir uz nakti?
Lūdzu atbildiet pilniem teikumiem,jo jautājumu ir daudz,var sajaukt.
Cieņā.
Re: Niezošas pumpas!
14.12.2016 16:01
Mums nozime visai gimenei delam 1menesis,meitai 1,7 viram 26 un man 29 gadi.Cinamies jau no maija,kad sakas karstas laiks.Bijam pie 2dazadiem dermetologiem,pateica,ka kaskis.Smerejam visu kermeni,ne tikai uz pumpam.Sakuma smerejam,pret kaski,bezitol,berniem skaidiju kopa ar bernu kremu un pasi tiru 4reizes smerejamies,meitai pargaja uz3dienam, pec stam saka mesties vinai uz locitavam un uz muguras astes kaulas vieta, mums nepargaja.Pec stam ar jodu,seru,smilskerkski,salsudeni mazgajames,nu visu izmeginajam,bet neka.Vispirms saka mesties uzpedam,rokam un vederu.citas ir ar strutam,bet vairak ar sarkanumiem,kad sakasa tad uzmetas krevele.Kad kreveli nokasa tad paliek,bedrite,ka reta.Nieze ir vairak uz nakti.
Re: Niezošas pumpas!
14.12.2016 17:39
Kaut kas nav izdarīts līdz galam. Ja jau slimo visi.Visa veļa jānomaina.Grīdas mitrā uzkope ar 2 e/k terpentīna.segas uz balkona 10 dienas.
Labāk visiem ielikties ādas nodaļā. Par to laiku dzīvoklī jātaisa totāla dezinfekcija un dezinsekcija. Ja kaut viens no ģimenes locekļiem neizpilda ārstēšanās un profilakses noteikumus, tad sākas viss no gala. Kašķi izsauc mikroskopiska ērcīte.Nezinu ,mums bērnu namā un armijā bija masveida saslimšana. Visus iezieda noteiktu laiku ar sēra ziedi. Tad Benzilbenzoāta ziede nebija. Visus palagus ,segas apstrādāja ar atvesto sanepidstacijas dezaktivācijas mašīnu. Viss beidzās labi. Nemazgāties ar karstu dušu. Jo sērs izraisīs dermatītus. Parunāt ar rajona epidemiologu un Pārtikas veterināro dienestu. Izstrādāt rīcības plānu un visu pedantiski ievērot.Kaķi arī pārnēsā kašķi. Tiem parasti lieto Permetrīna ziedi. Kaut gan atceros,bezcerīgos gad'jumos to lietoja arī cilvēkiem.
Lai veiksme.
Labdien, man arī uzmetas pumpas uz rokam starp pirkstiem un apakš delnas, ļoti niez, gāju pie dermatologi, pateica ka tas ir no sausas gaisa.man ir temperatura 37 gradu . Vai tas var būt?
Re: Niezošas pumpas!
12.02.2017 17:38
Lūdzu lasiet sadaļu: Pacientu zināšanai.
Niezi var izsaukt desmitiem iemeslu. Tas jāmeklē kopā ar dermatologu un ģimenes ārstu.Ja izlasīsim visas sadaļas,kur runā par niezi, tad cerams, ka nāks apskaidrība.
Lai saprāts un veselība.
Ja nieze uz nakti. Ja nosmērējot ar jodu var redzēt ejiņas un pāra punktiņus, tad droši, ka kašķis.
Ja ne tad tas var būt dermatīts (veļas pulveris, trauku mazg. līdzekļi). Alerģija. Kairinošas vielas darbā vai kosmētika.Arī alerģija uz produktiem.
Re: Niezošas pumpas!
15.03.2019 21:22
Man arī niezošās pumpas sametušās. Pārsvarā pie locītavām, it sevišķi uz pēdas. Sakritība,bet pēdējā laikā ēdu diezgan daudz mandarīnus. Visu laiku nebija pumpas, bet pēc spāņu apelsīniem "Privilege" sametās diezgan.
Re: Niezošas pumpas!
31.10.2019 16:13
Tabletes pret pinnēm - http://derminax.lv
Pēc 3 lietošanas mēnešiem, pirmo reizi savā pieaugušajā dzīvē es varu baudīt gludu ādu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 11?
Ziņa: