slapināšana miegā

Aizsāka ttt 

ttt
slapināšana miegā
12.08.2011 09:36
Sveicināti!
Iespējams, ka daudziem mans stāsts liksies smieklīgs, taču ne man, jo saprotamu iemeslu dēļ esmu ļoti uztraukusies. Lieta tāda, ka šonakt pirmo reizi savā gandrīz 35 gadus ilgajā mūžā apčurājos miegā un pamodos tikai tad, kad sajutos riktīgi slapja. Nekad ar mani tā nav noticis. Varbūt ir kāds zinātājs, kurš varētu pateikt, vai nav pamata uztraukumam un ko tagad darīt. Nekas īpašs šo dienu neraksturoja - ne īpašu stresu, ne citu apstākļu, kas varētu dīvainību izskaidrot.
Paldies par atbildēm!
Re: slapināšana miegā
12.08.2011 11:57
Jāiet pie urologa.
Lai veicas.
Re: slapināšana miegā
12.08.2011 12:06
Ja tas ir vienreizējs notikums tad uztraukumam nav pamata. Nedomāju, ka tā būs uroloģiska problēma. Drīzāk dzīvesveida vai pārāk dziļa miega problēma. aizcietējumi var provocēt tādu lietu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: slapināšana miegā
12.08.2011 17:31
Piekritu Ku! ... ja tikai vienu reizi , tad nav iipashi pamata satraukumam, ja veelreiz, kas taads gadaas, tad gan vareetu domaat par kko... parasti jau shaada probleema ir jauniiibas gados
Re: slapināšana miegā
13.08.2011 15:17
Es šmigā esmu divreiz apčurājies:DD
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 14?
Ziņa: